Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 32
Like Tree2Beğeni

Xperia Neo V .587 güncellemesi geldi

Sony forumunda Xperia Neo V .587 güncellemesi geldi konusunu incelemektesiniz.

arkadaşlar orjinal .587 güncellemesini Pc companion ile yükledim.Genel olarak gözüme daha hızlı ve akıcı göründü, yükseltmenizde fayda var yani hadi kolay gelsin ...

Smile Xperia Neo V .587 güncellemesi geldi

arkadaşlar orjinal .587 güncellemesini Pc companion ile yükledim.Genel olarak gözüme daha hızlı ve akıcı göründü, yükseltmenizde fayda var yani hadi kolay gelsin

spybot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sony farkı

SDN Okuru

Xperia Neo V'nin kendini en iyi bulduğu sürüm 2.3.4 gingerbread'dir. Daha yeni firmware'ler cihazı hızlandırmak yerine daha da yavaşlatıyor. Pilini çabuk bitiriyor vs.

android güncellemesi mi oluyor bu? yoksa romla ilgili mi?

Alıntı metalyalist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    android güncellemesi mi oluyor bu? yoksa romla ilgili mi?
    sony nin verdiği android güncellemesi yani yeni rom veya flashtool ile yüklenip garanti dışı kalmıyor cihaz. Pc companion ile yükleniyor

ryodo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

.587 güncellemesi verileli 2 aydan fazla oldu benim bildiğim

Alıntı ryodo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    .587 güncellemesi verileli 2 aydan fazla oldu benim bildiğim
    türkiye ye yeni yeni dağıtılıyor hocam ben 2 saat önce güncelledim mesela

ryodo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı serci91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arc s var bende yaklaşık 3 ay önce bu güncellemeyi aldım ama neo v için yeni gelmiş olabilir

Alıntı serci91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arc s var bende yaklaşık 3 ay önce bu güncellemeyi aldım ama neo v için yeni gelmiş olabilir

Karargaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bende baktım güncelleme gözükmüyor şuan Neo V için.

kpln04 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

neo v lere çok geç geldi şimdi bunu nasıl rootlayacaz
    Konu kpln04 tarafından (26-10-2012 Saat 22:11 ) değiştirilmiştir.

çok kolay. yardıma ihtiyacın varsa yardımcı olabilirim. eski neo v kullanıcısıyım.
    http://forum.xda-developers.com/show...&postcount=422

Ben de Neo kullanıcısıyım ama tuşları bana telefondan soguttu çünkü bakır rengine döndü tuşlar ve cm 10 kullanıyorum yani custom rom

kpln04 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı fertorres Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de Neo kullanıcısıyım ama tuşları bana telefondan soguttu çünkü bakır rengine döndü tuşlar ve cm 10 kullanıyorum yani custom rom
    hangisi bi link atsana

SDN Okuru

bende neo v kullanıcıyım fakat bende güncelleştirme var diyor bağlıyorum indirme kısmı başlıyor o kısım tamamlanıncada kapatıyo pc companion başa döndiriyor telefon üzerindeki update centerda ise görünmüyor güncelleme

bende neo v kullanıcıyım fakat bende güncelleştirme var diyor bağlıyorum indirme kısmı başlıyor o kısım tamamlanıncada kapatıyo pc companion başa döndiriyor telefon üzerindeki update centerda ise görünmüyor güncelleme

arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun çok fena kafaya taktım ya niye olmuyor bende o kısımda atıyor sürekli android 4 e update ederkende aynı şekil sürekli atmıştı lütfen yardımmm
    Konu REDFOKS tarafından (28-10-2012 Saat 20:56 ) değiştirilmiştir.

raxetul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Takvim widget'ında farklı takvimlere google takvim üzerinde verilen renklendirmeler gelmiş benim farkettiğim

Telefon yavaş gelirse kapatıp yeniden açın, sonra bir daha bakın.
    Konu REDFOKS tarafından (28-10-2012 Saat 21:53 ) değiştirilmiştir.

Alıntı leveent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun çok fena kafaya taktım ya niye olmuyor bende o kısımda atıyor sürekli android 4 e update ederkende aynı şekil sürekli atmıştı lütfen yardımmm
    Bu kadar yalvarmana gerek yok. Sakince, tane tane, düzgün cümleler ve doğru noktalama işaretleri ile sorununu bildirsen, hem problemi daha iyi anlarız hem de daha iyi anladığımız için yardımcı olma isteğimiz artar.

Çözüm önerisi: Telefon üzerindekine bakma, orada görünmüyor, PC Companion yeniden başlattığında yeni güncelleme var gibi bir uyarı vermesi gerekiyor. Telefonunun USB kablosunu çıkart "Yığın Depolama" moduna al, sonra bilgisayara tak. Bir de telefonun "Ayarlar>Telefon Hakkında>Model numarası" 'na bak, bende en azından MT11i ve 4.0.4 yani .587 sürümüne çıktım. Donanımda ufak farklılıklar olabileceği için MT11i değil de farklı bir model numarasına sahip olabilirsin. Diğer numaralardan da bazıları güncellenmiş, senin telefon için güncelleme yoksa bir kaç gün bekle, illaki çıkar. Alt model numaralarına göre birini güncelleyip diğerini güncellememek gibi bir şey yapmıyorlar. Buradaki gecikme sebebi farklı kamera kullanıp bunun sürücüsünü derlemek için daha çalışıyor olmaları gibi bir örnek verebilirim.

Alıntı raxetul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadar yalvarmana gerek yok. Sakince, tane tane, düzgün cümleler ve doğru noktalama işaretleri ile sorununu bildirsen, hem problemi daha iyi anlarız hem de daha iyi anladığımız için yardımcı olma isteğimiz artar.

Çözüm önerisi: Telefon üzerindekine bakma, orada görünmüyor, PC Companion yeniden başlattığında yeni güncelleme var gibi bir uyarı vermesi gerekiyor. Telefonunun USB kablosunu çıkart "Yığın Depolama" moduna al, sonra bilgisayara tak. Bir de telefonun "Ayarlar>Telefon Hakkında>Model numarası" 'na bak, bende en azından MT11i ve 4.0.4 yani .587 sürümüne çıktım. Donanımda ufak farklılıklar olabileceği için MT11i değil de farklı bir model numarasına sahip olabilirsin. Diğer numaralardan da bazıları güncellenmiş, senin telefon için güncelleme yoksa bir kaç gün bekle, illaki çıkar. Alt model numaralarına göre birini güncelleyip diğerini güncellememek gibi bir şey yapmıyorlar. Buradaki gecikme sebebi farklı kamera kullanıp bunun sürücüsünü derlemek için daha çalışıyor olmaları gibi bir örnek verebilirim.
    model numaram mt11i yazmakta android sürümü 4.0.4 ve derleme numarası 4.1.b.0.431 pc companion şuanda yeni bir güncelleme uyarısı vermekte fakat güncelleme esnasında biranda güncellemeyi kesip başa dönmekte güncelleme var yapmak istermisiniz diye

paniğim için özür dilerim daha 2 saatlik üyeyim evdeki isyanım biraz yansımış

Yaptımda hiçbi değişiklik gözüme çarpmadı. Zaten bundan önceki güncelleme de performans sorunları giderilmişti, kasma, donma vesaire yoktu. Buda laf olsun diye mi çıkmışsa artık bilemedim.. .

REDFOKS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Muhtemelen bilgisayarınızda java kurulu değil onu kontrol edin veya kurun.

winchester07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rehberde girişte bir yavaşlık vardı o ortadan kalkmış birde güncellemeyi sony uptade center üzerinden deneyin hem daha saglıklı olur
    Karargaht bunu beğendi.

Alıntı REDFOKS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muhtemelen bilgisayarınızda java kurulu değil onu kontrol edin veya kurun.
    javayı güncelledikten sonra durum düzeldi telefonum güncelleyebildi kendini herkese teşşekür ederim arkadaşlar emeğinize sağlık. 'REDFOKS' ayrıca teşekkür ederim herkese iyi geceler arkadaşlar...

Son mesajı görmemişim, bu mesaj düzeltme mesajıdır, sorun çözüldüyse güzel..
    leveent bunu beğendi.

Alıntı winchester07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rehberde girişte bir yavaşlık vardı o ortadan kalkmış birde güncellemeyi sony uptade center üzerinden deneyin hem daha saglıklı olur
    Evet bariz bi yavaşlık vardı o şimdi yok.

SDN Okuru

Merhabalar. Ben dediğiniz işlemlerin aynısını yaptım. Java sürümüm de güncel. Ama gene leveent isimli arkadaşın yaşadığı sorunun aynısını yaşıyorum. İletim sistemimle alakalı olabilir mi? Windows 7 Ultimate 64 bit kullanıyorum. Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)