Samsung Galaxy Note 8.0 Telefon(GSM) Özelliği Nasıl Açılır? Anlattık... - Sayfa 7

Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
7. Sayfa - Toplam 51 Sayfa var BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 151 ile 175 ve 1270
Like Tree247Beğeni

Konu: Samsung Galaxy Note 8.0 Telefon(GSM) Özelliği Nasıl Açılır? Anlattık...

ConfickerBelasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3G'siz olanın telefon özelliği olmaz sim kart yuvası yoksa ilk mesaj'a bak.

Alıntı ConfickerBelasi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3G'siz olanın telefon özelliği olmaz sim kart yuvası yoksa ilk mesaj'a bak.
    Hocam peki N5105 sim kart yuvası olandan aldık ya arama özelliği yok bunu yapıp açıyoruz de mi ? (Yanlış anlamamak için tekrar soruyorum kusura bakmayın garantiye almak istiyorum işimi)

Alıntı honadi15 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam peki N5105 sim kart yuvası olandan aldık ya arama özelliği yok bunu yapıp açıyoruz de mi ? (Yanlış anlamamak için tekrar soruyorum kusura bakmayın garantiye almak istiyorum işimi)
    http://forum.shiftdelete.net/tablet-...-anlattik.html (Samsung Galaxy Note 8.0 Telefon(GSM) Özelliği Nasıl Açılır? Anlattık...)
    bu konuda anlatılıyor bişeyler .

Çok özür dilerim hocam başı hiç dikkat etmemiştim teşekkürler.
    25 PARS 1907 bunu beğendi.

Alıntı honadi15 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok özür dilerim hocam başı hiç dikkat etmemiştim teşekkürler.
    özürlük bişey yok binlerce konu var hangisine bakıcan?

Cihazın fiyatı şu an teknosada 1100 TL duyrulur N5105 internetten alırsanız 100 tl hediye çeki veriyor.

surfking - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konunun tamamını okudukdan sonra artık Samsunga yönelmeye başladım , peki garanti kapsamı dışında mı kalıyor ürünümüz ? Mesela arızalandı diyelim ne yapacağım

Asus Fonepad 680 liraya almalı mıyım yoksa Samsung Galaxy Note 8 i 850 liraya temin mi etmeliyim ? Buna da bi açıklık getirirseniz ( Korkum garantiden yana hocam )
    Konu ExiLs tarafından (10-07-2013 Saat 17:36 ) değiştirilmiştir.

25 PARS 1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ExiLs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konunun tamamını okudukdan sonra artık Samsunga yönelmeye başladım , peki garanti kapsamı dışında mı kalıyor ürünümüz ? Mesela arızalandı diyelim ne yapacağım

Asus Fonepad 680 liraya almalı mıyım yoksa Samsung Galaxy Note 8 i 850 liraya temin mi etmeliyim ? Buna da bi açıklık getirirseniz ( Korkum garantiden yana hocam )
    evet cihaz garanti dışı kalır... henüz stock rom verilmediği için yapacak bişey kalmaz maalesef...

Asus fonepad isimli ürünü hiç kullanmadığım için yorum yapmam yanlış olur ama Note 8.0 çok iyi bir cihaz.

Alıntı 25 PARS 1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet cihaz garanti dışı kalır... henüz stock rom verilmediği için yapacak bişey kalmaz maalesef...

Asus fonepad isimli ürünü hiç kullanmadığım için yorum yapmam yanlış olur ama Note 8.0 çok iyi bir cihaz.
    Özellik bakımından bir şey demek yanlış olur zaten kat kat daha iyi . Şimdi ben ürünüm arızalansa harbiden hiç bişey yapamayacak mıyım ?

Alıntı ExiLs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özellik bakımından bir şey demek yanlış olur zaten kat kat daha iyi . Şimdi ben ürünüm arızalansa harbiden hiç bişey yapamayacak mıyım ?
    yazılımsal arıza vermezse belki ama yazılımsal verirse stock roma dönmedikten sonra yapabileceğin birşey yok maalesef.

iyi de dostum ben zaten sizinkinide 3 gli oldğunu biliyorum siz kırma yapınca donmalar yaşanıyor.benım arkadaşımda kırma yaptı takılmalar oluyor.ayrıca garanti dışı.zaten gerek yok bunu yapamaya 200 tl daha fazla verip İstanbul bilişimden almak daha mantıklı n5100 modelini getiriyorlar.garanti istanbul bilişimın kendi verdiği garanti.bence bu işleme gerek yok

Alıntı msubeydullah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cihazın fiyatı şu an teknosada 1100 TL duyrulur N5105 internetten alırsanız 100 tl hediye çeki veriyor.
    Alıntı surfking Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cuma günü saat 22:00 dan sonra teknosa.com da turuncu indirim başlayıp cumartesi de devam ediyor ben cuma gününü bekliyorum istediğim indirim gelirse direk cumartesi gidip alacağım sizde bekleyin acele etmeyin derim.

Alıntı ekapiyoldas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi de dostum ben zaten sizinkinide 3 gli oldğunu biliyorum siz kırma yapınca donmalar yaşanıyor.benım arkadaşımda kırma yaptı takılmalar oluyor.ayrıca garanti dışı.zaten gerek yok bunu yapamaya 200 tl daha fazla verip İstanbul bilişimden almak daha mantıklı n5100 modelini getiriyorlar.garanti istanbul bilişimın kendi verdiği garanti.bence bu işleme gerek yok
    Tabii ki orijinalini almak mantıklı olabilir.
    Fakat ben de cihazı "kıranlardanım". Bu güne kadar hiçbir şekilde donma, takılma vb. birşey yaşamadım. Burayı düzeltmek lazım.
    Ayrıca istanbul bilişimin getirdiği cihazlar samsung türkiye garantisinde değil, bence çok ta fark yok.

SDN Okuru

bu roomu yükledikten sonra samsung kendi android arayüzü kalıyorumu ; yani samsungun andoride kattıgı ekstra özellikler kalıyormu;

Alıntı ekapiyoldas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendi tercihiniz.. biz hiç bilmeyiz öyle şeyler
    Soydank bunu beğendi.

25 pars 1907 kardeş merhaba, tableti alalı bir kaç gün oldu daha aslında, ben de yazılımı atıp telefon özelliğini açmak istiyorum ama bir yandan da tedirginim tablet çöp olur diye. konulara (kernel, rom) aşinayım daha önce telefonumda yapmıştım hatta brick olmuştu stock romu var diye düzeltmiştim ancak korkum tablet yeni ya her hangi bir durumda tablet uçarsa stock rom da yok ne yaparım, haber yok mu stock romdan? bir de sen memnun musun nasıl kasmalar var mı? yapan arkadaşlar nasıl memnun mu var mı bir sıkıntı? bir de ben adanada yaşıyorum yardımcı olabilecek birileri var mıdır????

marancı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu roomu yükledikten sonra samsung kendi android arayüzü kalıyorumu ; yani samsungun andoride kattıgı ekstra özellikler kalıyormu;
    Evet kalıyor.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Alıntı umitpynrc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    25 pars 1907 kardeş merhaba, tableti alalı bir kaç gün oldu daha aslında, ben de yazılımı atıp telefon özelliğini açmak istiyorum ama bir yandan da tedirginim tablet çöp olur diye. konulara (kernel, rom) aşinayım daha önce telefonumda yapmıştım hatta brick olmuştu stock romu var diye düzeltmiştim ancak korkum tablet yeni ya her hangi bir durumda tablet uçarsa stock rom da yok ne yaparım, haber yok mu stock romdan? bir de sen memnun musun nasıl kasmalar var mı? yapan arkadaşlar nasıl memnun mu var mı bir sıkıntı? bir de ben adanada yaşıyorum yardımcı olabilecek birileri var mıdır????
    Ben aldım tel özelliğini açtım memnunum 10 numara. Ha tel özelliğini aktif kullanmıyorum ayrı.

ben tablet olarak da telefon olarak da işten dolayı aktif kullanacağım o yüzden bir an önce yazılımı atmak istiyorum. bu gece geçti artık yarın sabah sakin kafayla başlarım herhalde, sizlerden de yorum aldıkça heyecan yapıyorum
    Alıntı marancı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet kalıyor.

Ben aldım tel özelliğini açtım memnunum 10 numara. Ha tel özelliğini aktif kullanmıyorum ayrı.

okeymax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben burada konu paylaşıldıgında yapmışım aktif şekilde kullanıyorum ahizeden gelen ses harika ancak büyük oldugundan biraz komik oluyo kulaklıkla harika kullanımı birde çoklu pencereye tüm uygulamaları ekleyebilsek harika olur

Ayrıca tablete bişi olur diye korkan arkadaşlar cwm du yükleme adımından sonra ilk yapacağanız işlem BACKUP olsun sıkıntı olrsa RESTORE yapar eski haline döndürürsünüz

konuya aşina isen yaparsın bir sorun olmaz fakat stock romdan pek haber yok maalesef çıktığında hemen paylaşırım zaten tedirgin olmakta haklısın isterseniz stock romun çıkmasını bekleyebilirsiniz...bu arada son derece sıkıntısız olarak kullanıyorum ben.. diğer arkadaşlarda da henüz sorun çıkmadı.

çok teşekkür ederim kardeş cevap için, evet konuya aşinayım ama işte ufacık bir sıkıntı olsa gerilirim geriye dönüş olmaz diye, artık stock rom çıkana kadar kutusunda bekler tabletim :/ ama güveniyorum kendime. zaten dosyaları indirdim yarın aydınlık kafayla yapacağım sonucu bildiririm. inşeAllah güzel sonuçlar olur

çok teşekkür ederim kardeş cevap için, evet konuya aşinayım ama işte ufacık bir sıkıntı olsa gerilirim geriye dönüş olmaz diye, artık stock rom çıkana kadar kutusunda bekler tabletim :/ ama güveniyorum kendime. zaten dosyaları indirdim yarın aydınlık kafayla yapacağım sonucu bildiririm. inşeAllah güzel sonuçlar olur
    sıkıntı çıkacağını sanmıyorum yavaşça yap acele etme gerekirse tekrar tekrar oku bende bi stock roma bakayım..

yok çıkmamış maalesef...

bir de bir şey soracağım, ben nette telefn öz. açmayı araştırırken çok meşhur başka bir forum sitesinde direk odinle 5100 romunu atmak sakıncalı demiş. sence neden demiş olabilir? yani bir açıklama da yapmamış. ne sakıncası olabilir ki? ya da başka yolu var mıdır ki?(odin hariç) ne bileyim aklıma takıldı sorayım dedim, bilgilerinize dayanarak

ne iyi olur stock romu bulsan, sana çok çok dua ederim kardeş
    Alıntı 25 PARS 1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sıkıntı çıkacağını sanmıyorum yavaşça yap acele etme gerekirse tekrar tekrar oku bende bi stock roma bakayım..

yok çıkmamış maalesef...

bir de bir şey soracağım, ben nette telefn öz. açmayı araştırırken çok meşhur başka bir forum sitesinde direk odinle 5100 romunu atmak sakıncalı demiş. sence neden demiş olabilir? yani bir açıklama da yapmamış. ne sakıncası olabilir ki? ya da başka yolu var mıdır ki?(odin hariç) ne bileyim aklıma takıldı sorayım dedim, bilgilerinize dayanarak

ne iyi olur stock romu bulsan, sana çok çok dua ederim kardeş
    onu yazan kişi abimdir o nedenle odinle atmayıp cwm ile kurduk ... o şekilde note 10.1 i uçurmuştuk başkasının başına gelmesin diye yazmıştı pek açıklama gereği duymaz kendisi

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 3 kullanıcı var. (1 üye ve 2 konuk)

1. chutluck