Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 8 ve 8
    Russell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart 800-900 TL Civarı Telefon Önerisi

800-900 TL civarı bir telefon almayı düşünüyorum. Xperia sola,galaxy ace 2 ve htc one v arasında gidip geliyordum fakat xperia solayı görünüşünü beğenmedigim için elemiştim. Şimdi türkiyeye HTC Desire X gelecek; one v den daha iyi bir cihaz olucak. Şu an HTC Desire X ile galaxy ace 2 arasında kaldım. Galaxy ace 2 güzel telefon fakat ics güncellemesi almayacak gibi gözüküyor. Desire X in ise 1-2 eksiği var video kalitesinin düşük olması,işlemcisi vb. Fakat kamerası benim için sorun değil, hem ileride alacağı güncellemelerle o sorunu çözebilir fakat işlemcisi herkes için büyük bir sorun gibi gözüküyor. Tasarım olarak da gönlüm desire x den yana. Sizin de önerilerinizi sebepleriyle birlikte almak isterim.
    Konu AliA tarafından (28-11-2013 Saat 14:14 ) değiştirilmiştir.

patientia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Russell Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    800-900 TL civarı bir telefon almayı düşünüyorum. Xperia sola,galaxy ace 2 ve htc one v arasında gidip geliyordum fakat xperia solayı görünüşünü beğenmedigim için elemiştim. Şimdi türkiyeye HTC Desire X gelecek; one v den daha iyi bir cihaz olucak. Şu an HTC Desire X ile galaxy ace 2 arasında kaldım. Galaxy ace 2 güzel telefon fakat ics güncellemesi almayacak gibi gözüküyor. Desire X in ise 1-2 eksiği var video kalitesinin düşük olması,işlemcisi vb. Fakat kamerası benim için sorun değil, hem ileride alacağı güncellemelerle o sorunu çözebilir fakat işlemcisi herkes için büyük bir sorun gibi gözüküyor. Tasarım olarak da gönlüm desire x den yana. Sizin de önerilerinizi sebepleriyle birlikte almak isterim.

HTC'nin sağı solu belli olmuyor , en önemli modellerine bile güncelleme vermeyebiliyor.Galaxy Ace 2 nin malzemesi kalitesiz ve bana göre tabiri caizse dandik geliyor.Sanki elimden kaydı mı paramparça olucakmış gibi bir hisse kapılıyor insan.Ben Xperia Sola'yı öneririm Xperia Sola'yı gözden çıkarma derim ben

AppleKiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bence de xperia solayı eleme çünkü içlerinde en iyisi ve JB güncellemesini alacak tek telefon (Desire X'i bilmiyorum)

Galaxy Ace 2 ve Galaxy S Advance 4.0.4 ICS yi es geçip direk 4.1.1 JB alacak

http://www.sammobile.com/2012/09/11/...et-jelly-bean/

htc onev alacaksan kesinlikle aklının ucundan bile geçirme çok kasılan bir telefon

ryodo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

xperia arc s al tasarım konusunda piyasadaki en iyi telefon

Kadir Sekme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Galaxy Ace 2 almalısın. Şu anda gingerbeard sürümü var ancak yakın zamanda direkt olarak Jelly Bean'a yükseltilecek.

SDN Okuru

Thumbs down xperia nın sar değeri

dostum xperia solanın sar değerinin ne kadar olduğunun farkındasındır heralde 1800

+ Konu Cevaplama Paneli

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)