Ekran Kendi Kendine Kapanıyor Lütfen Yardım Edin.

Bu konuyu okuyanlar

miroglu_emin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar geçen hafta yeni bir ekran kartı aldım 2 günden beri hata vermeye başkadı acaba yazılım sorunumu diye merak ettim format attım gene aynı sorunu veriyor xpdeyken bazen ekran kendi kendine kapanıyor ama pc işlem yapmaya devam ediyor sadece ekran görüntüsü gelmiyor pcyi kapatıp açtığımda gene xpye bağlandığında belli bir süre geçtiğinde gene kendi kendine kapanıyor ekran görüntüsü ama gene pc işlem yapıyor lütfen yardım ediniz eğer ekran kartı arızası ise hemen iade edip yenisiyle birebir değişim yapılacak

Pc Özellikleri : BIOSTAR P4M900-M4 S478 DD2 PCIX VGA
RAM 2 GB DDR2 667 MHZ KINGSTON KVR667D2N5
Sapphire 1 Gb Ati HD 3450 (512 Mb/1 Gb HM) DDR2 (DirectX 101) Pci.Exp 16 Ekran Kartı 11125-21-21R
P4 2.8 800 fsb İşlemci

leolord

Asistan
Reaksiyon puanı
2
İlk öncelikle ekran kartı driverini silip tekrar yükle istersen. Ayrıca arkadaşlarından falan başka bir ekran kartı bulup pc de dene daha garanti bir çözüme ulaşmış olursun.

miroglu_emin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlk öncelikle ekran kartı driverini silip tekrar yükle istersen. Ayrıca arkadaşlarından falan başka bir ekran kartı bulup pc de dene daha garanti bir çözüme ulaşmış olursun.
pcyi formatladım tekrar kurdum bir fayda etmedi sorunun nerede olduğunu bilmiyorum çevremdede pci exp.ekran kartı olan da yok .

leolord

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Peki ekran kartını başka bir PC de deneme imkanın var mı?

miroglu_emin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam imkanı yok çünkü hep ddr agp destekliyor arkadaşların pcleri ama şuan anakartın onboard vga ekran kartını kullanıyorum sorunlu ekran kartını güzelce orjinal ambalajına paketleyip aldığım yere iade edip sorun ekran kartında ise yeni değilse ekran kartı anakartı desteklemiyorsa başka bir ekran kartı alacağım artık şuan pc dahada hızlandı hiçbir sorun yok yani şuan için

Son mesajlar