Kişisel Anasayfa!

Bu konuyu okuyanlar

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
235
Kendi sitemizin adını yazmak için müsade varmıydı hatırlamıyorum ancak her hangi bir kötü amacım olmadığı için beni maruz görürsünüz heralde...
Sadece kendi kişişel sitemin nasıl oldugu hakkında bi kaç usta yorum bekliyorum :) özellikle bizim zootechnist ne diyecek merak ediyorum =)
Ömer Faruk Ak

zootechnist

Doçent
Reaksiyon puanı
22
Öncelikle görüşlerimi önemsediğin için teşekkür ederim.

Bir bilgisayar mühendisi adayı olduğun için bizim gibi alaylılardan bir adım öndesin zaten. :)

Siteye gelince sade renkler kullanman güzel olmuş.Gözü yormuyor.

Bir drupalci olarak aslında wordpress'e gıcığım var :) Gerçi localhostumda kullandım bir süre. Ancak, gördüğüm kadarıyla ağırlık blogda olacağı için wordpress iyi seçim.Gerçi uğraştıkça hangi CMS'yi kullanırsan kullan farketmiyor.Hepsinde de istediğini yapabiliyorsun.Ve çalışma mantığı zaten hepsinde aynı.

Eğer üst menü kısmında anasayfa bağlantısını blog'a değilde anasayfaya yönlendirirsen daha iyi olur kanısındayım.

Bir de sağdaki box'ları az daha koyu yapsan daha iyi olur gibi sanki.Açık renk biraz daha önplana çıkarmış.

Devir artık CMS devri, amatör,profosyonel,kurumsal ya da kişisel farketmiyor.Genel anlamda CMS'lere yöneliş var.

Genel olarak tasarım güzel.Zaten işin içinden biri olarak bilirsin ki bugün heyecanla yaptığımız bir işi, tecrübe kazandıkça ve daha profosyonel işlere imza attıkça amatör bulmaya başlarız.

Ama ne olursa olsun bana göre bu işi meslek edinmiş ya da edinmeyi düşünen kimseler için yazılmış ya da düzenlenmiş olan bir satır kodun, kendi hazırladığımız küçük bir resim parçasının bile değeri vardır.Çünkü ortada bir emek söz konusu.

O nedenle tebrik ediyor, bilişim dünyasında hem diplomanla hem de bilgi ve tecrübenle iyi yerlere gelmeni diliyorum.

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
235
Sağolasın hocam,
beğendiğine sevindim...