Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 7 ve 7

2013-2014 Ziraat Türkiye Kupası Hangi Kanalda?

Spor forumunda 2013-2014 Ziraat Türkiye Kupası Hangi Kanalda? konusunu incelemektesiniz.

Ziraat Türkiye Kupası'nın tüm heyecanı üst üste 3. kez Turkuvaz Medya Grubu'nda yaşanacak. 2. tur eşleşmeleri bugün çekilecek kurayla belli olacak. Kura heyecanı da A Haber'den ekrana gelecek. İki sezondan ...

  1. #1
    AliA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik Tarihi
    29-06-2007
    Yaş
    29
    Mesajlar
    65.682

    Standart 2013-2014 Ziraat Türkiye Kupası Hangi Kanalda?

    Ziraat Türkiye Kupası'nın tüm heyecanı üst üste 3. kez Turkuvaz Medya Grubu'nda yaşanacak. 2. tur eşleşmeleri bugün çekilecek kurayla belli olacak. Kura heyecanı da A Haber'den ekrana gelecek.



    İki sezondan bu yana Ziraat Türkiye Kupası'nın tüm heyecanını ekranlara getiren Turkuvaz Medya Grubu yeni sezonda da bu büyük organizasyonun yayıncısı oldu. Ön eleme turu ile 1. tur geçildi. 2. turda Spor Toto 2. Lig'de mücadele eden 36, PTT 1. Lig'de mücadele eden 19 takım ve 2013-2014 Sezonunda Avrupa Kupaları'na katılamayan 13 Spor Toto Süper Lig takımı heyecana dahil oldu.

    54 maçla Türkiye'yi kucaklayacak

    Toplamda 108 takımın katılacağı Ziraat Türkiye Kupası 2. tur maçlarının kura çekimi bugün Ataköy Olimpiyat Evi'nde yapılacak. Saat 14.00'de başlayacak kura çekimi yayıncı kuruluş A Haber'den canlı olarak yayınlanacak. 2. Tur'da oynanacak olan 54 maçla kupa geçen sezon olduğu gibi bir anlamda Türkiye'yi kucaklayacak.

    Şampiyonlar 4. turdan katılacak


    Üçüncü turda oynanacak 27 maçın ardından 4. turda devler sahne alacak. 2013- 2014 sezonunda Avrupa kupalarına katılan 5 Süper Lig takımı, G.Saray, F.Bahçe, Beşiktaş, Trabzonspor ve Bursaspor adlarını son 16'ya yazdırmaya çalışacak. 5. turda rakiplerini eleyen 8 takım gruplara kalacak ve çift devreli lig usülüyle heyecan devam edecek. Gruplarında ilk ikiye giren takımlar çift maçlı yarı finalde, final vizesi almaya çalışacak ve ardından tarafsız sahada zafere ulaşan takım belli olacak.

    Herkes şölene hazırlansın


    Turkuvaz Medya Grubu finale kadar en güzel golleri, nefes kesen anları, A Haber'den canlı yayınlarıyla, maç önü ve sonu programları ve HD yayınlarıyla bu büyük şöleni futbolseverlere yansıtacak. ATV de bu coşkuya ortak olacak.

    Sabah

  2. #2
    AliA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik Tarihi
    29-06-2007
    Yaş
    29
    Mesajlar
    65.682

    Standart

    2. Tur


  3. #3
    mazruf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik Tarihi
    30-07-2009
    Yaş
    30
    Mesajlar
    11.018

    Standart

    Futbolda Ziraat Türkiye Kupası 2. tur mücadelesinde oynanacak maçların programı belli oldu. Maçlar, 24, 25, 26 Eylül ve 1, 2, 3 Ekim tarihleri aralığında tek maç usulüne göre oynanacak.

    Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, 2. tur karşılaşmalarının programı şöyle:

    24 Eylül Salı:
    14.00 Yeni Diyarbakırspor-Altay (Diyarbakır Atatürk)
    14.00 1461 Trabzon-Beylerbeyispor (Akçaabat Fatih)
    15.00 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Dardanelspor (Dumlupınar)
    15.00 Orhangazispor-Akhisar Belediyespor (Orhangazi İlçe)
    15.00 Hacettepe-Yeni Malatyaspor (Cebeci İnönü)
    15.00 Körfez Futbol Kulübü-Medical Park Antalyaspor (Alparslan Türkeş)
    15.00 Kartalspor-Erzincan Refahiyespor (Kartal)
    18.00 Gaziantepspor-Çorum Belediyespor (Kamil Ocak)
    20.30 Kardemir Karabükspor-Kocaelispor (Dr. Necmettin Şeyoğlu)
    20.30 Göztepe-Altınordu (İzmir Atatürk-Seyircisiz)

    25 Eylül Çarşamba:
    13.00 Belediye Vanspor-Manisaspor (Van Atatürk)
    14.00 Kahramanmaraşspor-Tosya Belediyespor (Hanefi Mahçiçek)
    14.00 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-İskenderun Demirçelikspor (DİSKİ Spor Tesisleri)
    14.00 Erzurum Büyükşehir Belediyespor-Adanaspor (Kazım Karabekir)
    14.00 Şanlıurfaspor-Giresunspor (GAP Arena)
    15.00 Sarıyer-Gençlerbirliği (Yusuf Ziya Öniş)
    15.00 Turgutluspor-Kırklarelispor (Turgutlu 7 Eylül)
    15.00 Tokatspor-Uşak Sportif Gençlik (Tokat Gaziosmanpaşa)
    15.00 Menemen Belediyespor-Nazilli Belediyespor (Menemen Şehir)
    15.00 İnegölspor-Nevşehir Gençlik (İnegöl İlçe)
    15.00 Bergama Belediyespor-Bugsaşspor (Bergama 14 Eylül)
    15.00 Gaziosmanpaşa-Alanyaspor (Eyüp)
    15.00 Derince Belediyespor-Konya Anadolu Selçuklu (Derince Belediyespor)
    15.00 Bayrampaşa-Yeşil Kırşehirspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)
    15.00 Kızılcahamamspor-Yeşil Bursa (Kızılcahamam İlçe)
    15.00 Keçiörengücü-Bandırmaspor (Aktepe)
    15.00 İstanbul Güngörenspor-Tarsus İdmanyurdu (Mimar Yahya Baş)
    15.00 Pendikspor-Bayburt Grup Özel İdare (Pendik)
    15.00 Osmaniyespor 2011-Hatayspor (Osmaniye 7 Ocak)
    15.00 Tepecikspor-Silivrispor (Tepecik Belediye)
    15.00 Çankırıspor-Elazığ Belediyespor (Çankırı Atatürk)
    15.00 Ankaragücü-Karaman Belediyespor (Ankara 19 Mayıs-Seyircisiz)
    18.00 Boluspor-Batman Petrolspor (Bolu Atatürk)
    18.00 Karşıyaka-Ofspor (İzmir Atatürk)
    18:00 Kayseri Erciyesspor-Edirnespor Gençlik (Kayseri Büyükşehir Belediye Kadir Has)
    20.30 Sanica Boru Elazığspor-Ankara Demirspor (Elazığ Atatürk)
    20.30 Eskişehirspor-Çıksalınspor (Eskişehir Atatürk)
    20:30 Fethiyespor-Kızılcabölükspor (Fethiye İlçe)

    26 Eylül Perşembe:
    14.00 Trabzon Akçaabat-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Akçaabat Fatih)
    15:00 Arsinspor-Torku Konyaspor (Arsin İlçe)
    18.00 Bucaspor-Eyüpspor (Yeni Buca)
    20.30 Kayserispor-Pazarspor (Kayseri Büyükşehir Belediye Kadir Has)

    1 Ekim Salı:
    15.00 İstanbulspor-Çaykur Rizespor (Bahçelievler İl Özel İdare)

    2 Ekim Çarşamba:
    13.00 Tatvan Gençlerbirliğispor-Bozüyükspor
    13:00 Kahramanmaraşspor-Ankaraspor (Hanefi Mahçiçek)
    14:00 1930 Bafraspor-Adana Demirspor (Çarşamba İlçe)
    14.00 Niğde Belediyespor-Mersin İdmanyurdu (Niğde 5 Şubat)
    14:00 Bartınspor-Balıkesirspor (Bartın Atatürk)
    15:00 Aydınspor 1923-Samsunspor (Adnan Menderes)
    15:00 Gölcükspor-Orduspor (Gölcük Şehir)
    15:00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Gümüşhanespor (Atatürk Olimpiyat)
    18:00 Denizlispor-Manavgat Evrenseki (Denizli Atatürk)
    18:00 Sivasspor-Bucak Belediye Oğuzhanspor (Sivas 4 Eylül)

    3 Ekim Perşembe:
    15.00 Localtime Fatih Karagümrük-Kasımpaşa (Vefa)

    Bu arada 2 Ekim Çarşamba günü Tatvan Gençlerbirliğispor ile Bozüyükspor takımları arasındaki maçın oynanacağı stadın daha sonra açıklanacağı bildirildi.

    KAYNAK


  4. #4
    AliA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik Tarihi
    29-06-2007
    Yaş
    29
    Mesajlar
    65.682

    Standart

    24 Eylül Salı

    15:00 Körfez FK - MP Antalyaspor (A Haber )
    18:00 Gaziantepspor - Çorum Belediyespor (A Haber)
    20:30 K.Karabükspor - Kocaelispor (A Haber)

    25 Eylül Çarşamba

    15:00 Sarıyer - Gençlerbirliği (A Haber)
    18:00 Kayseri Erciyesspor - Edirnespor Gençlik (A Haber)
    20:30 Eskişehirspor - Çıksalınspor (A Haber)

    26 Eylül Perşembe

    15:00 Arsinspor - Torku Konyaspor (A Haber)
    20:30 Kayserispor - Pazarspor (A Haber)

  5. #5
    SDN Okuru

    Standart sanıcaboru elazığ spor

    maç hangi kanalda sanıca boru elazığ spor

  6. #6
    mazruf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik Tarihi
    30-07-2009
    Yaş
    30
    Mesajlar
    11.018

    Standart

    Günün sonuçları:

    24 Eylül 2013 Salı

    1461 Trabzon
    2 - 0 Beylerbeyi
    Yeni Diyarbakırspor (3) 0 - 0 (4) Altay
    Hacettepe Spor 1 - 0 Yeni Malatyaspor
    Kartalspor 4 - 2 Erzincan Refahiyespor
    Körfez FK 1 - 2 MP Antalyaspor
    Orhangazispor 2 - 4 Akhisar Bld.
    TKİ Tavşanlı Linyitspor (6) 0 - 0 (5) Dardanelspor
    Gaziantepspor 3 - 2 Çorum Bld.
    Göztepe (5) 2 - 2 (6) Altınordu
    Kardemir Karabükspor 6 - 0 Kocaelispor

    25 Eylül 2013 Çarşamba

    Belediye Vanspor-Manisaspor: 2-0
    Kahramanmaraşspor-Tosya Belediyespor: 3-0
    Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-İskenderun Demirçelikspor: 1-1 (Penaltılarla 5-6)
    Erzurum Büyükşehir Belediyespor-Adanaspor: 2-2 (Penaltılarla 4-5)
    Şanlıurfaspor-Giresunspor: 0-1
    Sarıyer-Gençlerbirliği: 1-2
    Turgutluspor-Kırklarelispor: 2-0
    Tokatspor-Uşak Sportif Gençlik: 2-0
    Menemen Belediyespor-Nazilli Belediyespor: 0-1
    İnegölspor-Nevşehir Gençlik: 3-1
    Bergama Belediyespor-Bugsaşspor: 2-1
    Gaziosmanpaşa-Alanyaspor: 0-1
    Derince Belediyespor-Konya Anadolu Selçuklu: 0-4
    Bayrampaşa-Yeşil Kırşehirspor: 3-1
    Kızılcahamamspor-Yeşil Bursa: 0-1
    Keçiörengücü-Bandırmaspor: 1-2
    İstanbul Güngörenspor-Tarsus İdmanyurdu: 1-2
    Pendikspor-Bayburt Grup Özel İdare: 1-0
    Osmaniyespor 2011-Hatayspor: 0-2
    Tepecikspor-Silivrispor: 0-1
    Çankırıspor-Elazığ Belediyespor: 2-0
    Ankaragücü-Karaman Belediyespor: 2-1
    Boluspor-Batman Petrolspor: 3-2
    Karşıyaka-Ofspor: 2-1
    Kayseri Erciyesspor-Edirnespor Gençlik: 2-0
    Elazığspor-Ankara Demirspor: 2-0
    Eskişehirspor-Çıksalınspor: 7-0
    Fethiyespor-Kızılcabölükspor: 3-1
    Konu mazruf tarafından (25-09-2013 Saat 22:55 ) değiştirilmiştir.

  7. #7
    AliA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik Tarihi
    29-06-2007
    Yaş
    29
    Mesajlar
    65.682

    Standart


+ Konu Cevaplama Paneli

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Benzer Konular

  1. Cevaplar: 13
    Son Mesaj: 27-11-2012, 16:17
  2. Cevaplar: 13
    Son Mesaj: 31-10-2012, 20:32
  3. Cevaplar: 10
    Son Mesaj: 25-09-2012, 16:08
  4. Cevaplar: 84
    Son Mesaj: 16-05-2012, 21:28
  5. Cevaplar: 20
    Son Mesaj: 20-04-2011, 19:09

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

  • Konu Acma Yetkiniz Yok
  • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
  • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
  • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
  •