Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
4. Sayfa - Toplam 5 Sayfa var BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 76 ile 100 ve 108

Artes Firması Yerli bir firma kapıdan kapıya garanti ve sıfır ölü piksel sunan bir firma. Satış sonrası desteği sorunsuz birkaç firmadan biri. Lütfen Artes marka tablet kullanmadan kötülemeyiniz. Burada yapılan eleştirilerin çoğu taraflı..
    Konu AliA tarafından (29-04-2014 Saat 11:12 ) değiştirilmiştir.

SDN Okuru

bende a701 var ekranı kırıldı nasıl yaptırabilirim yardımcı olur musun ?

SDN Okuru

selam artes i9701 tabletim var genel olarak sorunları vardı taraycıya girdiğinde kasılmalar falan oluyordu bazen android sistemi yanıt vermiyordu bazen şarjı tam dolu olmasına rağmen açılmıyordu kısa bir süredirde şarj tam dolu gösterdiği zaman fişini çektiğimde %93 şarj olmuş olarak görünüyordu her neyse yine bunlara katlandım ama tableti ters olarak koltuğun üstüne bıraktım alarm çaldığında duymak için ama kendi kendine nasıl olduğunu anlayamadığım bir biçimde(bu arada tabletim desen ile şifrelendirmiştim) saate bakmak için çevirdiğimde çok fazla desen hatası yapıldığını ve bu yüzden google hesabıyla giriş yapmam gerektiğini söyleyen bi yazıyla karşılaştım kapatıp açtım bu yazı gitmedi (bazen böyle oluyodu kapatıp açınca düzeliyodu çünkü) google hesabını hatırlamıyorum senkronizasyonunu durdurmuştum ve marketten pek bişey indirmiyodum şu anda tabletim açılmıyor içinde fotoğraflarım videolarım var bunların silinmesini istemiyorum nasıl düzelir lütfen bana yardım edin

Merhaba, hızlıal.com aracığı ile tabletimi 5-6 ay önce aldım. DR9704 modeli. son denememden önce firmware güncellemesini artescorp sitesinden indirdiğim dosyalar ile yapmıştım. Yine aynı dosyaları kullanıyorum, orijinal data kabloyu kullanıyorum ancak PC, tableti tanımıyor. Ne yaptıysam sürücüyü güncelleyemedim, diğer aygıtlarda (tanınmayan) görünüyor. Hatta win8 kullanıyordum format atarak win7 kurdum. Burada bir nebze tanıdı DR9704 olarak göründü ama yine güncelleme yapamadım. USB ayıklama modu açık/kapalı denedim yine olmadı. Farklı data kablosu denedim kopmalar oluyor sürekli. En ileri gidebildiğim nokta şu: Win7 ile farlı bir data kablosu kullanarak bağlandım. DR9704 olarak görünüyor. Ancak RKPatch Tool pembe olmasına rağmen switch butona bastığımda tablet kapanıyor, port yeşile dönmüyor. İlginizi bekliyorum ve şimdiden teşekkürler. Mail: bsilver79@hotmail.com / (532) 220 91 10 veya (224) 443 50 90

SDN Okuru

benim artesd821 var ekranı kırıldı kaça patlar solermisiniz

nasıl firma anlamadım cözemedim q812 tablet aldım 2 gün içinde cihaz kapandı bi hada açılmadı kargoyla yolladım cihaz 1 hafta istanbulda bekledi almadılar cihazı geri getittirdim ankaraya aldıgım yere yolladım cihaz degişti yenisiyle besmeleyle actım cihazı açıldı 2 kucuk program yukledim kapandı açılmadı gene nerden aldım bunlardan bunu lanet olsun kendi sitelerindeki firemwareler bile bozuk indiriyon rar açılırken sonuda dosya bozuk hatası veriyo bir çok progmla ve pc denememe ragmen uzun lafın kısası ben aldım denedim sizinde başınız agrımasın diye yazdım bunu bu olaylar 24.12.2013 tarihinde meydana geliyor.fazla para verip en iyisini alın daha iyi

kullandık ekran siyah olunca ölü pikseller ortaya cıkıyor 6 tane en son yorumu okursanız neler yaşadıgımı anlarsınız...

SDN Okuru

Standart Q972

Kamerayi acinca galeri durdu hatasi aliyorum

SDN Okuru

arkadaşlar ben de bugün artes q 812 aldım. fakat sürekli maalesef gmail durdu hatasıyla karşılaşıyorum ve marketten hiç bir uygulama indiremiyorum sonrasında da tabletim donup kapanıyor ne yapmam gerekiyor bilen varsa şimdiden teşekkür ederim.

SDN Okuru

Selam artes tteknik tablette karincalanma gordum bu ucretsiz teknik servis tarafindan yapilir mi ve kac gun de elime geri doner

Merhaba;
    Tabletiniz garanti kapsamı içerisinde ücretsiz olarak yapılır. Teknik Servise ücretsiz gönderim ile ilgili olarak info@artescorp.com adresine mail atarsanız size gerekli bilgiler verilecektir.
    Teşekkürler,

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben de bugün artes q 812 aldım. fakat sürekli maalesef gmail durdu hatasıyla karşılaşıyorum ve marketten hiç bir uygulama indiremiyorum sonrasında da tabletim donup kapanıyor ne yapmam gerekiyor bilen varsa şimdiden teşekkür ederim.
    Merhaba;
    Tabletinizde bahsettiğiniz sorun yazılımsal olup And. 4.2.2 güncellemesi yapmanız halinde sorun düzelecektir.
    Yazılımı www.artescorp.com internet sitemizden indirip yükleyebilirsiniz.

SDN Okuru

abi benim tablet tin ekranı kırıldı ve aldığım yere götürdüm bunun için 100tl kadar bir fiyatta bulundular acaba servise direk ben göndersen ne kadar alırlar

SDN Okuru

Standart hüseyin bey

slm bende artes i705 tablet bi türlü açılmıyor ne yapmalıyım servisi bilen varsa adres ve telefonu alayım memnun olurum

SDN Okuru

bu arada tabletim serviste tablet muhteşem ama kullanıcı hatasından bozdum tablet 2 ay oldu hergun arıyoruz dıyorlarkı daha serviste kargoya vercez bu ne abi yaa

artes tablet almayın. servise gönderdim tableti otg yuvası flash belleği görmemeye başladı sim kart yuvasında da sim kartım vardı aldım geri girmedi bende servise gönderdim. aradılar yuvalar kırılmış ve yanmış. son durumda hepsi çalışıyor idi. sim kart yuvası dahil onarım için 175 tl sadece otg yuvası için 40 tl ücret isteniyor. hepsinin bağlantıları kırılmış sözde ana kart onarımı imiş bu da. değişecek olsa hep 350 tl isteyeceklermiş. müşteri hizmetleri de sesini yükseltip ya ücretle yaptırın yada yaptırmayın diyor. beni hiç konuşturmuyor adam. neyse ki ses kaydı tutruyorum. tüketici haklarına başvuracağım hemen orada görüşecez. gönderdiğim de email atmıştım cvp bile vermeye tenezzül etmediler. gönderdikten 10 gün sonra arıyorlar.

Merhabalar;
    Teknik Servisimize göndermiş olduğunuz Artes Q1003/3G Model Tabletiniz Kullanıcı Hatası nedeni ile (Sim Kart Girişi, Sd Kart Girişi ve Usb Girişi kırılmış yada zarar görmüştür) Anakartı bozulmuş. Sanayi Mallarının Satış Sonrası Hizmetleri Hakkında Yönetmelik'in 10. Maddesi gereğince Garanti Dışı bırakılmıştır. Bahse konu Yönetmeliğin Ekli Listesi ve 10-12 ve 14. Madde hükümleri gereği cihazın tamiratının yapılması için tarafınızdan ücret talep edilmiştir. Tarafınıza iletilen ücret kabul edilmemiş ve Tabletin iadesi tarafınıza yapılmıştır.
    Saygılarımızla,

SDN Okuru

Standart Artes q1003 kamera çalışmıyor galeri çalışmayı durdurdu mesajı veriyor

Merhaba,
    artes q1003 marka tabletim var. Kamerayı çalıştırdığımda galeri çalışmayı durdurdu. Mesajı alıyorum yardımcı olur musunuz?

Merhaba,
    artes q1003 marka tabletim var. Kamerayı çalıştırdığımda galeri çalışmayı durdurdu. Mesajı alıyorum yardımcı olur musunuz?
    4.2 Romuna yükseltirseniz tabletinizi bu hata mesajını almazsınız. Güncel rom dosyalarına http://www.artescorp.com/store/Produ...roductid=86109 adresindeki Sürücü ve belgeler bölümünden ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin

SDN Okuru

Standart yardım

artes Q812 tabletimin desen kilidini açamıyorum yardım edermisiniz???

artes Q812 tabletimin desen kilidini açamıyorum yardım edermisiniz???
    Merhaba;
    Sorunun giderilmesi için Tabletinize yeniden yazılım yüklemeniz gerekmektedir.
    Yazılımı internet sitemizden aşağıda belirtilen linkten indirip yükleyebilirsiniz.
    Teşekkürler,

http://www.artescorp.com/uploads/Art...are_Update.pdf

SDN Okuru

Arkadaşlar artesQ812 tabletim var ana kart bozuldu ve gönderdım 2 ay gectı sorna geldı ama her aradıgımda actılar ve içtenlikle karşıladılarönerırım dığer tabletlete göre belkı begenmezsınız artes bılınmedık marka ama gercekten aldıgınıaza deger snra tabletım kırıldı bi miktar 40 tl kadar ücret istediler veremeyız dedık onlar kendılerı yapıp 1 gun içerisinde gönderıler hem anlayışla karşıladılar hemde ben tabletımden çok memnunum gayet gzl bi şekilde kullanıyorum tabletım ilk bozuluğ gönderıldıgınde ise 2 ay gectı ama tabletımı full degıstırdıler TEŞEKKÜRLER ARTES Q812 TABLET

Aman artes ten uzak durun q1003 modeli var bende 600 tl para verdim vatandan aldim.tertemiz kullandim ne darbe aldi ne de cizigi var ama iç ekrani kirilmis servise gonderdim 205 tl istediler simdi kara kara dusunuyorum ne yapacam diye,aman uzak durun.dış ekraninda nokta kadar iz yok dusurmedim masanin ustune koydum sabah kaldigim da ekrani gitmisti servis bana baski gormustur diyor kardesim yapmadim diyorum 205 lira diyor napicam bilmiyorum..205 lira nedir yaa hadi dusursem cam kirilsa haklisin ama benden kaynaklanan hic bir sıkınti yok...

honline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

@artesteknik geçengün hatırlarsanız tabletimin servisteki durumunu sormuştum size, Tablet elime ulaştı ben şarz soketinde arıza var şarz olmuyor diye göndermiştim ama bana gelen arıza formunda hem şarz girişinin tamir edildiği hemde işlemcinin değiştiği yazıyor tabletten hiç memnun kalmadık cok sık donuyor ve donunca 30 saniye hiç işlem yapmıyor

Merhabalar;
    Tabletinizi Teknik Servisimize Ekranı Arızalı şikayeti ile göndermişsiniz. Tabletiniz bize ulaştıktan sonra incelemesi yapılmış olup Lcd Ekranının kırık olduğu tespit edilip tarafınıza gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Tabletin Lcd Ekranının kendi kendine kırılması veya çatlaması gibi bir durum söz konusu değildir. Lcd Ekranın kırılması Garanti Kapsamına girmemektedir ve bu sebebten dolayı Lcd Ekranı ücretli olarak değiştirilmesi gerekmektedir.
    Saygılarımızla,
    Alıntı hido66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aman artes ten uzak durun q1003 modeli var bende 600 tl para verdim vatandan aldim.tertemiz kullandim ne darbe aldi ne de cizigi var ama iç ekrani kirilmis servise gonderdim 205 tl istediler simdi kara kara dusunuyorum ne yapacam diye,aman uzak durun.dış ekraninda nokta kadar iz yok dusurmedim masanin ustune koydum sabah kaldigim da ekrani gitmisti servis bana baski gormustur diyor kardesim yapmadim diyorum 205 lira diyor napicam bilmiyorum..205 lira nedir yaa hadi dusursem cam kirilsa haklisin ama benden kaynaklanan hic bir sıkınti yok...
    - - - Mesaj Güncellendi - - -

Tabletinizi tekrar bize gönderin, ürün gelir gelmez kontrol edip size bilgi verelim. Servise gönderim ile ilgili olarak Pm den size mesaj attık.

Alıntı honline Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @artesteknik geçengün hatırlarsanız tabletimin servisteki durumunu sormuştum size, Tablet elime ulaştı ben şarz soketinde arıza var şarz olmuyor diye göndermiştim ama bana gelen arıza formunda hem şarz girişinin tamir edildiği hemde işlemcinin değiştiği yazıyor tabletten hiç memnun kalmadık cok sık donuyor ve donunca 30 saniye hiç işlem yapmıyor

@artesteknik Benim anlamadığım:
    Garanti sartlarında 2.madde: malin butun parcalari dahil olmak üzere tamami firmamizin garanti kapsamindadir.
    6.madde ise: Malın kullanma klavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamının dışındadır diyor.ben musteri olarak diyorum ki benden kaynaklanan bir sorun yok tablette ne zerre kadar kırılma var ne de çatlama bildigin mekanik bir sorun var 6. Maddeye gore kullanma kılavuzuna aykırı hangi davranışım sonrasında bu sorun oluştu ???
    Konu hido66 tarafından (28-04-2014 Saat 21:51 ) değiştirilmiştir.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)