Tam Ekran Yapınca Goruntu Kararması

Bu konuyu okuyanlar

gtml

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar bnm sorunum Video ızlerken tam ekran yapınca ekran kararıyor bazen garıp garıp sekıller cıkıyor.internet uzerınden hıcbırseyı tam ekran olarak ızleyemıyorum ama kucultunce duzelıyor.Sende kucuk ekranda ızle demeyın Bazen Film İzlemek ıstıorum kucuk ekrandada muzık ızlenmıo :S Simdiden tskr ederım onerılerınızı bklıyorum ..

Laptop :

Casper Nırvana M54SE model

DRIVER:

VIA choreme9 HC IGP

gtml

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cvp verebılecek kımse yokmu cokmu zor bı soru sordum kı ?

bayadres

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Sorun ekran kartında yetersiz kalıyor.Daha önceden sorunsuz izliyordum şimdilerde izleyemiyorum diyorsan ekran kartın bozuk yada sürücüsü yüklü değil , bence.

gtml

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya oncelerden sorunsuz ızlıodum da sımdıneden bole yapıo anlamadım

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Format dene istersen, yine düzelmediyse %100 ekran kartında sorun var.

onurxyz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hangi programda oluyor yada internetten izlerkenmi
adobe flash player ve ekran kartı son sürümlerini yüklemeyi deneyebilirsin

gtml

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hangi programda oluyor yada internetten izlerkenmi
adobe flash player ve ekran kartı son sürümlerini yüklemeyi deneyebilirsin
int üzerinden ızlerken oluor herhangı bı vıdeo tam ekran oldugunda bu sorun cıkıo ıste format attık olmadı adobe fp son surumu yukledım gene olmadı

kihqrs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar benim ekran kartım onboard ve gigabyte anakartım var. Aynı sorunla yaklaşık bir aydır bende boğuşmaktayım. Bu bir aydan önce hiçbir sorun yoktu fakat bir aydır gerek netten gerekse pc'de kayıtlı veya vcd'den bir film izlemeye kalktığımda görüntüyü tam ekran yaptığımda (genellikle ekranda karanlık bir görüntü çıktığı zaman) monitörde görüntü gidiyor yani bir bakıma monitör kendini resetliyor diyebilirim. Tüm driverları en güncellerini yüklediğim halde bu soruna çare olmadı. Son olarak masa üstünde sağ tıklayıp grafik özelliklerine girdim ve video bölümünden parlaklığı arttırdım yani video izlerken görüntü daha parlak olunca bu problem şimdilik ortadan kalkmış oldu.

kihqrs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar benim ekran kartım onboard ve gigabyte anakartım var. Aynı sorunla yaklaşık bir aydır bende boğuşmaktayım. Bu bir aydan önce hiçbir sorun yoktu fakat bir aydır gerek netten gerekse pc'de kayıtlı veya vcd'den bir film izlemeye kalktığımda görüntüyü tam ekran yaptığımda (genellikle ekranda karanlık bir görüntü çıktığı zaman) monitörde görüntü gidiyor yani bir bakıma monitör kendini resetliyor diyebilirim. Tüm driverları en güncellerini yüklediğim halde bu soruna çare olmadı. Son olarak masa üstünde sağ tıklayıp grafik özelliklerine girdim ve video bölümünden parlaklığı arttırdım yani video izlerken görüntü daha parlak olunca bu problem şimdilik ortadan kalkmış oldu.
yanlız dikkatimi çeken önemli birşeyi daha sizlerle paylaşmam lazım parlaklığı en az 51 seviyesine getirmeniz gerekiyor...

kihqrs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar benim monitör Beko lcd ve ben pc 'mi başka monitörlerde denedim (değişik marka 2 lcd) ve bu monitörlerde herhangi bir kararma meydana kesinlikle gelmedi. Bu demek oluyor ki problem Beko marka lcd monitörümde.

mesut006

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
s.a arkadaşlar sorunun çözümü videoya sağ tıkla abicim açılan pencerede ayarlar var ona tıkla sonra açılan pencerede bir uyarı var DONANIM HIZLANDIRMA ÖZELLİĞİNİ ETKİNLEŞTİR diye kutucuktaki işareti kaldır tamam de olay bitsin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s.a kardeş allah razı olsun dediğini yaptım sorun çözüldü.

E

erenssssssssssss

SDN Okuru
kardeş bende ekran parıldıyodu tarayıcı değiştirdim geçti sende öyle dene

ertyuo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende bu problem sadece youtube'da oluyor diğer hiçbir yerde olmuyor

aras

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Filmler ve tv uygulamasını kullanıyorum. Tam ekran film izlerken film siyah beyaz oluyor, küçülttüğümde bir sorun yok. Bu konuyla ilgili fikri olan var mı?