Ünlüler askerliklerini nerede yaptı?

Konu: Ünlüler askerliklerini nerede yaptı?

 1. #1
  AliA

  Standart Ünlüler askerliklerini nerede yaptı?

  Türkiye'de sinema, müzik ve TV ekranlarının erkek ünlüleri askerliklerini nerede yaptı biliyor musunuz.. İşte ünlülerin askerlik fotoğrafları...  Bu fotoğraf yıllar önce Kütahya Hava Er Eğitim Tugayı'nda çekildi.. Bu üç kişiden biri de sonradan çok ünlü oldu. En sağdaki bu ünlüyü tanıdınız mı..  O ünlü Kuşum Aydın olarak ünlenen Aydın'dan başkası değil.  Kanal D'de yayınlanan Çok Güzel Hareketler'in en çok dikkat çeken oyuncularından Bülent Emrah Parlak vatani görevini tamamladı...

  Ankara, Mamak'ta askerlik yapan Parlak döner dönmez de soluğu sahnede aldı.  “Komedi Dükkanı” adlı programla şöhreti yakalayan, Tolga Çevik, askerlik görevini Ankara Kara Kuvvetleri Armoni Mızıka Bölüğü'nde yaptı.  Televizyon ve sinema dünyasının renkli ismi Alp Kırşan vatani görevi Isparta'da yaptı.  Emre Altuğ askerliğini Zonguldak'ın Devrek ilçesinde yaptı.  Altuğ'a aile ziyareti.  Özcan Deniz'in askerlik hatırası.  Emre Belözoğlu askerliğini Burdur’daki 58. Piyade Er Eğitim Alayı’nda yaptı.  Emre askerde.  Bir başka ünlü futbolcu Nihat Kahveci de askerliğini yeşil sahalardan arkadaşı Belözoğlu ile aynı yerde yaptı.  Nihat Kahveci'nin askerlik günlerinden.  Ünlü şarkıcı Keremcem askerliğini Ankara Mamak'ta yaptı.  Keremcem'in asker selamı.  İbrahim Kutluay da Burdur'da bedelli askerlik yaptı.  Kutluay birliğine teslim olurken.  Ünlü müzisyen Mazhar Alanson'un piyasaya yeni çıkan kitabından bir sayfa. Alanson (sağda) ve Kadir İnanır meğer asker arkadaşıymış.  Genç müzisyen Murat Evgin'in askerlik hatırası... Evgin, Polatlı'daki Topçu ve Füze Okulu'nda acemiliğini yapan Evgin, daha sonra Ankara'daki Armoni Mızıkası Komutanlığı'nda onbaşı olarak vatani görevini tamamladı.  Arkadaşları Ali Sunal'ı askerlik görevini yaptığı Mardin'e böyle göndermişti.  Beyazıt Öztürk yemin töreninde ekrandakinin aksine böyle ciddi görünüyordu.  Cem Yılmaz askerliğini Ankara Mamak Muhabere Bilgi Sistemler Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı'nda yaptı.  Yılmaz tam 18 ay askerlik yaptı.  Vatan Şaşmaz, vatani görevini Şırnak'ta yaptı.  Burak Kut askerliğini Isparta'da yaptı.  Ünlü şarkıcının asker selamı.  Duman grubunun solisti Kaan Tangöze'nin askerlik hatırası... Bu kez elinde gitar yerine silah var. Tangöze askerliğini Erzurum'da yaptı.  Serdar Ortaç askerliğini Sivas 5'inci Piyade Er Eğitim Tugay Komutanlığı 178'inci Piyade Er Eğitim Alayı'nda bedelli askerlik yaptı. Ortaç'ın asker arkadaşlarından biri de Kaan Girgin'di.  Serdar Ortaç askerde.  Ortaç'ın askerlik albümünün sayfaları epey kalabalık.  Ortaç yemin töreninde...  TV ekranlarının en gözde aktörlerinden Kenan İmirzalıoğlu Edirne'nin Süloğlu ilçesinde bulunan 54. Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı'nda askerlik yaptı.  Yakışıklı aktör asker arkadaşlarıyla birlikte.  İmirzalıoğlu'ndan bir askerlik anısı daha.  Haluk Levent yemin töreninde.  Haluk Levent'in askerlik albümünden.  Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal askerde.  Yılmaz Erdoğan, vatani görevini yaptığı Kütahya'da yemin töreninde.  Tarkan askerliğini Malatya'da yaptı.  Tarkan'ın askerlik albümünden.  Tarkan nöbette.  Uzun yıllar yurtdışında yaşayan Kenan Kalav askerliğini ileri bir yaşta yaptı.  Müzik dünyasının unutulmazlarından Barış Manço, askerliğini Ankara Polatlı'da yaptı.  Asker Barış Manço.  Yavuz Bingöl'ün askerlik anısı.  Özgün vatani görevini Ankara’da yapmıştı.

  Hürriyet
 2. #2
  mendocino

  Standart

  ünlüler Ankara'da yatışta, topcular burdurda yalandan askerlik.. arada bi kac tanesi istisna..
 3. #3
  mazruf

  Standart

  Kenan İmirzalıoğlu, devrem benim ya
 4. #4
  AliA

  Standart

  Sivas 5. Piyade'de biz yemin törenimizi yapmıştık. Serdar Ortaç da orada yapmış askerliği.
 5. #5
  spybot

  Standart

  Çoğu Ankarada yapmış askerliğini.
 6. #6
  SDN Okuru

  Standart

  alp şırnak silopide yaptı
 7. #7
  SDN Okuru

  Standart

  aralarında en iyiside tabiki KEREMCEM dir.
 8. #8
  mazruf

  Standart

  Kenan'ın solundaki asker tanıdık gibi. Sakarya Fırat'ta oynamış olabilir mi ki?
 9. #9
  -Hewal-

  Standart

  Tolga çevik asker iken bütün illeri gezip tugaylarda gösteri yapıyor du bizim görev yaptığımız tunceli tugayına da geldi askerde iken o kadar güldüğüm başka bir günüm olmamıştı .
 10. #10
  aliitemel

  Standart

  Nihat kahvecinin yaşlı halini şu Mike'a benzetiyorum nedense
 11. #11
  herry26

  Standart

  en iyisi barış baba
 12. #12
  wolkhy1903

  Standart

  cem yılmaz 18 ay nasıl dayanmış
+ Konu Cevaplama Paneli

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

01 Plaka numaralı ilimizin adı nedir ?

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)

Benzer Konular

 1. Çakır Nerede Yanlış Yaptı
  cheleby - forum Futbol
  Cevaplar: 5
  Son Mesaj: 30-03-2010, 08:21
 2. EA Nerede Yanlış Yaptı?
  Alengirli - forum SDN Haberleri/Makaleleri (Yeni!)
  Cevaplar: 7
  Son Mesaj: 01-03-2009, 01:47
 3. Tuncay Özkan ne yaptı, nasıl yaptı, niçin yaptı...
  WaterBoy - forum Gündem (Dünya/Türkiye)
  Cevaplar: 17
  Son Mesaj: 17-06-2008, 11:46
 4. AK Parti nerede hata yaptı?
  wwhirlwind - forum Gündem (Dünya/Türkiye)
  Cevaplar: 2
  Son Mesaj: 16-03-2008, 17:38
 5. Ünlüler
  alperkaan41 - forum Sosyete
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 10-12-2007, 15:48

Bu Konudaki Etiketler