Etiketli Kullanıcı Listesi

Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 24 ve 24
Like Tree3Beğeni
  • 1 Post By eSa
  • 2 Post By mstfanar

Prototype 2.exe çalışmayı durdurdu ?

Teknik Sorunlar forumunda Prototype 2.exe çalışmayı durdurdu ? konusunu incelemektesiniz.

İyi günler öncelikle konuma baktıgınız icin tesekkür ederim oyunu torrent olarak indirdim kurulumunu da yaptım fakat oyuna tıkladıgımda bu hatayı alıyorum prototype 2.exe çalışmayı durdurdu crack'ı felan hep yeniledim fakat ...

Deathangel66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Exclamation Prototype 2.exe çalışmayı durdurdu ?

İyi günler öncelikle konuma baktıgınız icin tesekkür ederim oyunu torrent olarak indirdim kurulumunu da yaptım fakat oyuna tıkladıgımda bu hatayı alıyorum prototype 2.exe çalışmayı durdurdu crack'ı felan hep yeniledim fakat bi cözüm bulamadım saglam bi crack bulabilirsenz simdiden cok cok teşekkür ederim .
    Konu REDFOKS tarafından (22-08-2012 Saat 14:51 ) değiştirilmiştir. Sebep: Başlık büyük harf ile başlamalı

eSa
    eSa isimli üye şu an online konumdadır
    eSa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Crack, serial ve benzeri link paylaşımının yasak olduğunu cevap yazacak arkadaşlara peşinen duyurayım
    Deathangel66 bunu beğendi.

mstfanar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı eSa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Crack ve serial paylaşımının yasak olduğunu cevap yazacak arkadaşlara peşinen duyurayım
    Bizde paylaşmayız. Kullandığı exe nin bozuk olabileceğini söyleriz. Gerisini o anlasın
    eSa ve Deathangel66 bunu beğendiler.

Exe yide degistirdm fakat yine aynı hata :S

Nette fazlasıyla crack mevcut yorumlar olumluysa crackleri indirip dene ayrıca alternatif olarak antivirüsü devre dışı bırakıp,yönetici olarak çalıştırmayı

Cok sagolun ama denedim crack'ı denedim bazıları olumlu bazıları olumsuz yönetici olarakda calıstırdım fakat yine aynı

Özelden 2 link gönderdim onları dene birde

Tesekkür ederim fakat yine aynı denedim .

Sen bi oyun diyorum cehennem diyorum anlayabilirsen oraya bak rahat resimli olarak sonuç alacaksın umarım sıkıntı yaşamam

peki tsk ettim yine bakıyorum

Alıntı carizmauqur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen bi oyun diyorum cehennem diyorum anlayabilirsen oraya bak rahat resimli olarak sonuç alacaksın umarım sıkıntı yaşamam
    Forum yasakları bizi ne hale soktu yahu

Standart Prototype 2.exe çalışmayı durdurdu ?

İndirdiğin dosya bozuk olabilir veya indirme sırasında bir hata oluşmuş olabilir. Tekrar indirmeyi dene olmazsa başka bir siteye bak.
    Alıntı Alıntı Mobil Cihazdan Yazıldı.    Posted from iOS app

LeoNScooT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Belki pc ozelligi yetmiyodur.

Kolay olsa 8 GB tekrar indiririm fakat olmadı oyunun minimum özelliklerinin 2 katı Pc'min özellikleri .

darkman1234 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Crackle serialla ilgisi yok. Prototype 2 'de RAM glitch var. Yani ram kullanımı bir süre sonra anormal bir şekilde artıyor. 2 Gb ram varsa pc'de prototype 2 hiç açılmayabilir. 4 gb ram varsa her 1-1,5 saatta bir oyunu kapat yeniden aç. Çünkü ram kullanımı 3 gb ye dayanıyor prototype2.exe hata veriyor. Bende öyleydi. Ben oyunu 1,5-2 saatte bir restart ettim duruma göre, bazen pc'yide restart ettim. Öyle bitirdim oyunu. Ne kadar görev, toplama varsa yaptım

Cok tesekkür ederim oyunu kaldırdım zaten Cogu forumlarda aynı hata var bi süre sonra oyun kapanıyor

darkman1234 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ayrıca oyunda mause takılarak ilerleyebiliyor. Ama bu oyundan aldığınız fps 60'tan yukarıysa oluyor. Bilgisayarınız oyuna fazla geliyorsa tavsiyem "Dxtory" programı. FPS'yi 60 tan ağaşıda bir değere sabitleyin takılma da gidiyor. DXtory'i her oyunda kullanabilirsiniz. ben prototype 2 yüzünden buldum bu programı ve şimdi her oyunda kullanıyorum. Sistemim iyi olduğu için (Mükemmel değil Hd6850 var sadece) fazla fps alıyorum bu yüzden fps'yi 50'ye sabitliyorum hem elektrikten tasarruf yapıyorum hem de dandik V-sync ayarlarıyla uğraşmıyorum, her oyunda kullanıyorum bunu. Bazı oyunlarda 50 fps civarı çalıssa da sabitliyorum fpsyi ve Tearing sorunu temelli ortadan kalkıyor. 60'a sabitleyince ekranda kırılmalar çizgiler oluyor nedense. Program ücretli ancak Trial versionu sınızsız ve tek eksiği program açılırken 10 sn bekletiyor fazladan ha bide video kaydederseniz üzerine simgesini koyuyor ama onu boşver

Bunları buraya yazdım buraya çünkü biri de aynı sorunu yaşar ve google'dan bulursa burayı rahat etsin

Oyun arıyorsan Darksiders - Darksiders 2 falan var, bilmiyorsan bak videolarına falan. Ayrıca prototype 2'den iyi fps veriyorlar. Prototype 'yi 75-80 fps (Dxtorysiz) açrken Darksiders 2 yi 150-200 fps de oynuyorum ama 50 sınrladım o ayrı. Ram glitch de yok. 550-750mb arası falan ram yiyorlar.

The amazing spiderman var Protoype2 yle aynı yerde geçiyordu sanırsan denemedim ama prototype 2 ye benziyor grafikleri ve mekanlar. Denemedim spidermanı herhalde proty2 gibi ram glitch yoktur.
    Konu darkman1234 tarafından (22-08-2012 Saat 17:32 ) değiştirilmiştir.

Elinize saglık tesekkür ederim

SDN Okuru

Standart Acilll yardimmm

arkadaşlar benim de acılıyor siyah bir ekran geliyor sonra calışmayı durdurdu diyor sonra internet falan ingilizce birşeyler yazıyor yardım edebilirmissiniz

SDN Okuru

Standart kesin çözüm

kardeş bendede aynı sorun vardı uzun uğraşlar sonunda bilgisayarımda virüs olduğu öğrendim. virüsü temizledim. oyunu yeniden kurdum ve problem çözüldü.

SDN Okuru

media getden indirdim oyun masaüstündede çıktı bastım 1 dk bekledim açılmadan hata verdi ne yapmalıyım?

SDN Okuru

olmuyo be kardeşim

SDN Okuru

Wink

bakın şimdi bu oyunda ram sızıntısı var oyunun orjinallerinde yok bu sorun oyunu çalanlar ram glitc dediği gibi hata veriyor bu hata oyun kasmasına sorun oluo bu yuzden crack oyunu belli zmn için çözüm kasmasına update veya bu programları kullanmadan yapamayız yada bnm pcnın ozellılerı yetıo 4 gb ram var bende ve bunun sayesinde açılıo ama ben 800x600 gıbı çok düşük grafıkde oynuorum :/

SDN Okuru

ben setup olarak yüklüyorum da %91.6 da kod 7 hatası veriyor yardım edermisiniz

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)