Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 43
Like Tree5Beğeni

Konu: Tablet ne işe yarar ?

Question Tablet ne işe yarar ?

Arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz gibi soru gayet açık,Tablet ne işe yarar ?

Tablet kullananlar kullanıcı görüşlerini-deneyimlerini-neden tablet kullandıkları ve yaşlarını+mesleklerinide yazarlarsa bir çok arkadaş için referans olur düşüncesindeyim ?
    Konu REDFOKS tarafından (17-09-2012 Saat 16:52 ) değiştirilmiştir. Sebep: tamamı kalın yazmıyoruz

oslun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Jubei Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz gibi soru gayet açık,Tablet ne işe yarar ?

Tablet kullananlar kullanıcı görüşlerini-deneyimlerini-neden tablet kullandıkları ve yaşlarını+mesleklerinide yazarlarsa bir çok arkadaş için referans olur düşüncesindeyim ?
    telefonların büyütülmüş hali gibi düşünün.. dizi film izlemek , mobil uygulamalar kullanmak, 3g, wifi ile internete girebilmek için kullanılır.. öğrenciyim ve ainol aurora II kullanıyorum, öğrenciler için fiyat - performans ürünü

Merty24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

daha önceden iphone kullanıyordum (3g) ve en son çıkan iphone olan 4slere baktığımda fiyatının 2500tl olduğunu öğrendim fiyatı 1300tl olan ipad2 aldım hem fiyat hem özellik olarak en iyisi
    oslun ve firlama aygün bunu beğendiler.

Yani tablet aslında gezinti insanlar için ideal diyebilirmiyiz ?

bende de laptop var ainol elf tablet aldım taşıması çok kolay cebime atıp heryere götürüyorum bilgisayarın yüzüne bakmaz oldum

balcis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

herhangi bir klavye veya çizim işin yoksa bilgisayarın neredeyse yüzüne bakmıyorsun gibi bir şey. hafif, taşınması kolay, kullanımı rahat.

konsept - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tablet'lerin internet bağlantıları laptop'lar kadar iyi değil, yanılıyor muyum? Bir de 7-inçler hesap makinasına benziyor, en iyisi 10-inç almak.

Tablet'lerin internet bağlantıları laptop'lar kadar iyi değil, yanılıyor muyum? Bir de 7-inçler hesap makinasına benziyor, en iyisi 10-inç almak.

kişisine göre değişir diye dusunuyorum bana göre 7-8 ideal 10da fena deil ama biraz büyüyk

Tekno Çocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tablet bilgisayar; tablet şeklindeki bilgisayardır işte (Ve en başta dokunmatik olması onu diğer bilgisayarlardan ayıran özelliği...)

Alıntı trnc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    telefonların büyütülmüş hali gibi düşünün.. dizi film izlemek , mobil uygulamalar kullanmak, 3g, wifi ile internete girebilmek için kullanılır.. öğrenciyim ve ainol aurora II kullanıyorum, öğrenciler için fiyat - performans ürünü

hocam tabletin şarjı internet kullanımında ne kadar gidiyor

ben kitap okumak için kullanıyorum. 7" lik ucuz bir tablet. arada internete bağlanıp geziniyorum lakin rezistif olduğu için dokunmatiği zor oluyor. kapastif olaydı süper olacaktı. kitap okuduğum için şarjı epey uzun gidiyor. bekleme konumunda 4-5 gün kadar rahat gidiyor

Ümitt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bende tablet düşünüyorum amacım parkta misafirlikte müzik,dizi,oyun,ebook,internet bide biryere gitti mi net paketim alırım sınırsz süper olur diye düşünüyorum

SDN Okuru

merhaba nasıl kitap okuyabiliyorsunuz...pdf uzantılı kitaplarm var harici diskimde tablette acmadı?

SDN Okuru

Exclamation ss

peki tabletleri telefon gibi kullana biliyomuyuz ?

SDN Okuru

Eğer android cihazınız varsa Adobe Reader indirmeniz gerek başka türlü pdf açamazsınız ipad için böyle bir şey var mı bilmiyorum ama appstore da vardır elbet. Mesela ben bu cevabı Android tabletimden yazıyorum internet ve sosyal medya takibi için gayet hafif ve hızlı bir cihaz. Concord smartpad 8 kullanıyorum ve kapasitif ekran ayrica fiyati da 300-500 tl arasında gayet uygun.

SDN Okuru

mrb arkadaşlar acaba tableti tlfn niyetinde kullan ma şansımız var mı hani tablet almayı düşünüyoru da o açıda

erhannnnn

Standart casper nirvana 10 inch kılıf bulamıyorum

hediye alacaklardı ne istersin dediler tablet istedim. seyahatte kullanmak için özel bi şirkette çalışıyorum. yaşım 37 fakat 10 inch 16 gb casper nirvana ctm modeline bir türlü cihaza uygun kılıf bulamadım... bulan olursa mesaj atarsa sevinirimm

Kadir Sekme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tablette sadece wi-fi nin yeterli olduğunu düşünmüyorum. Mutlaka sim kartla desteklenmesi gerekiyor. Bilakis bulunduğunuz konumda bir wi-fi ağı olmayabilir..

Hariçten 7 inç tabletler ile yapılabilecekler 10 inç lere oranla zordur. Çünkü 10 inç tabletler ekran açısından büyük olduğundan kullanımı daha rahattır.

Sonuç olarak 10 inç ve sim kart destekli bir tablet her şeyi yapmanıza yetecektir.

kpln04 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

galaxy tab 10.1 de telefon özelliği var

Witcher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bence çok da gerekli olmayan bir cihazdır lükstür. Onun yerine 4-4.5'' ekranlı bir akıllı telefon daha iyi iş yapacaktır. Not: iPad 3 kullanıcısıyım
    Konu Witcher tarafından (01-03-2013 Saat 15:06 ) değiştirilmiştir. Sebep: İmla

ffgul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

>>tablet dediğin şey lüzümsüz bir vakadır..
    >>Pc den aldığın zevki mahveden bir araçtır..(pc ile ağdan senkron edemezsin,Blue-ray gibi cd leri oynatamazsın...say say bitmez..)
    >>Kısacası cacık yani göz boyamaca...

kpln04 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ffgul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    >>Pc den aldığın zevki mahveden bir araçtır..(pc ile ağdan senkron edemezsin,Blue-ray gibi cd leri oynatamazsın...say say bitmez..)
    hiç bluray alıp kullandın mı?

exantric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ffgul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kullanıma göre değişir
    ağdan senkronda yapabiliyorum 1080p filmleri hiç takılmadan sıkıntısızda izliyorum
    blue-ray leri zaten pc de izliyorsanız bence tv de izlemin vakti gelmiş demektir.
    ainol aurora 2 gayet başarılı tüm işleri yapıyor.
    firlama aygün bunu beğendi.

northpower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tablet mobil durumda kullanılacak bir bilgisayardır. dokunmatik işlevi kolaylık sağladığından dizüstülerden fazla rağbet gösterilir. uzun pil ömürleri de artısıdır. temel seviye işlemlerinizin hemen hepsini yapabildiğiniz nette takılıp her yerde her an takip edilebilir takip edebilir durumda olduğunuz için süper bir alettir diyebiliriz

hamza5806 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

benim için sadece oyun ve net gerisini salla

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)