Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 18 ve 18
Like Tree1Beğeni
  • 1 Post By keskin rüzgar

Sd karta oyun ve uygulama taşıma rootsuz anlatım yapıyorum

Tablet Bilgisayarlar forumunda Sd karta oyun ve uygulama taşıma rootsuz anlatım yapıyorum konusunu incelemektesiniz.

1. Öncelikle Android tabanlı akıllı telefonunuzda “USB hata ayıklama” özelliğini etkinleşt irin 2. Öncelikle http :// bit . ly /3 jNWwL bağlantısından Google’ın Android SDK’sını (Android yazılım geliştirme kiti) ve ...

Standart Sd karta oyun ve uygulama taşıma rootsuz anlatım yapıyorum

1. Öncelikle Android tabanlı akıllı telefonunuzda “USB hata ayıklama” özelliğini etkinleştirin
    2. Öncelikle http://bit.ly/3jNWwL bağlantısından Google’ın Android SDK’sını (Android yazılım geliştirme kiti) ve http://bit.ly/bMkbpo adresinden Oracle’ın Java JDK’sını indirin ve Windows işletim sistemli bilgisayarınıza yükleyin. “Başlat” menüsünde “Programlar” bölümünden “Android SDK Tools” altındaki “SDK Manager” aracını çalıştırın. ADB aracı varsayılan olarak kurulu gelmiyor, Android SDK Platform’da bu paketi seçin ve indirip kurulumu gerçekleştirin. Ardından akıllı telefonunuzu USB data kablosuyla bilgisayarınıza bağlayın.
    3. “Crogram FilesAndroidandroid-sdkplatform-tools” dizinine girin. Klavyeden “Shift” tuşuna basılı tutarak klasöre sağ tıklayın ve “Komut satırı penceresini burada aç” seçeneğine tıklayın. Öncelikle “adb devices” ve daha sonra varsayılan kurulum dizinini SD kart olarak belirlemek için “adb shell pm setInstallLocation 2” komutunu girip “Enter”a basın. Daha sonra kurulum dizinini dahili depolama alanı olarak belirlemek isterseniz bu aşamada “adb shell pm setInstallLocation 0” komutunu girebilirsiniz.
    4. Bu aşamaların ardından dahili depolama alanında kurulu olan uygulamaların hafıza kartına taşınması da mümkün hale geliyor. Herhangi bir uygulamayı hafıza kartına taşımak için “Ayarlar” menüsünü açın, “Uygulamaları Yönet” seçeneğine dokunun, ilgili uygulamayı seçin ve “Taşı” seçeneğini kullanın. İlk üç adımdaki işlemler uygulanmadan önce buradaki taşıma işlemini sağlayan butonun pasif durumda olduğunu belirtelim.Bazı uygulamaları SD karta değil dahili depolama alanına yüklemeniz gerekebilir. Android cihazınızı bilgisayarınıza bağladığınızda harici depolama birimine erişilemiyor, bu anlarda bazı uygulamaların çalışabilmesi için dahili depolama alanına kurulu olmaları gerekiyor. Widget, launcher, duvar kağıtları ve telefonunuzu bilgisayarınıza bağladığınızda SD kartta yüklü olduğu için kullanılamayan uygulamalarınız ile sorun yaşamamak için bu uygulamaları dahili depolama alanına yüklemeniz önem teşkil ediyor. Not. Root gerektirmez ben denedim benim başıma bişey gelmedi. Garantiyi bozmayacağını tahmin ediyorum. İyi çalışmalar. Kusura bakmayın resim koyamadım
    BobRoss bunu beğendi.

Ya olmaz ama şunu eklemeliyim. Cihazınızda oluşabilecek sorunların sorumluluğunu kabul etmiyorum. Olacağını da sanmıyorum.

SDN Okuru

Resim koyarmisn yapıyorum olmuyor video falan koyarsan sevinirim... Off bi yapamadim telefon Sony Xperia Z sd kart a oyun atcam olmuyor, sd karta atamiyorum lütfen yardm edrmsn???

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Resim koyarmisn yapıyorum olmuyor video falan koyarsan sevinirim... Off bi yapamadim telefon Sony Xperia Z sd kart a oyun atcam olmuyor, sd karta atamiyorum lütfen yardm edrmsn???
    youtubeye en kısa sürede koyarım

SDN Okuru

Yapabilen varmı acaba yaptı ise tarif edebilirmi

Standart hafıza kartına uyglama taşıma

Arkadaşlar uygulamaları hafıza kartına rootsuz taşımak için çeşitli yöntemler var..Ama bu yöntemler 4.1 android ve üst sürümleri için işe yaramıyor . root yapmadan üst sürümler için işe yarayan bi yöntem varmı? S3 mini için .. lütfen yardımcı olun .Admincim lütfen bi bakıver

Bende s3 mini kullanicisiyim baska yomtem varmi aacaba

SDN Okuru

Standart 38 salumpr

resimli anlatım olsaydı çok iyi olurdu

SDN Okuru

xperia z de olmuyor yaa , uzun uzun yazılar çıkıyorrr

SDN Okuru

bi video koysan diyoz hani 2 ay oldu en kısa zamanda demişsin ;) 2 aydır bekliyoz burda

sa arkadaşlar sony xperia tipo st21 telefonumdaki sd karta yükleme yapamıyorum yardımcı olursanız sevinirim 16 gb hafıza kartım

SDN Okuru

o telefona fazla oyun yükleme derim. ben kendi galaxy gio'ma -ki tipo ile aynı katagoride- 60 tane oyun yükledim. aradan 1 sene geçti, telin donmasından arama yapamıyorum. bence sende yapma üzülürsün

SDN Okuru

Standart yarıdmmm

yaa beyler benım tel im s4 mini uygulamaları direk SD karda indirmek istiorum nasıl yaparım bilen sölesin 16 gb lık kart boş boş duruo

SDN Okuru

Angry s3 mini sıkıntısı

beyler s3 minide yapınca karta taşı tuşu çıkmıyo sıkıntı war ama çözüm yokk

SDN Okuru

arkadaşlar samsung galaxy trend s7560 yapıyorum olmuyor telefonu görüyor komut satırında adb shell pm setınstalllocation 2 yazıyorum error hataları veriyor

SDN Okuru

Bende de aynısı oluyor bilen varsa yaza bilir mi telefonum samsung s5301

Xperia M kullanıcısıyım android 4.3 telefonumu yeni aldım root atarsam garanti gider diye root yapmıyorum telefonumun hafızası 2.05gb ben ise 1gb kullanaabiliyorum ama bu bana yetmiyor beğendiğim uygulamalar 1.5 gb falan indiremiyorum yani lütfen bi yardım edin arkadaşlar

SDN Okuru

bendede sony xperia L var cihaz belleği 1,5 gb dahili bellek 4 gb ne yüklersem cihaz belleğine gidiyo (((((
    YAAAARRRDDDDDIIIMMM

+ Konu Cevaplama Paneli

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 konuk)