Tek tıklamayla bırden çok msn posta kutusu nasıl açılır?

Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 24 ve 24

Standart Tek tıklamayla bırden çok msn posta kutusu nasıl açılır?

arkadaşlar benım bılgısayarda bırden fazla msn kullanılıyor.bu msn adreslerıne gelen psota kutuusunu her bırının adresını ve şifresını ayrı ayrı yazıp açıyorum.ve diğer msn adresımın mesajlarını göruntulemek ıçınde o adresı kapatıp tekrardan şifre yazmam gerekıyor.ancak ie tarayıcısını varsayılan tarayıcı yaptığımda adreslerı ve şifrelerı tektek yazmadan direk ıe sayfası ıle mesajlarım göruntulenmekte.yalnız bu ie yı sadece bu amaçla kullanıyorum.yanı ınternetde sörf amaçlı kullanamıyorum.şuan kullandığım tarayıcım firefox.bunda ancak sadece msn adreslerı kayıt edılıyor ve şiferlerı ayrıayrı girmek gerekıyor.sızce ıe tarayıcısındakı bu özellığıfirefoxyada choreme de kullanmanın bır yolu varmıdır?
    Konu AliA tarafından (29-03-2011 Saat 01:36 ) değiştirilmiştir.

uma350 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kam turalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mozilla thunderbird benim 10 farklı mail hesabını aynı anda kontrol ediyor...
    Konu kam turalı tarafından (29-03-2011 Saat 04:39 ) değiştirilmiştir.

Alıntı uma350 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunu ekledım.ama yıne ıstedığım gıbı olmadı.yada ben kullanamadım
    Alıntı Kan Turalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mozilla thunderbird benim 10 farklı mail hesabını aynı anda kontrol ediyor...
    bunu ındırdım.sadece bı tane msn postalarımı açabıldıM
    benım nasıl bır ısteğım olduğu umarım anlaşılmıştır

Finch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eğer adreslerin hepsi senin ise hesapları birbirlerine bağlayabilirsin.

Alıntı Finch Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer adreslerin hepsi senin ise hesapları birbirlerine bağlayabilirsin.
    adresler bırbırıne bağlanınca bütün gelenler sadece bir adresıme mı gelcek.herbırını farklı amaçlar ıçın kullanıyorum

Finch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Evet x adresin ana adres olur diğerleri ona gelir. Cep telefonundaki yönlendirme gibi.

Alıntı tarıkbuğra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunu ekledım.ama yıne ıstedığım gıbı olmadı.yada ben kullanamadım
    arkadaşım ben bu eklenti ile 2 hotmail ve 2 gmail adresimi kontrol ediyorum.Doğrusu kendisi kontrol ediyor.Eğer gelen kutusunda bir değişim var ise.Uyarı mesajı çıkıyor.ekletinin simgesine tıklayınca da eğer 4 farklı mail adresine de mail gelmiş ise 4 ü de açılıyor.Gelen kutusunda mail olmayan bir adresini de açmak istersen yine eklentinin simgesinden tıklayarak kullanıcı adı ve şifre girmeden mail kutunu açabiliyorsun.Bence sen kullanamadın.Takıldığın yeri söylersen yardımcı olmaya çalışırım..

arkadaşım ben bu eklenti ile 2 hotmail ve 2 gmail adresimi kontrol ediyorum.Doğrusu kendisi kontrol ediyor.Eğer gelen kutusunda bir değişim var ise.Uyarı mesajı çıkıyor.ekletinin simgesine tıklayınca da eğer 4 farklı mail adresine de mail gelmiş ise 4 ü de açılıyor.Gelen kutusunda mail olmayan bir adresini de açmak istersen yine eklentinin simgesinden tıklayarak kullanıcı adı ve şifre girmeden mail kutunu açabiliyorsun.Bence sen kullanamadın.Takıldığın yeri söylersen yardımcı olmaya çalışırım..
    dostum bu eklentının nasıl kullanıldığı hakkın da bılgı verebılırmısın?yanı ne yapmam gerektığı hakkında

dostum bu eklentının nasıl kullanıldığı hakkın da bılgı verebılırmısın?yanı ne yapmam gerektığı hakkında
    Tamam dostum en baştan anlatıyorum ,

Şimdi eklentiyi kurduktan sonra araç çubuğunda zarf şeklinde gözüken bir simge göreceksin.Adres satırının yanında da olabilir , tarayıcının sağ alt tarafında da olabilir.

Üst taraftaki ;

Alt taraftaki ;

şeklinde gözükür.

Şimdi bu zarfın üstene mouseu getirip sağa tıklıyoruz ve ayarlara giriyoruz.Ayarlarda şöyle bir pencere açılıyor.

Eğer Hotmail hesabı ekleyeceksen " Buradan Mail hesabını belirliyoruz " yazdığım açılır kısımdan hotmaili seçiyorsun.Artık ne eklemek istiyorsan onu.Gmailse gamil yahooysa yahoo vs..

Bunu belirledikten sonra altına kullanıcı adını ve şifreni yazıyorsun ve "Ekle" butonuna tıklayıp hesabı ekliyorsun.

Sağ tarafda gördüğün gibi benim 2 hotmail ve 2 gmail hesabım ekli.sağ taraftaki kısımdan hangi hesaplarının kontrol edilmesini istiyorsan onları seçili bırak , istemediklerinin tikini kaldır.Mesela benim 3. hesabım seçili değil şu anda.O yüzden onu kontrol etmeyecek.

" default check interval " kısmından kontrol sıklığını değiştirebilirsin.Şu anda 1 dakikada bir kontrol ediyor.

Gelelim gelen mesajları açma görme kısmına.Şimdi gördüğün üzere 1 mail gelmiş görünüyor.

Hangi mail kutuna geldiğini eklentinin üzerinde sağa tıklayarak görebilirsin.
    Mesajları görüntülemek için eklentinin simgesine bir kez tıklaman yeterli.Hangi mail hesaplarına ileti gelmişse , onlar otomatik açılacak , şifre ve kullanıcı adı sormaksızın.

kullanımı bu şekilde , umarım faydalı olur , sorcağın farklı birşey varsa , cevaplamaya çalışırım.Kolay gelsin..

ılk başta mektup sımgesıne tıkladığımda sayfa görüntelenmıyordu.eklentıler kısmından bahsettığınız ayarları yaptım.aynen oldu.çok teşekkür ederım.sağolasınız
    son olarak bu ie tarayıcısını nasıl kaldırabılırım.bu konuda bılgılerınız varsa yazarsanız çok memnun olurum

ılk başta mektup sımgesıne tıkladığımda sayfa görüntelenmıyordu.eklentıler kısmından bahsettığınız ayarları yaptım.aynen oldu.çok teşekkür ederım.sağolasınız
    son olarak bu ie tarayıcısını nasıl kaldırabılırım.bu konuda bılgılerınız varsa yazarsanız çok memnun olurum
    ben hiç kaldırma gereği duymadım , o yüzden bilmiyorum ama şu sayfaya bir bakın isterseniz ;

http://www.webhatti.com/windows-7/53...lebilirim.html

ben hiç kaldırma gereği duymadım , o yüzden bilmiyorum ama şu sayfaya bir bakın isterseniz ;

http://www.webhatti.com/windows-7/53...lebilirim.html
    orada windows 7 kullanıcıları ıçın bahsetmış.ben xp kullanıyorum.

orada windows 7 kullanıcıları ıçın bahsetmış.ben xp kullanıyorum.
    peki neden kaldırmak istiyorsunuz , yani kaldırmadan halledilebilecek bişeyse belki gerek kalmayabilir

peki neden kaldırmak istiyorsunuz , yani kaldırmadan halledilebilecek bişeyse belki gerek kalmayabilir
    hıç kullanmadığım bır tarayıcı.fırefox ve choreme kullanıyorum.bunun ıçın pcde durmasının bır anlamı yok dıye düşünuyorum.boş yere yer işgal etmesın

hıç kullanmadığım bır tarayıcı.fırefox ve choreme kullanıyorum.bunun ıçın pcde durmasının bır anlamı yok dıye düşünuyorum.boş yere yer işgal etmesın
    bence öyle düşünmeyin.Mesela benim stay yapacağım yerin internet sitesi sadece internet explorer üzerinden çalışıyor.Bende ie kullanmıyorum ama ihtiyaç olduğu zamanlarda oluyor.Tabi genede siz bilirsiniz.Durum bu şekilde isterseniz bir denetim masasından program ekle kaldırdan bakın diyecem ama zaten yapmışsınızdır.Ben win7 kullanıyorum o yüzden unuttuk artık xpyi

bu arada yenı farkettım.bu eklentı ıkıden fazla hotmaıl hesabı açmıyor mu?

açıyor.yani ben kullanıyorum o şekilde

galıba bı adresımde şifreyı yanlış gırdım.çünkü aktıf gözukmuyor.nasıl düzeltebılırım?

galıba bı adresımde şifreyı yanlış gırdım.çünkü aktıf gözukmuyor.nasıl düzeltebılırım?
    şifresini yanlış girdiğiniz adresinizin üstüne sağ tarfta tıklayın daha sonra sol taraftaki sil butonuyla silip ,baştan ekleyin

tamamdır.tekrardan teşekkürler
    diğer ayarlar ne işe yarıyor.merak ettım.mesela al-ver ,scrtıps seceneklerı vs

tamamdır.tekrardan teşekkürler
    diğer ayarlar ne işe yarıyor.merak ettım.mesela al-ver ,scrtıps seceneklerı vs
    ya onlar sanırsan eklediğiniz maillerin yedeğini alıp aldığınız yedekten tekrar yüklemenizi sağlıyor , hani ileride olurda format falan atarsanız baştan uğraşmayasınız diye.Çok da önemli bişey değil yani.resimdeki ayarlar gibi kullanırsanız , sorun çıkmaz diye düşünüyorum.Benim ayarlarım o şekilde ve bi sorun yaşamadım henüz.. ;)

tamam dostum.bu kadar bılgı yeter.ılgılendığın ıçın tekrardan tşk edıyorum

tamam dostum.bu kadar bılgı yeter.ılgılendığın ıçın tekrardan tşk edıyorum
    rica ederim , bunun için burdayız.. iyi forumlar..

+ Konu Cevaplama Paneli

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)