Tabletim şarj olmuyor yardım eder misiniz?

Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 95
Like Tree1Beğeni

Konu: Tabletim şarj olmuyor yardım eder misiniz?

Standart Tabletim şarj olmuyor yardım eder misiniz?

Arkadaşlar herkese selam. Polypad marka bir tabletim vardı. Aslında Çin malı ve harika bir alet değil. Bir gün birisi koruma jelatinini söktü ve bir daha taktım. İçi hav baloncuğu ve tozla doldu. Ve bir yakınım bundan rahatsız olup onu tamamen seraya sardı. Bende şarjı birden takınca sera yırtılıp içine girmiş galiba. Artık tabletimi açtığımda batarya işaretinin içinde turuncu bir üçgen ve onun içinde de bir ünlem çıkıyor. Tablet hiç açılmıyor.

kardeş o işaret batarya kısmına yabancı madde girdi demek e tabi çin malı olunca da... allah rahmet eylesin ama anlayan birind götur belki o bişey yapar. iyi çalışmalar

jestercat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tabletin reset düğmesi falan yok mu?

SDN Okuru

Tabletim eskiden sarj olurdu ama artik olmuyor anlamadim (tablet inca cassa)

SDN Okuru

Tablet şarj olmuyor. (Piranha)

IThelp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Batarya ölmüş Geçmiş olsun.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Arkadaşlar ya bu cin malarını almayacaksınız yada aldınızmı Şikayet etmiyeceksiniz Bana ayda en azında 4-5 tane gelir tamir icin Hepside Batarya sorunu aynı yaşadığınız sorun bu Cin tabletlerde Aşırı ısınmaya gelmiyorlar hele birde havalar sıcak oldumu Batarya cabuk ölüyor bataryanın üzerinde şişlikler ve iğne deliği gibi patlamış delikler oluşuyor farklı bir bataryadır aynısını bulmak zor biraz ben aynı eş değerlerde herhangi bir bataryayı kablo takarak tablet calıştırıyorum ama o bataryalar tablet sığmadığı icin fazla birşeye yaramıyor sadece kapağı acıkken calıştırırsın.

Örnek Tüm cin model Tabletlerin Bataryası aşağıda gümüş rengi olan gibidir.

Ahmetgungor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bazen Android Şarja Bağlandığında Arkaplanda Çalışan Uygulamalar olursa Şarj Etmiyor Benimde Başıma Eski Samsung Tabletimde Aynı olay gelmişti

SDN Okuru

tabledimin kenarı açıldı ve takdım ama şimdide şarj olmuyor anlamadım markası ise concord cevap alabilirbiyim acilen

SDN Okuru

Piramhalar genellikle bozuk olabiliyor bn olsam yeni bir şarj alacağıma gider tableti yenilenirim eskiden benimde vardı

SDN Okuru

Angry

Arkadaşlar bende exper in tabletin var sarjz ediyor gibi oluyor dolma işareti oluyor ve sonra kapanıyor ve aynı olay oluyor ne yapmalıyım

SDN Okuru

benimkide concord

SDN Okuru

kablo da sorun olabilir aynı tablet başkasında varsa bi dene usb kablosunu ve sarj aletini

SDN Okuru

reedpax bi tabletim var ama bir turlü sarj omuo ne yapmam lzm acil ......

SDN Okuru

Standart tablet şarz sorunu samsung 10.1 N 8005

samsung tab 10.1 tabletim şarz oluyormuş gibi görünsede şarz yükselmiyor her türlü denedim reset attım kapalıykende denedim yine olmuyor acil yardım.....

SDN Okuru

Bende poly pad var ve 2. ye servisten geliyor bu gün . hayatımda bu kadar berbat bir ürün görmedim. . şarj almıyor. Yapılabilecek birşey / öneri var mı ? olmazsa yarın yine götüreceğim

tablet'im şarj olmuyor bilginiz var mı ?

SDN Okuru

Benim Weento Marka Tabletim Var . Şarj Etmiyo . Bi tarafa Çevirip Bastırıyom Açılıyo Sonra Diğeer Tarafa Çekiyom Tabi Şarjı Bittğinden Daha Açılmıyo . Yani En Ufak Şey Tabletin Şarj Etmesini Engelliyo 1mm Bile . Lütfen Cevap verin

SDN Okuru

Angry ssssssss

aynen bendede oldu

SDN Okuru

Lightbulb Yardim acil yardim

NEXT 10.1 sarj almıyor acil yardım edin lütfen

SDN Okuru

aynı sorun bendede olmuştu sorun şarj aletinde

SDN Okuru

benim tabletim piranha aristo 9.7 çok güzel bir tabletti 1 sene kullandım artık jarj etme yerinin içine birşey olmuş o yüzden takıyorum arada bir oluyo arada bir gidip geliyo

SDN Okuru

arkadaşlar benim ceneral mobile var üyespi giris yerinden sarj oluyodu ama tabletimin sarjı kompile bitti üyespi giris yerine takıyorum tablet açılıyo ama sonradan kapanım yeniden açılıyo acil yarım edin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SDN Okuru

arkadaşlar bu sorunların hepsi çözülecek sorun sıkıntı yok genelde diyot patlamasından oluyor şarj ediyor gibi gösterip etmeme yada isın ma şaj entegresi genelde axp 209 oluyor çib tabletlerin ki değiştirdikten sonra problemsiz kullanılıyor ben günde iki tane rahat yapıyorum tamirini anlayan bir teknik servis bulursanın sorunu çözer tabi maliye ti 50 60 civarı bir şey tutuyor entegre 40 tly geliyor

SDN Okuru

Exclamation tabletim şarj olmuyor

merhaba benim tabletimin markası samsung ırakdan geldi ve cin malı tabletim şarj olmuyor yaptırırsam 50 tl istiyolar

SDN Okuru

tabletim sarj olmuyor lütfn yardım edin markası casper

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)