+ Cevapla
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 2 ve 2
 1. #1
  Dekan
  Üyelik Tarihi
  18-08-2007
  Mesajlar
  7.247

  Standart MSN - Hotmail Hesabı Kapatma - Silme

  Önce http://account.live.com/?mkt=tr-tr adresine gidin, kapatmak istediğiniz hesap ile oturum açın. Aşağıdaki pencere açılacaktır. (Resimleri büyük görmek için üzerine tıklayın)
  Çizdiğim okla gösterildiği gibi, "Ayarlar" sekmesine tıklayın. Ve açılan sayfada, aşağıdaki resimde okla gösterdiğim gibi "Hesabınızı kapatın"ı seçin. Ve sonra çıkan adımları uygulayın.  Aşağı kısım eskiden kapatma işleminin nasıl yapıldığını anlatıyor. Eğer oradan takip etmek isterseniz, sizi tekrar yukarıdaki sayfalara yönlendirecek.

  BU adrese giriniz ve işlemleri yapınız

  https://accountservices.passport.net...id=10&sl=1  Alıntı : http://www.msxlabs.org/forum/msn-tek...tma-silme.html


  Dipnot : Eğer MSN Hotmail hesabınızı kapatmayı seçerseniz, oturum açma adınızı 30 gün sonra yeniden kullanamazsınız. 30 günden sonra herhangi biri bu oturum açma adını yeniden alabilir. Kısıtlı hesaplar (Passport Network'teki bazı hizmetlerde ve bazı sitelerde oturum açabilmeyi sağlayan hesaplar, geçerli email adresi gerekmeden açılan hesaplar, email doğrulama işleminden geçmemiş hesaplar) ve Hotmail dışındaki email ile açılmış olan hesaplar oturum açma adlarını anında yeniden kullanabilirler.

 2. #2
  SDN Okuru
  Misafir
  bilgisayarım açılırken passport sifresini nasıl silebilirim

+ Cevapla

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

01 Plaka numaralı ilimizin adı nedir ?