Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 1 ve 1

2013/2014 Spor Toto Süper Lig Toplu Sonuçlar, Puan Durumu, Gelecek Haftanın Programı

Spor forumunda 2013/2014 Spor Toto Süper Lig Toplu Sonuçlar, Puan Durumu, Gelecek Haftanın Programı konusunu incelemektesiniz.

Bu Haftanın Programı 34. HAFTA Kayserispor – Fenerbahçe: 0 – 2 Eskişehirspor - Torku Konyaspor: 1 – 1 Bursaspor – Gaziantepspor: 3 – 1 Çaykur Rizespor – Elazığspor: 3 – ...

  1. #1
    AliA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üyelik Tarihi
    29-06-2007
    Yaş
    29
    Mesajlar
    65.682

    Standart 2013/2014 Spor Toto Süper Lig Toplu Sonuçlar, Puan Durumu, Gelecek Haftanın Programı



    Bu Haftanın Programı

    34. HAFTA
    Kayserispor – Fenerbahçe: 0 – 2
    Eskişehirspor - Torku Konyaspor: 1 – 1
    Bursaspor – Gaziantepspor: 3 – 1
    Çaykur Rizespor – Elazığspor: 3 – 1
    Galatasaray - Kayseri Erciyesspor: 2 – 1
    Beşiktaş – Gençlerbirliği: 1 – 1
    Akhisar Belediyespor – Kasımpaşa: 1 – 3
    Kardemir Karabükspor – Sivasspor: 1 – 0
    Medical Park Antalyaspor – Trabzonspor: 0 – 2

    ------------------------------------------

    Puan Durumu



    ------------------------------------------

    ------------------------------------------

    Gol Krallığı
    17 -Aatif Chahechouhe (Sivasspor)
    16-
    Burak Yılmaz (Galatasaray)
    15-
    Scarione (Kasımpaşa)M. Sow (Fenerbahçe)

    ------------------------------------------


    Geçmiş Haftalar

    33. HAFTA
    Fenerbahçe - Kardemir Karabükspor: 4 – 0
    Gençlerbirliği - Medical Park Antalyaspor: 1 – 2
    Sivasspor - Akhisar Belediyespor: 3 – 1
    Gaziantepspor – Eskişehirspor: 1 – 1
    Torku Konyaspor – Kayserispor: 3 – 0
    Kayseri Erciyesspor – Bursaspor: 1 – 1
    Kasımpaşa - Çaykur Rizespor: 1 – 1
    Trabzonspor – Galatasaray: 1 – 4
    Elazığspor – Beşiktaş: 0 – 1


    32.HAFTA
    Kardemir Karabükspor - Torku Konyaspor:2 – 2
    Medical Park Antalyaspor – Elazığspor:1 – 2
    Kayseri Erciyesspor – Gaziantepspor:1 – 0
    Eskişehirspor – Kayserispor:1 – 4
    Galatasaray – Gençlerbirliği:3 – 2
    Beşiktaş – Kasımpaşa:2 – 1
    Bursaspor – Trabzonspor:2 – 2
    Çaykur Rizespor – Sivasspor:1 – 1
    Akhisar Belediyespor – Fenerbahçe:3 – 1


    31.HAFTA
    Gençlerbirliği – Bursaspor: 1 - 0
    Trabzonspor – Gaziantepspor: 2 - 1
    Eskişehirspor - Kayseri Erciyesspor: 0 - 1
    Kasımpaşa – Medical Park Antalyaspor: 2 - 0
    Torku Konyaspor - Akhisar Belediyespor: 4 - 0
    Kayserispor - Kardemir Karabükspor: 1 - 3
    Fenerbahçe - Çaykur Rizespor: 0 - 0
    Sivasspor – Beşiktaş: 3 - 0
    Elazığspor – Galatasaray: 0 - 1
    30. HAFTA
    Kayseri Erciyesspor-Trabzonspor: 0-5
    Gaziantepspor-Gençlerbirliği: 0-1
    Akhisar Belediyespor-Kayserispor: 2-2
    Galatasaray-Kasımpaşa: 0-4
    Bursaspor-Elazığspor: 1-0
    Çaykur Rizespor-Torku Konyaspor: 3-1
    Beşiktaş-Fenerbahçe: 1-1
    Medical Park Antalyaspor-Sivasspor: 1-2
    Kardemir Karabükspor-Eskişehirspor: 0-0

    29. HAFTA

    Torku Konyaspor-Beşiktaş: 1-1
    Kasımpaşa-Bursaspor: 1-1
    Kardemir Karabükspor-Akhisar Belediyespor: 0-2
    Kayserispor-Çaykur Rizespor: 0-2
    Sivasspor-Galatasaray: 2-1
    Gençlerbirliği- Kayseri Erciyesspor: 0-0
    Eskişehirspor-Trabzonspor: 2-2
    Fenerbahçe-Medical Park Antalyaspor: 4-1
    Elazığspor-Gaziantepspor: 2-1
    28. HAFTA
    Gaziantepspor – Kasımpaşa: 2 – 2
    Akhisar Belediyespor – Eskişehirspor: 0 – 0
    Medical Park Antalya - Torku Konyaspor: 1 – 1
    Çaykur Rizespor - Kardemir Karabükspor: 0 – 1
    Beşiktaş – Kayserispor: 2 – 1
    Kayseri Erciyes – Elazığspor: 3 – 0
    Bursaspor – Sivasspor: 4 – 3
    Galatasaray – Fenerbahçe: 1 – 0
    Trabzonspor - Gençlerbirliği 3 - 0

    27. HAFTA

    Kasımpaşa-Kayseri Erciyesspor: 3-0
    Kardemir Karabükspor-Beşiktaş: 1-0
    Sivasspor-Gaziantepspor: 3-2
    Elazığspor-Trabzonspor: 0-0
    Akhisar Belediyespor-Çaykur Rizespor: 2-3
    Torku Konyaspor-Galatasaray: 0-0
    Fenerbahçe-Bursaspor: 3-0
    Kayserispor-Medical Park Antalyspor: 3-1
    Eskişehirspor-Gençlerbirliği: 0-1

    26. HAFTA
    Trabzonspor – Kasımpaşa: 0 – 0
    Çaykur Rizespor – Eskişehirspor: 0 – 0
    Bursaspor - Torku Konyaspor: 1 – 2
    Medical Park Antalyaspor - Kardemir Karabükspor: 0 – 0
    Galatasaray – Kayserispor: 0 – 1
    Gençlerbirliği – Elazığspor: 3 – 1
    Kayseri Erciyesspor – Sivasspor: 1 – 1
    Beşiktaş - Akhisar Belediyespor: 3 – 0
    Gaziantepspor - Fenerbahçe : 0-3

    25. HAFTA
    Kardemir Karabükspor – Galatasaray: 0 – 0
    Kasımpaşa – Gençlerbirliği: 1 – 2
    Akhisar Belediyespor - Medical Park Antalyaspor: 0 – 0
    Çaykur Rizespor – Beşiktaş: 2 – 2
    Torku Konyaspor – Gaziantepspor: 0 – 1
    Eskişehirspor – Elazığspor: 1 – 0
    Sivasspor – Trabzonspor: 0 – 4
    Fenerbahçe - Kayseri Erciyesspor: 2 – 1
    Kayserispor- Bursaspor 2-0

    24. HAFTA
    Elazığspor-Kasımpaşa: 0-0
    Bursaspor-Kardemir Karabükspor: 1-0
    Kayseri Erciyesspor-Torku Konyaspor: 1-0
    Galatasaray-Akhisar Belediyespor: 6-1
    Gaziantepspor-Kayserispor: 2-1
    Gençlerbirliği-Sivasspor: 2-1
    Medical Park Antalyaspor-Çaykur Rizespor: 1-2
    Beşiktaş-Eskişehirspor: 1-0
    Trabzonspor-Fenerbahçe: (hakem tarafından tatil edildi)

    23. HAFTA

    Akhisar Belediyespor-Bursaspor: 2-1
    Beşiktaş-Medical Park Antalyaspor: 0-0
    Kardemir Karabükspor-Gaziantepspor: 0-1
    Fenerbahçe-Gençlerbirliği: 2-0
    Eskişehirspor-Kasımpaşa: 0-0
    Sivasspor-Elazığspor: 1-3
    Kayserispor-Kayseri Erciyesspor: 0-4
    Torku Konyaspor-Trabzonspor: 0-0
    Çaykur Rizespor-Galatasaray: 1-1

    22. HAFTA
    Bursaspor-Çaykur Rizespor: 2-0
    Gaziantepspor-Akhisar Belediyespor: 1-1
    Kayseri Erciyesspor-Kardemir Karabükspor: 2-1
    Galatasaray-Beşiktaş: 1-0
    Gençlerbirliği-Torku Konyaspor: 2-2
    Kasımpaşa-Sivasspor: 6-2
    Medical Park Antalyaspor-Eskişehirspor: 0-0
    Trabzonspor-Kayserispor: 2-1
    Elazığspor-Fenerbahçe: 1-1

    21. HAFTA
    Çaykur Rizespor – Gaziantepspor:5 – 1
    Kayserispor – Gençlerbirliği:1 – 0
    Kardemir Karabükspor – Trabzonspor:2 – 2
    Beşiktaş – Bursaspor:1 – 0
    Akhisar Belediyespor - Kayseri Erciyesspor:0 – 2
    Fenerbahçe – Kasımpaşa:2 – 1
    Torku Konyaspor – Elazığspor:2 – 3
    Medical Park Antalyaspor – Galatasaray:2 – 2
    Eskişehirspor – Sivasspor:2 – 2

    20. HAFTA
    Kasımpaşa-Torku Konyaspor: 1-3
    Gaziantepspor-Beşiktaş: 1-2
    Kayseri Erciyesspor-Çaykur Rizespor: 1-1
    Galatasaray-Eskişehirspor: 3-0
    Elazığspor-Kayserispor: 3-0
    Sivasspor-Fenerbahçe: 2-0
    Trabzonspor-Akhisar Belediyespor: 2-4
    Bursaspor-Medical Park Antalyaspor: 1-1
    Gençlerbirliği-Kardemir Karabükspor: 1-2

    19. HAFTA
    Beşiktaş-Kayseri Erciyesspor: 3-2
    Kayserispor-Kasımpaşa: 0-0
    Medical Park Antalyaspor-Gaziantepspor: 0-1
    Eskişehirspor-Fenerbahçe: 2-1
    Kardemir Karabükspor-Elazığspor: 3-1
    Torku Konyaspor-Sivasspor: 3-0
    Akhisar Belediyespor-Gençlerbirliği: 3-1
    Galatasaray-Bursaspor: 6-0
    Çaykur Rizespor-Trabzonspor: 0-0

    18. HAFTA
    Kasımpaşa-Kardemir Karabükspor: 0-0
    Gençlerbirliği-Çaykur Rizespor: 3-1
    Bursaspor-Eskişehirspor: 3-1
    Trabzonspor-Beşiktaş: 1-1
    Sivasspor-Kayserispor: 3-0
    Elazığspor-Akhisar Belediye: 2-1
    Kayseri Erciyesspor-Medical Park Antalyaspor: 1-3
    Gaziantepspor-Galatasaray: 0-0
    Fenerbahçe-Torku Konyaspor:2-1

    17. HAFTA
    Gençlerbirliği - Beşiktaş: 1 – 0
    Kasımpaşa - Akhisar Belediyespor: 2 – 4
    Elazığspor - Çaykur Rizespor: 1 – 0
    Gaziantepspor - Bursaspor: 0 – 0
    Kayseri Erciyesspor - Galatasaray: 1 – 3
    Torku Konyaspor - Eskişehirspor: 4 – 1
    Sivasspor - Kardemir Karabükspor: 3 – 1
    Trabzonspor - Medical Park Antalyaspor: 2 – 1
    Fenerbahçe - Kayserispor: 5 – 1

    16.HAFTA
    Çaykur Rizespor - Kasımpaşa: 0 – 0
    Beşiktaş - Elazığspor: 4 – 1
    Eskişehirspor - Gaziantepspor: 2 – 0
    Kayserispor - Torku Konyaspor: 0 – 0
    M. Park Antalyaspor - Gençlerbirliği: 2 – 3
    Kardemir Karabük - Fenerbahçe: 2 – 1
    Galatasaray - Trabzonspor: 2 – 1
    Bursaspor - Kayseri Eciyesspor: 3-1
    Akhisar Belediye 2-1 Sivasspor

    15. HAFTA
    Torku Konyaspor - Kardemir Karabükspor: 2 – 3
    Fenerbahçe - Akhisar Belediye: 4 – 0
    Sivasspor - Çaykur Rizespor: 3 – 1
    Elazığspor - Medical Park Antalyaspor: 4 – 1
    Kayserispor – Eskişehirspor: 1 – 1
    Gençlerbirliği – Galatasaray: 1 – 1
    Gaziantepspor - Kayseri Erciyesspor: 2 – 1
    Kasımpaşa – Beşiktaş: 2 – 1
    Trabzonspor - Bursaspor 2-2
    14. HAFTA
    Galatasaray – Elazığspor:2 – 0
    Çaykur Rizespor – Fenerbahçe:1 – 2
    Medical Park Antalyaspor – Kasımpaşa:1 – 1
    Akhisar Belediyespor - Torku Konyaspor:2 – 1
    Kardemir Karabükspor – Kayserispor:1 – 0
    Bursaspor – Gençlerbirliği:0 – 0
    Gaziantepspor – Trabzonspor:3 – 2
    Kayseri Erciyesspor – Eskişehirspor:0 – 2
    Beşiktaş – Sivasspor:1 – 1

    13. HAFTA
    Sivasspor - Medical Park Antalyaspor: 0 – 3
    Elazığspor – Bursaspor: 1 – 2
    Kayserispor - Akhisar Belediyespor: 0 – 0
    Gençlerbirliği – Gaziantepspor: 1 – 3
    Fenerbahçe – Beşiktaş: 3 – 3
    Trabzonspor - Kayseri Erciyesspor: 3 – 1
    Eskişehirspor - Kardemir Karabükspor: 0 – 0
    Kasımpaşa – Galatasaray: 1 – 1
    Torku Konyaspor-Çaykur Rizespor: 2-1

    12. HAFTA
    Çaykur Rizespor - Kayserispor: 0 - 2
    Bursaspor - Kasımpaşa: 1 - 1
    Galatasaray - Sivasspor: 2 - 1
    Kayseri Erciyesspor - Gençlerbirliği: 1 - 0
    Gaziantepspor - Elazığspor: 3 - 1
    Trabzonspor - Eskişehirspor: 1 - 0
    Medical Park Antalyaspor - Fenerbahçe: 1 - 2
    Akhisar Belediyespor - Kardemir Karabükspor: 0 - 1
    Beşiktaş - Torku Konyaspor: 3 - 1

    11. HAFTA
    Sanica Boru Elazığspor-Kayseri Erciyesspor: 0-1
    Eskişehirspor-Akhisar Belediyespor: 2-0
    Kasımpaşa-Gaziantepspor: 3-0
    Kayserispor-Beşiktaş: 0-3
    Sivasspor-Bursaspor: 2-1
    Kardemir Karabükspor-Çaykur Rizespor: 2-1
    Torku Konyaspor-Medical Park Antalyaspor: 2-0
    Gençlerbirliği-Trabzonspor: 3-2
    Fenerbahçe-Galatasaray: 2-0

    10. HAFTA

    Galatasaray 2-1 Torku Konyaspor
    Kayseri Erciyesspor 0-3 Kasımpaşa
    Bursaspor 2-3 Fenerbahçe
    Trabzonspor 4-0 Elazığspor
    Çaykur Rizespor 0-0 Akhisar Belediyespor
    Beşiktaş 0-0 Kardemir Karabükspor
    Gençlerbirliği 2-0 Eskişehirspor
    Medical Park Antalyaspor 2-2 Kayserispor
    Gaziantepspor 0-4 Sivasspor

    9. HAFTA

    Fenerbahçe-Gaziantepspor: 3-1
    Sivasspor-Kayseri Erciyesspor: 2-0
    Kardemir Karabükspor-Medical Park Antalyaspor: 1-1
    Elazığspor-Gençlerbirliği: 1-2
    Akhisar Belediyespor-Beşiktaş: 3-3
    Eskişehirspor-Çaykur Rizespor: 4-1
    Torku Konyaspor-Bursaspor: 0-1
    Kayserispor-Galatasaray: 2-4
    Kasımpaşa-Trabzonspor: 3-2
    8. HAFTA

    Elazığspor 0-2 Eskişehirspor
    Gençlerbirliği 1-3 Kasımpaşa
    Galatasaray 2-1 Kardemir Karabükspor
    Gaziantepspor 3-3 Torku Konyaspor
    Trabzonspor 0-0 Sivasspor
    Medical Park Antalyaspor 1-0 Akhisar Belediyespor
    Kayseri Erciyesspor 1-2 Fenerbahçe
    Beşiktaş 0-0 Çaykur Rizespor
    Bursaspor 2-0 Kayserispor

    7. HAFTA

    Kardemir Karabükspor 0-1 Bursaspor
    Kayserispor 0-1 Gaziantepspor
    Torku Konyaspor 1-0 Kayseri Erciyesspor
    Eskişehirspor 0-1 Beşiktaş
    Kasımpaşa 4-0 Sanica Boru Elazığspor
    Akhisar Belediyespor 2-1 Galatasaray
    Çaykur Rizespor 1-2 Medıcal Park Antalyaspor
    Sivasspor 2-0 Gençlerbirliği
    Fenerbahçe 0-0 Trabzonspor

    6. HAFTA
    Bursaspor 0-0 Akhisar
    Gaziantepspor 3-0 Karabükspor
    Galatasaray 1-1 Ç.Rizespor
    Elazığspor 2-4 Sivasspor
    Trabzonspor 2-0 T. konyaspor
    Kasımpaşa 0-2 Eskişehirspor
    Gençlerbirliği 0-1 Fenerbahçe
    Erciyesspor 1-1 Kayserispor
    MP Antalyaspor 2-0 Beşiktaş

    5. HAFTA
    Eskişehirspor 2-1 M. P Antalyaspor
    KDÇ Karabükspor 0-0 K. Erciyespor
    Sivasspor 1-2 Kasımpaşa
    Akhisar Belediyespor 2-0 Gaziantepspor
    Kayserispor 0-1 Trabzonspor
    Fenerbahçe 4-0 S.B Elazığıspor
    Beşiktaş 0-3 Galatasaray (Hükmen)
    Torku Konyaspor 1-0 Gençlerbirliği
    Ç. Rizespor 2-1 Bursaspor

    4. HAFTA
    Galatasaray 1-1 M.P. Antalyaspor
    Kayseri Erciyesspor 1-0 Akhisar Bld. Spor
    Trabzonspor 1-0 K.D.Ç. Karabükspor
    Gaziantepsor 2-5 Çaykur Rizespor
    Gençlerbirliği 1-1 Kayserispor
    Sivasspor 3-2 Eskişehirspor
    S.B. Elazığspor 2-0 Torku Konyaspor
    Bursaspor 0-3 Beşiktaş
    Kasımpaşa 2-3 Fenerbahçe

    3. HAFTA
    KDÇ Karabükspor 1-0 Gençlerbirliği
    Eskişehirspor 0-0 Galatasaray
    Kayserispor 1-3 S.B Elazığspor
    M. P Antalyaspor 1-2 Bursaspor
    Fenerbahçe 5-2 Sivasspor
    Akhisar Belediyespor 3-0 Trabzonspor
    Beşiktaş 2-0 Gaziantepspor
    Torku Konyaspor 1-2 Kasımpaşa
    Çaykur Rizespor 2-1 K. Erciyesspor

    2. HAFTA
    Bursaspor 1-1 Galatasaray
    Gençlerbirliği 3-0 Akhisar Belediyespor
    Trabzonspor 2-1 Ç. Rizespor
    Gaziantepspor 0-0 Medical Park Antalyaspor
    Fenerbahçe 1-0 Eskişehirspor
    Sivasspor 2-0 Torku Konyaspor
    K. Erciyesspor 2-4 Beşiktaş
    Kasımpaşa 3-1 Kayserispor
    S.B Elazığspor 2-2 KDÇ Karabükspor

    1. HAFTA

    Torku Konyaspor 3-2 Fenerbahçe
    KDÇ Karabükspor 2-0 Kasımpaşa
    Akhisar Belediyespor 3-1 S.B. Elazığspor
    Kayserispor 1-0 Sivasspor
    Çaykur Rizespor 1-0 Gençlerbirliği
    Beşiktaş 2-0 Trabzonspor
    M. P Antalyaspor 0-0 Kayseri Erciyesspor
    Galatasaray 2-1 Gaziantepspor
    Eskişehirspor 2-0 Bursaspor
    Konu mazruf tarafından (18-05-2014 Saat 21:36 ) değiştirilmiştir. Sebep: Güncelleme

+ Konu Cevaplama Paneli

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Benzer Konular

  1. Cevaplar: 2
    Son Mesaj: 06-11-2012, 18:27
  2. Cevaplar: 1
    Son Mesaj: 17-09-2012, 10:13
  3. Cevaplar: 0
    Son Mesaj: 16-10-2011, 10:07
  4. Cevaplar: 21
    Son Mesaj: 27-09-2010, 23:09
  5. Cevaplar: 6
    Son Mesaj: 21-09-2010, 17:20

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

  • Konu Acma Yetkiniz Yok
  • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
  • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
  • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
  •