Galaxy s4 mü Iphone 5 mi - Sayfa 4

Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
4. Sayfa - Toplam 6 Sayfa var BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 76 ile 100 ve 140
Like Tree26Beğeni

Konu: Galaxy s4 mü Iphone 5 mi

bence de s4 al ben de 2 haftaya alıyorum

İphone 5 kat ve kat daha iyi, Tabiki iphone
    XReisX bunu beğendi.

adam s4 almış video bile çekmıs

thuglife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı sebastiantr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben iPhone cuyum diyenden daha uzun süre iPhone kullandım.
    Şuan HTC One X kullanıyorum. Ablama geçen hafta S4 aldık.

Teknik olarak hız ve kamera dışında S4 ile HTC One X arasında uçurum yok.
    Ancak S4 kasa olarak çok daha başarılı ve sağlam ayrıca ekranı süper.

iPhone 5 ile S4 aynı sınıfın telefonu değiller, iP5S ile S4 aynı sınıf olacaklar.

Telefonla uğraşmayı seven meraklı biri için android kabul görür ancak, uğraşmak istemeyene işgence.
    Her ne kadar android çok fazla yol alsada halen kullanıcısına amelelik yaptırmaktan başka bir işe yaramıyor.
    iphone 5s e gerek yok iphone 5 s4 ü 2 ye katlar 10 ile çarpar

cyucel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

S4'de sıkıntılar var, cihaz şuanda ROM'lar dışında stabil çalışmıyor. iP5 almak da şu süreçte mantıklı bir hamle değil. 5S'i beklemelisin bence.

hot
    hot isimli üye şu an offline konumdadır

öncelikle herşeyin başı sağlıktır diyip cep telefonu alırken sar değerini ilk kriter olarak kabul etmeliyiz. Çünkü cep telefonunun yaydığı radyasyon baz istasyonlarının verdiği zarardan daha fazla...iphone 5 in sar değeri galaxys4'ün 3 katında bilginize...
    Konu hot tarafından (17-06-2013 Saat 18:54 ) değiştirilmiştir. Sebep: boyut
    |SeYYaH| bunu beğendi.

iphone 5 al

SDN Okuru

iphone 5 ve samsung s4 ü kullanan biri olarak iphonenin ram ve çekirdek olarak daha ustun yani iphone hız bakımından daha iyi he şarj diyorsanız iphone çok şarj çekiyor evet ama %20 den sonra 1 saat veya 2 saat kullandıgım oldu .)
    simdi gelelim s4 e s4 görünüşü nazik şık fakat ekranı bi tablet gibi birşey .ss öyle olmasaydı s4 daha cok tutardı cebe kolay kolay sıgmıyor
    5 inç ekran ?
    s4 un iphone 5 e göre + ları cok mesela sernsörleri daha kuvvetli koyu renler tercih edilmiş ve sayamadıgım birsuru özellik ...
    fakat 2sinide kullandım abimde ıphone 5 ablamdada s4 var buradan biliyorum yani hız isdiyorsanız iphone 5 alırsın kardeşim eyer s4 de hızlıdır tabi yavas deil fakat nekadar s4 hızlı olsada iphonenin hızına yetişemiyor ... yani kısacası söyle söyliyim +++ özellik isdiyorsan hız da cok olmasada olur diyorsan s4 alıcaksın ha eyer hız benim için cok önemli yok sensörmrüymüş yok busuymus hiç önemli deil bana hız lazm diyorsan alıcaksın iphone5 i benimde tercihim iphone 5 hen boy açısından cebe sıgar hemde hızı cok muhteşem
    simdi gelelim son konuya
    appstore yani ios 6.1.4 işlemcisi var (tercihim) cnki daha cok uygulama ve daha pratik
    Android 4.1 vardı glba yanlıs bilmiosam (pek sevmedim ) cnki ios'a göre daha az ve daha kötü uyglamalar var ve daha karmasık .ss
    seçimini yap ben herşeyi yazdım

bnece s4 çok şişirilmiş bi telefon çok özellik çok büyük ekran daha çok pil falan gereksiz o kadar çok şey var ki pilden beklentini alamayabilirsin iphone 5 daha gerelki şeylerle yüklü olan daha sade ve kullanışlı geliyor bana sorarsan.

SDN Okuru

Bir aya kalmaz donmalar başlar telefonda
    XReisX bunu beğendi.

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir aya kalmaz donmalar başlar telefonda

BÖyle yerli yersiz saçmas sapan yorumlar yok mu, ne kadar kıl kapıyorum
    sinangj bunu beğendi.

SDN Okuru

Alıntı memogoren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BÖyle yerli yersiz saçmas sapan yorumlar yok mu, ne kadar kıl kapıyorum
    bu yorumu saçma bulmak hiç samsung kullanmadım demenin bir yolu sanırım.
    s2 kullandım s3 e geçtim. aynı zamanda kardeşim s4 kullanıyor. arkadaş 1 ayı çok bile demiş. 1 haftada telefon ilk halinin kat be kat altına düşüyor çalışma performansı olarak. ve bu durum 3 model için de istisnasız gerçekleşti.
    thuglife bunu beğendi.

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu yorumu saçma bulmak hiç samsung kullanmadım demenin bir yolu sanırım.
    s2 kullandım s3 e geçtim. aynı zamanda kardeşim s4 kullanıyor. arkadaş 1 ayı çok bile demiş. 1 haftada telefon ilk halinin kat be kat altına düşüyor çalışma performansı olarak. ve bu durum 3 model için de istisnasız gerçekleşti.

S2, S3 , Lumia 720 ve Iphone kullanmış biri olarak söylemeliyim ki o kasıntılar siz ve bazı %85 bilinçsiz kullanıcı yüzünden. SII yi kullanırken 5-6 ay rom yüklemiyordum, sıfır kasma nedenini tek kelime ile açıklayayım istersen; Önbellek Silmekten Acizsiniz. Bir cihazın önbelleğini silmezseniz öyle kasar işte. Sakın ram ile karıştırma, WP8 ve Iphone larda telefon kapatılırken önbellek siliniyor ama androidde böyle olmuyor. Marketten Önbellek temizleyici indirin, telefonu her gün 5-6 kere temizleyin. Ben ilk sildiğimde 125 mb temizledi. Her gün işte bi 5 ile 15 arası oluyor, temizliyordum. Rami de temiz tutarsan kasma sıfır olur ama Android kullananların %80 i bunu bilmiyor. Gelip bana burada Android kullanmamışsın diye artizlenme bir daha, öğren de gel.

SDN Okuru

arkadaşlar kendim telefoncuyum vede s4 htc one x ve ıphone5 elimde sürekli üçüde habire inceliyorum samsung galaxy s4 sadece kağıt üzerinde güzel ve ıphone tur atlatır ama kullanmak önemli tabiki ama ıphone5 i kullanınca s4 hikaye kalıyor yanında ama htc one de çok güzel ıphone5 le htc one tercih edilmelidir bnnce ...
    şarj konusunuda açıklıyım ıphone5 internet bağlantısı oyun açık oldupu zaman 4 saate biter ama s4 ise oyun internet kulanımında 4-5 saat gidiyor çünkü ekranı daha büyük o yğzden daha çok grafik gücü lazım ... bu yüzden daha çok şarj gider

SDN Okuru

Exclamation S4

Saçmalıyorsunuz tabii ki dee S4 .

SDN Okuru

arkadaşlar bende galxy s4 ve ıphone 5 arasında kaldım sizce hangisi ve ıphone 5s ne zaman cıkar bi bilginiz varmı

SDN Okuru

ben şimdi s4 mü alayım ipohone 5 mi şaşırdım kardeşim ayda yılda bir güzel telefon alacam ama kararsız kaldım

mehmetal000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben s4 aldimnl

|SeYYaH| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı hot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle herşeyin başı sağlıktır diyip cep telefonu alırken sar değerini ilk kriter olarak kabul etmeliyiz. Çünkü cep telefonunun yaydığı radyasyon baz istasyonlarının verdiği zarardan daha fazla...iphone 5 in sar değeri galaxys4'ün 3 katında bilginize...
    Teşekkürler arkadaşım, işte aklı başında çok güzel ve doğru bir yorum.
    işin bu tarafı unutuldu epey zamandır, kimsenin pek hatırlamadığı bir taraf bu.

SDN Okuru

Lightbulb

Tabiki iphone 5 bi yere gitttiğin zaman 2 bin tl para veriyorsun o telefonu çıkartıp masanın üstüne koyduğun zaman kendini gösterecek ve s4 ısınıyor bi zaman sonra arkadaşımda var.

Donanım yine bir yere kadar da, cihazı satmak istediğinde hayal kırıklığı yaşarsın çünkü aldıktan 2-3 ay sonra muhtemelen Samsung'un politikası gereği aynı segmentte veya üstünde daha yeni versiyon işletim sistemine sahip bir telefon piyasaya sürecektir. iPhone'a o kadar para verilmez diyen arkadaşlar, şu an i5 1.900-2.100 arası ve satmaya çalıştığında Samsung kadar düşüş yaşamadığınızı göreceksin.
    Ayrıca iPhone işletimi sistemi stabilitesi ve donanımı ne kadar iyi kullanırımın AR-GE'sini yapıyor. Samsung 4 core, 2GB vs. donanım ekleyip bir de 2600 mAh batarya koyuyor, cihaz ısınıyor vs. vs. Apple bu işi bilmiyor da o yüzden mi hala Dual Core kullanıyor da Samsung 4 core'u birden basmış. Android'in kullandığı Linux Kernel acaba o 4 core'u tam anlamıyla kullanabiliyor mu. Sistemci abilerimizin bir lafı vardır: "Kullanılmayan kaynak kaynak değildir."

Kesinlikle iPhone 5 al derim, pişman olmazsın.

Jailbreak nereye kadar? Bunun sınırı yok. Peki Samsung'un üzerindeki Android OS hangi versiyona kadar destek verecek. Google kendisi için özel yaptırdığı telefonlara sürekli update ve upgrade veriyor. Maksimum 6 ay sonra elindeki romla kalacaksın ve custom arayışına düşeceksin. Buldukların ya bataryayı sömürecek ya da performası etkileyecek. Fakat Apple iPhone 3GS'e olan desteğini yeni çekti.

Umarım anlatabilmişimdir.
    Konu misken tarafından (09-07-2013 Saat 09:23 ) değiştirilmiştir.

olympuskiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Beleş geliyormuş muhtemelen neyin kafa karışıklığıki bu beleş olduktan sonra hangisi olsa kullanırsın. Konu artık baygınlık veren konulardan bu konunun benzerinden bir sürü var SDN'de, hem ayrıca arkadaş çift bataryayla geziyorum demişsin bu nasıl bir yoğunluktur hem de 19 yaşında

tek batarya yetmıyor günde 2 kere şarj etmek zorunda kalıyorum ama galaxy s4 e 5000mah batarya çıkcakmış 99tl ye onu alırsam tek batary yeter

Alıntı DumDumaq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tek batarya yetmıyor günde 2 kere şarj etmek zorunda kalıyorum ama galaxy s4 e 5000mah batarya çıkcakmış 99tl ye onu alırsam tek batary yeter
    Bana da al knk kargoyla yollarsın

Milton Sirotta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Şuan S4, birkaç ay sonra 5S.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)