Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
2. Sayfa - Toplam 8 Sayfa var BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 26 ile 50 ve 196

Açılmayan Tablet Problemi

Tablet Bilgisayarlar forumunda Açılmayan Tablet Problemi konusunu incelemektesiniz.

tabletim ısındı ve suan açılmıyor ne yapmalıyım bana yardım edermisiniz? ...

SDN Okuru

tabletim ısındı ve suan açılmıyor ne yapmalıyım bana yardım edermisiniz?

SDN Okuru

Unhappy ekran büyüdü küçülmüyo

benim tabletim exper ben fotoraf çekerken ekran birden sarı oldu ve büyüdü küçülmüyü ve şifre istiyo ekran buyudüğü için şekilli şifremi yapamıyorum kapatmaya calıştım ekran büyük ve sarı olduğu için hiç bir şey gözükmuyo küçütmeye çalıştık olmadı

SDN Okuru

Standart tablet çalışmıyor

ya benimde xpad 7 inç android jelly bean işletim sistemli tabletim var benimde tabletim şarsız açılmıyor lütfen yardım edermisiniz ayrıca birşey daha var şarza takmadan çalışmıyor şarz aleti bozuk yardımlarınızı bekliyorum

SDN Okuru

Standart tablet soğuduu açılmıyor

bendede öyle oluyo eline ince ve sivri birşey al table tin ses açma kısma düğmesinin yanında küçük bir düğme var elindekiyle ona bas tablet kapanır yeniden aç

drjacob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çin malı tabletlerde en iyisi garanti bendede oldu ben garantiye yolladım

SDN Okuru

bundan sonra ki hatalarda su yolu izlemelisin çin malı tabletlerin flashbot kısmına girebilmek icin tablet kapalıyken geri tusuna basılı tutarak usb ile pc ye baglamak tabletin yazılım atmak icin hazırda bekler. Liveupdate dosyaları ile de tabletine uygun iso uzantılı yazılımı böylelikle yükleyebilirsin

SDN Okuru

ben rom yüklemedim ama bu reset şeyi çıkıyor çıkıyor çıkmasna ama bir türlü secemiyorum rest yazan yeri güc tusuylada denedim

SDN Okuru

simurg tam olarak nasıl yaptın bendede menu tuşu var ekran gelince elini falna cektınmı nasıl oluo

SDN Okuru

power tuşu ses tuşu+ ve ses tuşu- ye basılı tutun wipe data- factory reset e gelin powertuşu ve ses+ tuşu ile seçin tabletiniz kapanacak 1 dk falan bekleyin sonra tableti açın bu kadarr. (elimdeki tablet casper nirvana 7'')

SDN Okuru

Standart yardımcı olurmusnuz

benim tabletim casper Nirvana desen şifrerim unuttuğum için ve Google gmail hesabımı da unuttuğum için giremiyoum .power tuşuyla ses tuşuna aynı anda 30 sn bastım ve ordan wipe data factory ye indim ses tuşundan. ama power tusunabasıyorum işe yaramıyor yardımcı olursanız çok sevinirim

SDN Okuru

Standart Tabletim Açılmıyor !!

Selamun Aleykum.. Polypad tabletim var (Model: Pad C5500) . Şarja taktım birden beyaz ekran çıktı ve kapandı. Şimdi ise, bir çok yöntem denedim fakat açılmıyor. Nedeni ne olabilir? Nasıl çözebilirim? Allah rızası için yardımcı olun.. Çok acill.. !!!

SDN Okuru

Elimde bir tablet var ve açılmıyor logo çıkıypr sonra google çıkıyor hep tekrar ediyor sorunu ne olabilir acaba ?

SDN Okuru

Unhappy tablet sorunu

benim tablet samsung galaxy note 10.1 biraz oyun oynadım sonra jarş 5% kaldı sonra şarja takdım 1 saat sonra gelip bakdıkda şarj kablosu ısınmıştı bence şarj iyi takılmamış ve tükenmiş android de dediklerine göre şarj bitince yeniden açmak olmuyuor yardım edin tablet büyük babamın

SDN Okuru

merahaba beinmde casper nirvana 7 tabletim var ve açmak için basıyorum ama casper yazısında takılı kalıyo nedenve çözümü nedir ?

SDN Okuru

çok sağolun

SDN Okuru

arkadaşlar bendede aynı sorun var ama tablette ses açma kapatma tuşu yok ne yapmalıyım

vbb_1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Öncellikle paranı çöpe atın için üzüldüm.Ama Şimdi beni iyi dinle elindeki tabletin herhangi bir yerinde rest atmak için bir yer olması lazım onu bul ve resetle.
    Ama reset diyede hopörlerini bozma.
    Haydi eyvallah.

SDN Okuru

arka tarafta küçük bi delik var ince bişeyle di kerebas tamamdır kürdan felan olur yani

SDN Okuru

arkadaşlar benimde 7" mıd tablet var dediğiniz gibi ses kısma tuşu yok menü tuşu ile power tuşuna basınca Can not fin any uptade image yazısı çıkıyor tuş kilidi unutuldu reset atmam lazım ne yapmam lazım acaba

Resimli anlatım için buradan da yararlanabilirsiniz... http://www.teknodevri.com/exper-e7ha...et-hard-reset/

SDN Okuru

arkadaşlar bende casper nirvana tablet pc var şarza taktım ve çıkartığımda açılmadı bütün yazılanları denedim fakat olmadı bi yardım edin

SDN Okuru

Standart yardım

bende marka yazısı takılı kalıyo

SDN Okuru

Standart Tabletin şifresiii!

Tabletimin şekil şifresini unuttum ve kitledim Sonra Gmail hesabı istedi am ne yazık ki güç tasarrufu kablosuzu kapatmıştı Ve şimdi açamıyorum yardım edin

Tablet adı: ROWELL Model:S-534

Bu arada SD kart ve USB okumuyor

SDN Okuru

saol arkadaş teşekkür ederim çok saol ya çok çok çok teşekkür ederim senin sayende açıldı yoksa boşa para ödeyecektim
    hakkını helal et?

SDN Okuru

Red face

bende denedim olmadı

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)