Etiketli Kullanıcı Listesi

1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 34

Online alışveriş için site tavsiyesi

Tavsiye Ettiğiniz Siteler forumunda Online alışveriş için site tavsiyesi konusunu incelemektesiniz.

Online alışveriş için site tavsiyesi lazım hangi siteler güvenilir sizce tel alacamda bide site önerilerine konu açamıyorum oraya yazacaktım normalde ama 100 mesaj şartı koymuşsunuz ...

Usui Takumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Online alışveriş için site tavsiyesi

Online alışveriş için site tavsiyesi lazım hangi siteler güvenilir sizce tel alacamda

bide site önerilerine konu açamıyorum oraya yazacaktım normalde ama 100 mesaj şartı koymuşsunuz

burns206 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben sahsen dusunecek vaktim yoksa teknolojix/teknosa/bimeks/vatan gibi taninmis sirketleri daha guvenli buluyorum cunku sorun cikinca sikayet etme hakkin var. paravan mini bir sirketten alinca sorun cikabiliyo. ve adamlar banane kardesim bozuk denk gelmis veya istedigin sey yerine patates cuvali cikmis da cok da umurumda diyebiliyolar .piyasada yoksa veya cok pahaliysa olmasi gerektiginden gitti gidiyor veya sahibinden felan gibi siteler de gorece guvenlidir. en azindan benim gordugum kadariyla boyle

mardecity - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben önce akakçe.com dan fiyatlarına bakıyorum genelde sonra gittigidiyor veya hepsiburda.com dan alışveriş yapıyorum

byozann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hepsiburada ve incehesap ı kullanıyorum incehesap da çeşit fazla yok ama fiyatlar piyasadan düşük sürekli kullandığım site

sefakopan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hepsiburada vatan computer teknosa biraz pahalı ama güvenilir..

MirAge42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hepsiburada son zamanlarda bozmaya başladı. Cep telefonu olarak ne durumda onu bilmem tabii. Büyük marketlerin siteleri daha güvenilir şimdilik.

Daha iyileri var ama Teşekkürler

pickitup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı mardecity Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben önce akakçe.com dan fiyatlarına bakıyorum genelde sonra gittigidiyor veya hepsiburda.com dan alışveriş yapıyorum
    +1 ama öncelik hepsiburada. Gittigidiyor bitmiştir benim için

Champion78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hepsiburada son aylarda bozdu sanki, müşteri hizmetlerine ne mail ile ne de telefon ile ulaşılamıyor. üründe problem çıkmazsa hepsiburada sağlamdır alternatif olarak vatan ve hızlıal kullanıyorum ve memnunum şimdilik..

mustafa_262 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı mardecity Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen bişe alacağım zaman akakceden fiyat araştırması yapıyorum ürünlere gözatıyorum falan... ürün kodunu google dan yazıyorum başka firmalarada bakıyorum fiyatlara o şekil alıyorum ürünü.. akakce güzel site farklı alternatifi varmı bilmiyorum daha iyisi varmıdır akakceden ?

Netsiparis var arkadaşlar bilgisayar kategorisi için çok iyiler

Standart Aşağıdaki sitelerden de fiyat karşılaştırabilirsiniz.

Teknosa pahalı ama değişim de sıkıntı çıkarmıyorlar ve kargo parasını onlar karşılıyorlar bu yönden iyi.

Vatan Bilgisayar'da çeşit az ama fiyat ve hız açısından en iyisi bence. 18-20 saatte gelen siparişlerim var. UPS benim evi daha öncelikli görse 12 saatte bile gelir.

HB ise 2 defa alışveriş yaptım ve 1'inde hemen ertesi gün geldi, diğerinde ise 3 parça olan alışverişimin 1 parçasını hemen 2 parçasını 2 gün sonra yolladı fena değil.

Petburada.com ise harika bence hayvan besliyorsanız. Ayıplı ürün çıktı ve ürünü geri istemediler bana daha iyisini kargo parası almadan, ürün ücreti almadan yolladılar ve siparişler hemen ertesi gün yollanıyor zaten tavsiye ederim yine.

Yeni tanıştığım ve baya iyi oluduğunu düşündüğüm avantajix sitesi, alışveriş siteleri arasında alışveriş yaparken para kazandıran bir site diye geçiyor denedim ve baya memnun kaldım,resmen alışveriş yapıp üstüne bide para aldım

Bakmak isteyenler için link: http://www.avantajix.com

Merhaba konuyu hortlatmak istemem ama www.genisreyon.com yeni bir site ama çok güzel hizmet ve fiyatlar var. Ürün yelpazeleride epey bir geniş herşer var yani. Tavsiye edebiilirim.

adams1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İnternet üzerinden spor ayakkabı alırken, www.korayspor.com adresinden alışveriş yapıyorum.Çok uygun ve çok hızlılar.

ankarali_gnc" - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hepsiburada.com sapıttı artık kargo gondermıyor telefon ediyorsun adam gibi ilgilenmiyorlar benım sırf çantasını 24saat garantı verdıgı halde 4gunde anca gonderdiler..adamlar alakayı feln kesmısler ıyıce hepsiburada.comu tavsıye etmem

bizdeburada yı deneyebılırsın teknojık bursa osmangazı den satısları yapıyorlar.
    gayet memnunum ılk uyelerınden bırıyım
    not : kahramanmaraştayım ve akrabalıgım yoktur

EsPriTüeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sahibinden.com

murat250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

http://www.ereyon.com.tr

Güvenilir bir site. Tanıdıklarım alışveriş yapıyorlar. Bir sorun yaşanmadı.

http://www.ucuzcity.com sitesinden gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz. Kendime Sistem topladım, tablet aldım hiçbir problem yaşamadım.

hepsi burada

EN İYİ ALIŞVERİŞ SİTELERİNDEN BİRİ www.alışverişonline.com SİTEDE HEM BİNLERCE ÜRÜN VAR.HEM ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ ÇOK FAZLA. AYNI ZAMANDA SİTE TASARIMI DA ÇOK ŞIK VE GÜVENLİ BİR SİTE BEN DE BURADAN SIK SIK ALIŞVERİŞ YAPIYORUM. GENELLİKLE BAYAN ÜRÜNLERİ MEVCUT AMA BUNUN YANI SIRA BİLGİSAYAR MALZEMELERİ FELAN DA VAR.

ben yeni bi site keşfettim www.zidaya.com die, çok güzel kampanyalar yapıo. bayramlıklarımı bile ordan almayı düşünüorum. ne aldıysam iki günü geçirmeden elime geldi. onun dışında cimriden yapıyorum genelde fiyat karşılaştırmalarını elektronik alımlarda zaten markayı tanıdığın için fiyat en önemlisi oluyor. sonra hangi site daha uygunsa forumlardan okuyorm. hepsiburadadan almıştım çoğu ihtiyacımı ama onlarda hem parça parça geldi hem de sorunlu geldiler. büyük site deyip çok da güvenmemek lazım sanki. küçük ama bu işi iyi yapanlar da var artık.

netmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Herkes bir site keşfediyor. Bende www.tektra.com.tr yi öneriyorum. Ipad,cep telefonu,tv, laptop, harddisk,flash bellek,kulaklık.... ne ararsan, çok UCUZ.! kargo da öyle.

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)