Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 36
Like Tree2Beğeni

Xperia Z ön camı çizildi ne kadar fiyatı ?

Sony forumunda Xperia Z ön camı çizildi ne kadar fiyatı ? konusunu incelemektesiniz.

Merhabalar denizde atlama yerlerinde videolara bakarken elimden telefon suya düştü gözlükle hemen 3 4 metre derindeki telefonu aldım, alırken yerden elimden kaydı tekrar tutmaya çalışırken kum veya midye ekranı ufak ...

Standart Xperia Z ön camı çizildi ne kadar fiyatı ?

Merhabalar denizde atlama yerlerinde videolara bakarken elimden telefon suya düştü gözlükle hemen 3 4 metre derindeki telefonu aldım, alırken yerden elimden kaydı tekrar tutmaya çalışırken kum veya midye ekranı ufak bi çizdi görmesi çok ama çok zor olsada çok sinirimi bozdu, acaba ne kadara değişirim, gözden 200 lirayı çıkardım sadece ön camı değiştirmek istiyorum.
    Konu Mehmet.Yildiz tarafından (06-06-2013 Saat 14:12 ) değiştirilmiştir. Sebep: başlık büyük harfle başlamalı.

giskur11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı aNTv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar denizde atlama yerlerinde videolara bakarken elimden telefon suya düştü gözlükle hemen 3 4 metre derindeki telefonu aldım, alırken yerden elimden kaydı tekrar tutmaya çalışırken kum veya midye ekranı ufak bi çizdi görmesi çok ama çok zor olsada çok sinirimi bozdu, acaba ne kadara değişirim, gözden 200 lirayı çıkardım sadece ön camı değiştirmek istiyorum.
    Kardeş bildiğim kadarı xperia z de kendinden bir ekran koruyucu var komple ekran değişmez sadece onu değiştirirler yada sen sökersin bildiğin ekran koruyucu sony işini garantiye alıp öyle bir sistem yapmış internette bir araştır istersen.
    alig_6 bunu beğendi.

patientia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

o çizilen ekran değil Sony'nin fabrikada bastıgı ekran koruyucu dragontrailin çizilmesi imkansız

xperia z kullanan kader arkadaşım,öncelikle geçmiş olsun ama üzülme,canını sıkma camın üzerinde fabrika çıkışlı film var(hatta sony yazısı onun üstünde,filmi çıkarınca sony yazısıda çıkıyor),servis filmi ne kadara değiştirir bilemem ama ekranında bi sorun yok için rahat olsun,sonuçta çizilen film,hatta bırak çizik kalsın,nazarlık olsun..
    kadir ion bunu beğendi.

bellı bıle degıl dıyosun hemde değiştircem dıyosun ne gereği var kucucuk bışey ıçın takıntı halıne getırme

hamza5806 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çizilmiştir youtube da baktığım videolarda telefon haşat oluyordu
    geçmiş olsun bu sorunu sony yetkili satıcılarıyla çözebilirsin sanırım

Alıntı giskur11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş bildiğim kadarı xperia z de kendinden bir ekran koruyucu var komple ekran değişmez sadece onu değiştirirler yada sen sökersin bildiğin ekran koruyucu sony işini garantiye alıp öyle bir sistem yapmış internette bir araştır istersen.
    Alıntı patientia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o çizilen ekran değil Sony'nin fabrikada bastıgı ekran koruyucu dragontrailin çizilmesi imkansız

Alıntı lpsln Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    xperia z kullanan kader arkadaşım,öncelikle geçmiş olsun ama üzülme,canını sıkma camın üzerinde fabrika çıkışlı film var(hatta sony yazısı onun üstünde,filmi çıkarınca sony yazısıda çıkıyor),servis filmi ne kadara değiştirir bilemem ama ekranında bi sorun yok için rahat olsun,sonuçta çizilen film,hatta bırak çizik kalsın,nazarlık olsun..
    Alıntı DumDumaq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bellı bıle degıl dıyosun hemde değiştircem dıyosun ne gereği var kucucuk bışey ıçın takıntı halıne getırme
    Alıntı hamza5806 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çizilmiştir youtube da baktığım videolarda telefon haşat oluyordu
    geçmiş olsun bu sorunu sony yetkili satıcılarıyla çözebilirsin sanırım
    Arkadaşlar çok sağolun içime öyle su serptinizki birde noktadan ziyade böyle sanki kum tanesi gibi bişe var ekranda böyle minik bi nokta olmuş ortasında, merak eden varsa resimde koyarım orjinal ekranıma bir şey olmasında gerisi yalan vallaha gözüm gibi koruyorum, bilgisayarımı satıp para biriktirip aldım çok titizim üstünde, çok nazar vardı galiba üzerimde ya zaten bu olduktan sonra dedim nazarını attım falan.

Arkadaşlar çok sağolun içime öyle su serptinizki birde noktadan ziyade böyle sanki kum tanesi gibi bişe var ekranda böyle minik bi nokta olmuş ortasında, merak eden varsa resimde koyarım orjinal ekranıma bir şey olmasında gerisi yalan vallaha gözüm gibi koruyorum, bilgisayarımı satıp para biriktirip aldım çok titizim üstünde, çok nazar vardı galiba üzerimde ya zaten bu olduktan sonra dedim nazarını attım falan.
    Dediğim gibi o ekran koruyucu takma kafana koskoca dragontrail ekran var Z de hiçbir şey olmaz

Dediğim gibi o ekran koruyucu takma kafana koskoca dragontrail ekran var Z de hiçbir şey olmaz
    Çok teşekkürler bu arada dışındaki her yerde varmı bu arka cam olsun üstündekiler olsun, gerçi koruyucu kılıf sadece önü gösteriyor gerisi pek önemli değilde telefonun siyah yerinde biraz yaralanmalar var oralara bi çözüm yok galiba.

Çok teşekkürler bu arada dışındaki her yerde varmı bu arka cam olsun üstündekiler olsun, gerçi koruyucu kılıf sadece önü gösteriyor gerisi pek önemli değilde telefonun siyah yerinde biraz yaralanmalar var oralara bi çözüm yok galiba.
    ben ön tarafta var diye biliyorum arka kısmı cam diye duymuştum .

ekranda koruyucu var ama titizlik işte ben hem ön tarafa hemde arka tarafa filmi yapıştırdım,maksat orjinal film çizilmesin,düşünen yapan olursa ön ekrana şeffaf film uygulasın arka tarafada mat uygulasın,arka tarafta mat olunca elde daha rahat duruyor,kaymıyor..

ben ön tarafta var diye biliyorum arka kısmı cam diye duymuştum .
    ön tarafa baktımda iki kat üst üste olduğu çok belli oluyor, tüm her yerınde 2 kat üst üste şey var neyse önce olsun yeter zaten kılıf alcam yarın bi an önce , bir de telefona format attırsam çok iyi olacak ya telefonu aldığımdan beri huzursuzluk var içimde nedir anlayamadım.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Alıntı lpsln Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ekranda koruyucu var ama titizlik işte ben hem ön tarafa hemde arka tarafa filmi yapıştırdım,maksat orjinal film çizilmesin,düşünen yapan olursa ön ekrana şeffaf film uygulasın arka tarafada mat uygulasın,arka tarafta mat olunca elde daha rahat duruyor,kaymıyor..
    Başta yaptık bir kere salaklık altını çizerek diyorum, dikkatsizlik umursamazlık böyle oluyor.

kardeş ben merak ettim koysana şunun bi resmini bakalım 200tlye değermi

xperia P'nin ekranı 220 tl halamın oğlu yaptırdı Z'yi düşünün artık.Gerçi değişsede fabrika çıkışı gibi olmuyor,servis su geçirmemezlik için garanti vermez.geçmiş olsun

Alıntı hamza5806 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş ben merak ettim koysana şunun bi resmini bakalım 200tlye değermi
    dün gündüz olduğu için çektiğim resimlerde belli olmuyor akşam flash ile veya güneşli havada çekmek lazım, eve geçeyim bir resim atacağim net elimde kameram yok.

Alıntı CorozeB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    xperia P'nin ekranı 220 tl halamın oğlu yaptırdı Z'yi düşünün artık.Gerçi değişsede fabrika çıkışı gibi olmuyor,servis su geçirmemezlik için garanti vermez.geçmiş olsun
    Kardeş zaten çizilen ekranı değilmiş gittim sordum adam biraz daha harap et öyle çıkar dedi zaten hemen çıkarma dedi.

dün gündüz olduğu için çektiğim resimlerde belli olmuyor akşam flash ile veya güneşli havada çekmek lazım, eve geçeyim bir resim atacağim net elimde kameram yok.

Kardeş zaten çizilen ekranı değilmiş gittim sordum adam biraz daha harap et öyle çıkar dedi zaten hemen çıkarma dedi.
    tamam o zaman resim gelince etiketle beni

SDN Okuru

Xperia Z 6603 ekran değişimi yetkili serviste 650 TL, tanıdık tamircide 400 TL ama su geçirmezlik özelliği kayboluyor. Ekran çok kolay çatlayıp kırılıyor. Dikkatli kullanın...

SDN Okuru

Bi çizik içinde ekran değiştirilmez )

ne oldu değiştirdiniz mi ?

Sen o kadar sakarsan 1800 tl verip Xperiaz Z kullanma 3310 kullanmanı tavsiye ediyorum

arkadaşlar benımde sony xperia z nın üzerinde bır çatlak oluştu ekran catlamamiş ama catlaklık vardı servıse gönderdim asya telekom 850 TL dedi.... ne yapmalıyım ? bana yardım edermısınız ?

metinali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yakınlarda iyi bir telefon tamircisi varsa ona sor. Arkadaşımın Galaxy Wonder ı vardı, serviz 250 demiş, telefoncu 80 liraya değiştirdi. Neredeyse altı aydır kullanıyor hiç sorun yok. Elbette telefon garanti kapsamından çıkıyor, bunuda hesaba katmalısın.

SDN Okuru

aynen arkadasım bende bır telefon tamırcısıne götürmeyı düşünüyorum..... bır ınternet sıtesı varmıs ordan ekran sipariş edılıyormus sitenin adresini verebilirmisiniz ? bilen var mı ?

ayhankucuk28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kırılana kadar bekle acelen ne

yakınlardakı bır telefon tamırcısıne sorum ekranının sadece 285 dolar dedi... daha uygun bir fıyata bu ekran bulunmaz mı arkadaşlar ?

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)