Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 20 ve 20
Like Tree1Beğeni
  • 1 Post By Jibbs

Xperia Neo V, Xperia Arc S, Xperia Ray Android 4.0 ICS dağıtımlar bugün başladı

Sony forumunda Xperia Neo V, Xperia Arc S, Xperia Ray Android 4.0 ICS dağıtımlar bugün başladı konusunu incelemektesiniz.

Xperia Neo V, Xperia Arc S, Xperia Ray Android 4.0 ICS dağıtımlar bugün başladı. Şimdilik yazılım İsveç ,Danimarka,İzlanda ve Norveçte yüklenebilir durumda. Dağıtımlar 4 ile 6 hafta arasında tüm dünya ...

Standart Xperia Neo V, Xperia Arc S, Xperia Ray Android 4.0 ICS dağıtımlar bugün başladı

Xperia Neo V, Xperia Arc S, Xperia Ray Android 4.0 ICS dağıtımlar bugün başladı.
    Şimdilik yazılım İsveç ,Danimarka,İzlanda ve Norveçte yüklenebilir durumda. Dağıtımlar 4 ile 6 hafta arasında tüm dünya ülkelerinde yayınlanmış olacak.
    dipnot: Umarım Türkiyeye gelmesi 6 haftayı bulmaz.

Kaynak

http://blogs.sonymobile.com/products...a-smartphones/

vayyy yarın telefon alıcam ve 2 3 hafta icinde sürümü güncellenmiş olucak 2 hafta kullandıktan sonra gelecek olan sürümün ne kadar farklı ne kadar akıcı oldugununda farkına varmıs olucam
    ve bu arada bu htc lerde 3 tip klavye mevcut bi numarik sayılar bide qwerty
    sony ericssonda da mevcutmu bu özellik? yoksa tüm akıllı telefonlarda olan bir ozellikmi

yalancibahar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Sony ICS 4.0 Güncellemelerini Dağıtmaya Başladı !

Merhabalar. Gözümüz Aydııın )

Dün (13 Nisan) itibari ile başlayarak, 2011 Xperia ™ akıllı telefonlar için Android 4.0 Ice Cream Sandwich yükselme dahil olmak üzere Sony yazılım yükseltme başlıyoruz.

Yazılım başlangıçta İsveç, Danimarka, İzlanda, Finlandiya ve Norveç'te tüketiciler için Xperia arc S, Xperia Neo V ve Xperia ray için sunulacaktır. Yukarıdaki modeller için, yazılım yaygınlaştırma diğer küresel pazarlarda mevcut olma, sonraki 4-6 hafta boyunca devam edecek - ek piyasalar yükseltmelerini blogda yayınlayacağız..

Bu yazılım kiti (Operatöre Bağlı) hazır olduğunda Main: Community: Sony Xperia™ support forumadresinde görmek mümkün olacak; - Operatörünüz henüz listede yoksa kontrol etmeye devam edin.

Lütfen 2011 Xperia smartphone yükseltmek için, bir PC veya Mac bağlayın - veya View all products - Sony Smartphones (Global UK English) adresindeki yönergeleri izleyin.

Ardından, Xperia arc, Xperia Play, Xperia Neo, Xperia Mini, Xperia mini pro, Xperia pro, Xperia aktive ve Walkman Sony Ericsson Live Mayıs / Haziran başlarında * sonundan başlayarak yayınlanacak.

Şimdiye kadarki tüm soru ve yorumlarınız için teşekkürler...

http://blogs.sonymobile.com/products...ia-smartphones
    Konu yalancibahar tarafından (14-04-2012 Saat 08:59 ) değiştirilmiştir.

Turab Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Xperia x10i, sanırım Xperia serisinin yüz karası. Sony ile çok basit olan bir sorunun cevabını alabilmek için defalarca mailleşmiş ve şu neticeyi almış durumdayım; "Üzgünüz, x10i için 2.3.3 son güncellemedir, bundan sonra bir daha güncellenmeyecek".

Bu cevabı vermemek için çok direndiler. Çünkü "ben 2.3.3 kullanıyorum, yeni bir güncelleme olacak mı" diye sordum, "güncellemeleri takip edebilmek için şu yazılımı kurun dediler". "Yahu kardeşim, ben zaten en güncel olan 2.3.3'ü kullanıyorum, 2.3.4 gelecek mi" diye sordum, "evet şu anda 2.3.3'e güncelleyebilirsiniz, bunun için şu adımları takip edin" dediler. "Birader dalga mı geçiyorsunuz, ben zaten 2.3.3 kullanıyorum dedim; 2.3.4 yayınlayacak mısınız, bazı ülkelerde yayınlanmış" dedim, sonunda pes ettiler ve "2.3.3'ten başka bir güncelleme olmayacak" dediler.

Sâ'fî - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

@REDFOKS, ne diyosun abi?

REDFOKS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı by efsane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @REDFOKS, ne diyosun abi?

Bu 3 model için güzel haber diyorum ama arc kullanıcısı olarak sanırım biraz daha bekleyeceğim.

Alıntı REDFOKS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu 3 model için güzel haber diyorum ama arc kullanıcısı olarak sanırım biraz daha bekleyeceğim.
    Onu sormuyorum yaa . Nasıl kurucam, bi yardımcı olsan?

Onu sormuyorum yaa . Nasıl kurucam, bi yardımcı olsan?
    daha dur henüz Türkiyeye gelmemiş türkiyedeki cihazlara güncelleme gelince telefonun seni uyaracak yeni yazılım güncellemesi var diye o zaman telefonu PC Companion bağlayıp yönergeleri izlemen yeterli olacak

Alıntı REDFOKS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    daha dur henüz Türkiyeye gelmemiş türkiyedeki cihazlara güncelleme gelince telefonun seni uyaracak yeni yazılım güncellemesi var diye o zaman telefonu PC Companion bağlayıp yönergeleri izlemen yeterli olacak
    Gıcık android. Kesin gelir mi türkiyeye?

Gıcık android. Kesin gelir mi türkiyeye?
    tabiki gelir geç gelmesinin sebebi her ülke için ayrı özelleştirmeler yapılıyor klavye dil vs

Ben neo v ye yükledim bile günaydın )).
    Yüklemek isteyen varsa yardımcı olurum..

Alıntı yalancibahar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben neo v ye yükledim bile günaydın )).
    Yüklemek isteyen varsa yardımcı olurum..
    flashtool ile kurulabilirde gerek varmı ?? bir kaç gün sonra nasılsa kendi kendine gelecek güncelleme

Yok flashtool hatalı zaten. Olay şu

İlk önce Telefonumuzu güzelce yedekliyoruz.
    Wotan Client ile Nordic 2.3.4 ü yüklüyoruz..

Ve Son Olarak Telefonumuzu Pc Ye Bağlayıp Pc Companion'u Açıyoruz ve Güncelleme Uyarısı Geliyor ve Yüklüyoruz.

bu arada bende telefonu aldım xperia neo v şuan sarjının dolmasını ışığının yeşil olmasını iple çekiyorum
    doldugu an alıcam
    Sâ'fî bunu beğendi.

vedatyildirim87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

iyi günler geçen hafta telefonuma yükledim (xperia ray). telefon baya güzel olsun yüz tanıma ile ekran kilidi özelliği geldi çok güzel bişey ama genel olarak bakarsak beğenmedim çünkü fazla ram yiyor yani 512mb ram olan telefonların hiçbirinde stabil değil. benimkinde boş sistemde en fazla 150 mb boş ram gösteriyor eskiden 200mb gösterirdi ve bazı yerlerde kasmalar yapıyor. bence bir iki özellik için değmez yüklemeye... ayrıca eski haline göndermek istiyorum yani 2.3.4 sürümüne. bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum

Alıntı vedatyildirim87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi günler geçen hafta telefonuma yükledim (xperia ray). telefon baya güzel olsun yüz tanıma ile ekran kilidi özelliği geldi çok güzel bişey ama genel olarak bakarsak beğenmedim çünkü fazla ram yiyor yani 512mb ram olan telefonların hiçbirinde stabil değil. benimkinde boş sistemde en fazla 150 mb boş ram gösteriyor eskiden 200mb gösterirdi ve bazı yerlerde kasmalar yapıyor. bence bir iki özellik için değmez yüklemeye... ayrıca eski haline göndermek istiyorum yani 2.3.4 sürümüne. bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum
    wotanserverden 4.0.2.A.0.69 fw geri dönebilirsiniz

ya onda da 2 euro istiyor zaten ics yapmak için 2 euro verdim yine mi vermek gerekiyor

ya onda da 2 euro istiyor zaten ics yapmak için 2 euro verdim yine mi vermek gerekiyor
    para falan istediği yoktu eskiden şimdimi istiyor acaba ??

evet baya araştırdım eskiden istemiyormuş ama artık her güncelleme içi 2 euro istiyor fazla değil ama can sıkıcı

evet baya araştırdım eskiden istemiyormuş ama artık her güncelleme içi 2 euro istiyor fazla değil ama can sıkıcı
    Evet malsesef ics çıktığı 2.ci gün ücretli yaptılar.
    Ve bahsettiğiniz gibi hevesi kaçan herkes 2.3.4 e geri dönmek zorunda kalacak.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)