Sony xperia sp güncelleme - Sayfa 2

Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
2. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var BirinciBirinci 12
Gösterilen Sonuçlar: 26 ile 46 ve 46
    SDN Okuru

Question Sorunlar

Siyah ekran sorununun ve uygulamadan ana ekrana dönünce gelen kasılmanın sadece bende olmadığına sevindim. Bunlara çözüm var mı ? Firmadan gelen bilgilendirme ya da yeni bir güncelleme vesaire ? Bir de yakın çekimlerde kamera odaklanmada sorun yaşıyor gibi geldi bana. Makro moduna kendisi geçiyor ama odaklanamıyor. Bulanık çıkıyor fotolar. Bir kaç kez net görüntü elde edebildim. Bu konuda bilgili arkadaşlar beni de bilgilendirebilir misiniz ?

SDN Okuru

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    takılma bendede var telefonu açınca siyah ekran çıkıyor sonra tekrar kapatıp açıyorum düzeliyor telefon geldiğindede bazen oluyor cevaplayamıyorum siyah ekran çıkıyor bide konuştuktan sonrada kapatmak istiyorum fakat ekran siyah güncellemeden sonra oldu ama ben güncellemeyi alalı 1 ay oldu neredeyse 4.3 gelecekmiş bakalım inş. düzelir birde fotoğraf sorunu yaşıyordum o biraz dzelmiş ama tam değil resimler net çıkmıyor birkez kez çekmem gerekiyor anlamadım ayarlardanmı kaynaklanıyor led sorunu bendede oldu malesef.
    aynı problemler bende de oldu, bildirim ışığı stamino mod açıkken çalışmıyor, çağrılarda aynı problemi yaşıyorum, konuşurken ahize sesinde de sanki azalma var. güncelleme ile telefonu problemli hale getiriyorlar ve bir üst modeli almamızı istiyorlar bence bütün mesele bu. bundan sonra güncellemeleri yüklemicem. zaten telefon işimi görüyordu neden güncelleme yükledim ki? içinde ne olduğunu bilmeden yüklüyoruz iyi bişey gibi. sonra da böle oluyor.
    saygılar..

SDN Okuru

Standart sp

mesaj geldiğinde led yanıp sönüyordu. güncellmeden sonra sadece 1 kez yanıyo baskada yanmıyo. neden olabilir arksadaşlar?

mesaj geldiğinde led yanıp sönüyordu. güncellmeden sonra sadece 1 kez yanıyo baskada yanmıyo. neden olabilir arksadaşlar?

Stamina Mod'dan kaynaklanıyor. Stamina aktifken led de çalışmıyor(eğer stamina'yı kapatırsanız eskisi gibi yanıp sönecektir). Stamina Modundayken çalışmaya devam etmesini seçebildiğimiz uygulamalar arasında da göremedim ki Staminadayken de çalışmaya devam etsin. Yani şu an ya stanminayı kapatıcaz ya da led ışıktan vazgeçicez. Umarım güncellemeyle bunu da opsiyonel hale getirirler. Çünkü telefonun tasarımının en önemli unsuruydu led, şimdiyse sadece telefonun boyunu uzatan gereksiz bir detaya dönüştü.
    Konu onurdags tarafından (13-10-2013 Saat 22:17 ) değiştirilmiştir.

Ay Parçası - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaşlar bende telefonu alalı 1 hafta oldu telefonda güncelleme gözüküyor 12.0.A.2.254 olarak herhalde çıkan son güncelleme üstteki yorumları okudum telefonda sıkıntı yaratıyormuş şimdi içime kurt düştü yüklesemmi yüklemesemmi diye gerçekten sorun çıkarıyor mu arkadaşlar bilen arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim sorunlu ise yüklemicem

Elusive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Ay Parçası Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende telefonu alalı 1 hafta oldu telefonda güncelleme gözüküyor 12.0.A.2.254 olarak herhalde çıkan son güncelleme üstteki yorumları okudum telefonda sıkıntı yaratıyormuş şimdi içime kurt düştü yüklesemmi yüklemesemmi diye gerçekten sorun çıkarıyor mu arkadaşlar bilen arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim sorunlu ise yüklemicem
    Değerli abim ben kullanıyorum sıkıntı yok . Yani kullandım şuan rom kullanıyorum Yorumların hepsini okumadım ama ne gibi sıkıntılar varmış ?

ekrandan ekrana geçerken yavaşlama altta yanan ledleri kısıtlama gibi ve siyah ekran gibi aydınlatırmısın beni

ekrandan ekrana geçerken yavaşlama altta yanan ledleri kısıtlama gibi ve siyah ekran gibi aydınlatırmısın beni
    Siyah ekran sorunu önceden de vardı . Kilide basınca arada açılmıyordu ekran. Yavaşlama olmadı aksine daha akıcı oldu geçişler. Ledde de sorun yoktu , yanıyordu.

Alıntı |Elusive| Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siyah ekran sorunu önceden de vardı . Kilide basınca arada açılmıyordu ekran. Yavaşlama olmadı aksine daha akıcı oldu geçişler. Ledde de sorun yoktu , yanıyordu.
    teşekürler kardeşim çok sağol bu 12.0.A.2.254 nolu güncelleme son çıkan değil mi

teşekürler kardeşim çok sağol bu 12.0.A.2.254 nolu güncelleme son çıkan değil mi
    Rica ederim . Evet en son güncelleme o .

SDN Okuru

Alıntı Elusive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rica ederim . Evet en son güncelleme o .
    kardeşim bende g2 aldım cihazı yavas yavas ögreniyorum güncelleme gelince telefondanmı yoksa bilgisyar üzerindenmi güncelliyim bilgisayar üzerindense hangi programı önerirsin?

kardeşim bende g2 aldım cihazı yavas yavas ögreniyorum güncelleme gelince telefondanmı yoksa bilgisyar üzerindenmi güncelliyim bilgisayar üzerindense hangi programı önerirsin?
    Dostum lg g2 ile ilgili soruyu g2 kullanıcılarına sorsana
    Lg pc Suite ile güncelleniyor sanirim.

LittleMonster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dostum lg g2 ile ilgili soruyu g2 kullanıcılarına sorsana
    Lg pc Suite ile güncelleniyor sanirim.
    Güncelleme gelirse tabi hocam

SDN Okuru

HERKESE İYİ GÜNLER ARADAŞLAR BEN MUHAMMET ARMER, Sony Xperia SP cihazınızı USB ile bilgisayarınıza bağldığınızda sony PC Companion isimli programı açın sol üst köşede Telefonumu/tabletimi güncelle yazısına tıklayın önünüze gelen pencereleri takip edin ve güncelleştirme işiniz bitsin ayrıca kapalı modda basmanız gereken tuş ses kısma tuşu

Xperia sp için yeni bir güncelleme geliyor amacı bugları düzeltmek buyrun;

http://www.xperiaplatform.com/xperia.../#comment-4669

Alıntı DethcoreBreak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Xperia sp için yeni bir güncelleme geliyor amacı bugları düzeltmek buyrun;

http://www.xperiaplatform.com/xperia.../#comment-4669
    Bu konuya yazmana gerek yok kullanıcı kulübümüz var..

Bu konuya yazmana gerek yok kullanıcı kulübümüz var..
    İçinde bulunduğumuz konunun başlığını görüyorsun değil mi? Dur ben hatırlatayım SONY XPERİA SP GÜNCELLEME

Benim yazdığım mesajın içeriği ne? Onu da söyleyeyim; yeni bir güncelleme. Yani sonuç olarak buraya yazılabilir bir şey değil mi?
    Haydi iyi günler.

İçinde bulunduğumuz konunun başlığını görüyorsun değil mi? Dur ben hatırlatayım SONY XPERİA SP GÜNCELLEME

Benim yazdığım mesajın içeriği ne? Onu da söyleyeyim; yeni bir güncelleme. Yani sonuç olarak buraya yazılabilir bir şey değil mi?
    Haydi iyi günler.
    Değişik arkadaş ben de diyorum ki XPERİA SP KULLANANLAR KULÜBÜ adlı GÜNCEL bir konumuz var ORAYA YAZARSAN DAHA İYİ OLUR. Neticede kullanan arkadaşlar bu konudan çok o konuya ilgi gösteriyor. Kapiş ?
    Hadi eyvallah.

Değişik arkadaş ben de diyorum ki XPERİA SP KULLANANLAR KULÜBÜ adlı GÜNCEL bir konumuz var ORAYA YAZARSAN DAHA İYİ OLUR. Neticede kullanan arkadaşlar bu konudan çok o konuya ilgi gösteriyor. Kapiş ?
    Hadi eyvallah.
    Xperia Sp güncellemesi hakkında cevap arıyor olsam o başlıklı konuya bakardım kullanıcı bölümüne değil.

Xperia Sp güncellemesi hakkında cevap arıyor olsam o başlıklı konuya bakardım kullanıcı bölümüne değil.
    Sabit Konu o olduğu için daha çok ilgi göreceği kesin. Sen değişik olduğun için buraya bakabilirsin tabi. Adama bak ya sanki sövdük oraya yaz dedik altı üstü. Neys uzatmaya gerek yok hadi eyvallah.

SDN Okuru

bende sony xperia sp modeli war android 4.3 benim sorunum şu ben telefonum şuan acık telefonu kapama tuşuyla kapatamıyorum daha önce böyle bi sorun yoktu yeni karşılaştım ( tuş kilidini açıp kapatabiliyorum powerla )

+ Konu Cevaplama Paneli
2. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var BirinciBirinci 12

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)