Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 9 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 217

Açılmayan Tablet Problemi

Tablet Bilgisayarlar forumunda Açılmayan Tablet Problemi konusunu incelemektesiniz.

Sevgili arkadaşlar,bende 9 inch çin malı ama markasız tablet var.ona fabrika ayarlarına geri dön dedim.Kapandı.sonrada açılmadı.Android 4 çıkıyor.sonra android te takılıyor.açılmıyor saatler açık bıraktım androidden öte geçemedi.ekran yardımlarınız bekliyorum. teşekkürler ...

Unhappy Açılmayan Tablet Problemi

Sevgili arkadaşlar,bende 9 inch çin malı ama markasız tablet var.ona fabrika ayarlarına geri dön dedim.Kapandı.sonrada açılmadı.Android 4 çıkıyor.sonra android te takılıyor.açılmıyor
    saatler açık bıraktım androidden öte geçemedi.ekran yardımlarınız bekliyorum.
    teşekkürler

SDN Okuru

Tableti kapatıp güç düğmesi ve ses açma tuşlarına aynı anda basın recovery moda girecektir. Girmezse güç tuşu ve ses kısma tuşları ile deneyin anı işlemi. Recovery menüde wipe data factory reset i güç tuşuyla seçin evet i seçin sonra wipe cache particion u seçin evet deyin yeniden başlatın düzelecektir. Düzelmezse rom da bir sorun vardır romu tekrar yüklemeyi deneyin

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tableti kapatıp güç düğmesi ve ses açma tuşlarına aynı anda basın recovery moda girecektir. Girmezse güç tuşu ve ses kısma tuşları ile deneyin anı işlemi. Recovery menüde wipe data factory reset i güç tuşuyla seçin evet i seçin sonra wipe cache particion u seçin evet deyin yeniden başlatın düzelecektir. Düzelmezse rom da bir sorun vardır romu tekrar yüklemeyi deneyin

Hocam teşekkür ediyorum fakat ses + ve ses - denedim.herhangi bir açılma olmadı.Kaldım ortada.

Webkurum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tablette fiziksel bir tuş bulunuyor mu ? Home tuşu gibi ?
    Birkaç ihtimal var.
    İlk olarak yeni rom flashlamanız
    İkinci ihtimal ise cihazın brick olması.

engerex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Garantili ise servise gönder. Garanti yoksa ikiz modelleri araştır. Kurtarma yazılımı nasıl yükleniyor öğrenip uygulaman gerekli. Kimilerinde ses açma kapama tuşları kullanılıyor kimilerinde bu tuşlar yok. Her cihazın ayrı olabiliyor.

SDN Okuru

Standart bendede aynı sorun var

yeni rom flaslamayı nasıl yapabiliriz bend eaynı sorundan muzdaribim

simurg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bendede farklı bir model var arakdaşım ve aynı sorunu yaşıyorum bir çözüm bulamadım aklıma yatan. ama yeni rom flashlamanız ve brick olması sanki çözecek gibi ama.bu konu hakkındada detaylı bilgi bulamadıum.

ben az önce halletti. meger açma kombinasyomu farklılık arzediyomuş. ben kendimodelimde power ve menü tuşuna basarak boot ekranına ılaştım ve ordan fabrika reset kısmına geldim ses tuşlarıyla yön vererek ve power tuşu ile seçerek. eminim sizdede boot ekranına gelmek için farklı bi açma tuş kombinasyonu vardır.bi deneyiniz...

hepsini demedim olmadı.arkada reset tuşu var ama.resetlerdim.yine açılmadı.

Webkurum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Zaten size fiziksel herhangi bir tus bulunmakta mi diye sordum ? Geri tusu menu tusu gibi. Yani ses ve power haricinde.

birinci power ve sonra diğer tuşlar sırayla denedinizmi,birisi olması lazım

SDN Okuru

tabletımı acıkken resetledım sonra actıgımda androıd yazısı çıkıyor ama bır turlu açılmıyor ses açma tusları kapama falan onları yaptım olmuyor napmam gerekır

SDN Okuru

Standart ses tuşum yok

benim güç tuşum var ama ses tusum yok tablet kökten kapandı ve açılmıyor ailemin haberi yok cok kızacaklar lütfen yardım edin

SDN Okuru

nexus 7 de aynı sorunum var benimde. cihaz kapandı ve açılmıyor. ne yapmam gerekir?

SDN Okuru

Standart Yardım Edinnn

Arkadaşlar bendede Exper E7HAN 7'' tablet var alalı 3hafta olmuştu şarj çubuğu yamuldu zar zor sarj ediyorum bazen sarj dolu gözküyor çıkarıyorum sarj az diyip kapınıyor ama bazen oluyor bu..asıl sorun şu dün ben bunu şarj ettim tam olmadı ama hernese işte oyun açtım oynuordum sonra bunun ekranında renkler birbirine girdi ve bir süre sonra kapandı ozamnadan beri açılmıoyor..bana yardım için yazanlardan ve okuyanlara şimdiden teşekkür ederim..

Standart Teknik Destek

Hocam bende geçenlerde bir sorun yaşamıştım, çağrı merkezini aradım baya bi yardımcı oldular. 0216 645 85 85 di galiba numaraları ;)
    Konu techrun tarafından (18-04-2013 Saat 12:23 ) değiştirilmiştir.

SDN Okuru

Standart a

arkadaşlar ben dediğinizi yaptım menü açılmadı onun yerine android simgesi ve ünlem panosu çıktı karşıma lütfen yardım

SDN Okuru

benim tablet recovery mode de kaldı android resmi var yere yatmış göbeği açılmış üstünde danger amblemi var çok karışık

SDN Okuru

Standart çalışan 4.1.1 rom aranıyor

sağlıklı rom linki verebilecek varmı

SDN Okuru

arkadaşlar bndede aynı problem vardı 3 dk. öncesine kadar. ama ilk açıldığı zaman restart yaptım. yine aynı duruma geldi ama arkadaşların önersine uyup halettim bu durumu geçiren herkese geçmiş olsun

SDN Okuru

Benim tabletimin bir sorunu var .Her yolu dededim ama olmuyor açılmıyor bana yardım edin yoksa tamire götürmek zorunda kalırız. Tamirde 1.2 gün kalıyo öfff yaa

SDN Okuru

kardeş süpersin allah razı olsun

SDN Okuru

benim tabletim casper nirvanatablet 7 3 saat önce almıştık ilk şarjında hemen açtım sonra kardeşim şarj adaptörünü birkaç kez fişten çıkarı takmış şimdide açılmıyor ses tuşu + güç tuşunu denedim faka t açılmıyor lütfen yardım edinn

SDN Okuru

Allah razi olsun sizden sizi seviyorummm ))

SDN Okuru

kardeş ben yaptım işe yarıyo tesekurler

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 konuk)