Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
2. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var BirinciBirinci 12
Gösterilen Sonuçlar: 26 ile 39 ve 39
Like Tree2Beğeni

Konu: Hangi full hd S4 mü Xperia z mi yoksa Htc M7 mi

karacaerc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sakin olun ya Neyin kavgasıdır bu. iPhone çakma ve ya gerçek olsun cihaz olarak dilencisinden çöp karıştıranlara, CEO'dan bakanlara herkesin elinde olduğundan iPhone havası muhabbetini bir kere geçiceksiniz Öte yandan arayüz kullanım kolaylığı sağlamak için geliştirilmiştir ve Sense tartışmasız en iyisi olmakla beraber görsel detaylarını sevmeyebilirsiniz. S4 ve One maçı söz konusu z gerçekten geride kaldı ve benim şahsi oyum One

Alıntı karacaerc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sakin olun ya Neyin kavgasıdır bu. iPhone çakma ve ya gerçek olsun cihaz olarak dilencisinden çöp karıştıranlara, CEO'dan bakanlara herkesin elinde olduğundan iPhone havası muhabbetini bir kere geçiceksiniz Öte yandan arayüz kullanım kolaylığı sağlamak için geliştirilmiştir ve Sense tartışmasız en iyisi olmakla beraber görsel detaylarını sevmeyebilirsiniz. S4 ve One maçı söz konusu z gerçekten geride kaldı ve benim şahsi oyum One
    xperia z su geçirmezliğiyle bütün telefonları geride bıraktı kolay kolay da tahttan inmez,
    herkes snapdragon 600 e dadanıyor ama bence android için işlemci 1.5 ghz i geçmemeli çünkü bu orandan sonra ya telefon büyüyor ya parası büyüyor,
    telefon sadece oyun oynamak için alınmaz yenilikçi ve devrimci özellikler telefonu telefon yapar bunu bilin

Teknoloji hep gelişiyor sen bekle bekle al işte hemen bir telefon biri demiş Note 3' ü bekle yuh

karacaerc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı hasanistan44 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    xperia z su geçirmezliğiyle bütün telefonları geride bıraktı kolay kolay da tahttan inmez,
    herkes snapdragon 600 e dadanıyor ama bence android için işlemci 1.5 ghz i geçmemeli çünkü bu orandan sonra ya telefon büyüyor ya parası büyüyor,
    telefon sadece oyun oynamak için alınmaz yenilikçi ve devrimci özellikler telefonu telefon yapar bunu bilin
    Benim telefonumun su geçirmez olmasına gerek yok toz geçirmez olmasına gerek yok... Şunun gibi düşün ön kamerayı arka kameradan iyi yapabilirler ama yapmıyorlar çünkü manasız gerek yok Bazı konularda katılıyorum ancak işlemciler bilgisayar işlemcisi seviyesinde ancak bunun bir faydasını göremiyoruz. Mesela ram ve gpu lar aynı oranda artmıyor. İşlemciyi 8 çekirdek yapacaktı samsung bir ara o mesela, ne yapıcam ben o telefonla codec falan mı neyde kullanıcam bilimsel deneyde mi? Sadece etiketini etkiliyor. Bu yüzden F/P çok önemli tercih yapılırken. Konuyu açan da demiş ya S3üm var, madem o telefon var onu satıp alacağın her şey paranı çöpe atmak.

Alıntı karacaerc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim telefonumun su geçirmez olmasına gerek yok toz geçirmez olmasına gerek yok... Şunun gibi düşün ön kamerayı arka kameradan iyi yapabilirler ama yapmıyorlar çünkü manasız gerek yok Bazı konularda katılıyorum ancak işlemciler bilgisayar işlemcisi seviyesinde ancak bunun bir faydasını göremiyoruz. Mesela ram ve gpu lar aynı oranda artmıyor. İşlemciyi 8 çekirdek yapacaktı samsung bir ara o mesela, ne yapıcam ben o telefonla codec falan mı neyde kullanıcam bilimsel deneyde mi? Sadece etiketini etkiliyor. Bu yüzden F/P çok önemli tercih yapılırken. Konuyu açan da demiş ya S3üm var, madem o telefon var onu satıp alacağın her şey paranı çöpe atmak.
    belli olmaz
    ilkin s3 ün ramı yeni güncellemelerle gitgide artıyor ve 1 gb ram(200 ü boş) üst segment telefon için artık az yani s3 e daha fazla güncelleme vermek telefonu en ufak bir oyun açtığında bile kasması demektir
    yani çoğu insan s3 gibi bir telefonun işlemcisinin ve ramının artmış halini isteyen kullanıcılar var bu yüzden note 2 kullananlar çoğalıyor
    buna rağmen telefon dediğin su geçirmez olmalı toz geçirmez olmalı hayatın akışına göre tasarlanmalı yere düşünce ekranı patlamamalı,
    cpu gpu her telefonda var ama kullanıcılar tasarım ve sağlamlık açısından da en iyi telefonu seçmeli.

hamza5806 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

taşkınlığın lüzumu yok herkes kendi ölçütünde istediği modelleri söyledi ip5 de güzel htc de xperia z de güzel
    Bende onu diyorumya iste ikinci mesajimi gormedin mi??

Bu arada beyler benim 2. Favorim asus padphone 2 nin yenisi cikmis o benim gozumde Z kadar iyi
    Konu AliA tarafından (27-02-2013 Saat 21:36 ) değiştirilmiştir.

Alıntı hamza5806 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende onu diyorumya iste ikinci mesajimi gormedin mi??

Bu arada beyler benim 2. Favorim asus padphone 2 nin yenisi cikmis o benim gozumde Z kadar iyi
    gördüm ama taraf tutmadım ikişniz de fikrinizi söylediniz ve şu kavgayı bırakın
    Konu AliA tarafından (27-02-2013 Saat 21:37 ) değiştirilmiştir.

hamza5806 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gördüm ama taraf tutmadım ikişniz de fikrinizi söylediniz ve şu kavgayı bırakın
    Benden alinti yapinca gormedin sandim ama neyse yav daha ugrasmicam

Milton Sirotta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kendi düşüncemi sorarsan tasarımda HTC One, XPERIA Z'den daha üstün,işlemci ve grafik olarakta daha iyi.4.7" daha rahat kullanılır.HTC arayüzü geliştirmiş.SenseVoice,BoomSound,BlinkFeed,HTC Zoe yazılımları,metal kasa vs vs.Galaxy S4'te tasarımı S3'e göre geliştirmişse her yönden üstün olabilir HTC,ve SONY'den.Başta batarya olmak üzere.Açıkçası ben S3'ün kasasını beğenmemiştim.

halberhacker58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1-2 tane htc one incelemesi izledim ve gerçekten güzel bir telefon kamerasına diyecek yok ama s4 bekliycem samsung yüzümü kara çıkarmaz bekliyorum

SDN Okuru

beyazıt öztürk bile sony experia kullanıyor görmedinizmi hiç dandidk olsa kullanırmı hiç

kardeşim biz dandik demedik zaten sadece diğer telefonlara nazaran düşük test sonuçları veriyor dedik

kofdelisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beyazıt öztürk bile sony experia kullanıyor görmedinizmi hiç dandidk olsa kullanırmı hiç
    ne yani beyazıt öztürk kullanınca süper telefon mu oluyor

Alıntı kofdelisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne yani beyazıt öztürk kullanınca süper telefon mu oluyor
    demi ama

+ Konu Cevaplama Paneli
2. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var BirinciBirinci 12

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)