NVIDIA geforce FX5500 sorunu

Bu konuyu okuyanlar

hasta14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar gezmediğim site kalmadı son olarak birde burayı deneyeyim dedim metin2 oynuyordum ??????? diye bir hata geldi araştırdım ekran kartını güncelle dediler indirip kurdum olmadı eski sürümü sil dediler ekle kaldırdan kaldırdım NVIDIA yı ve /C: den sildim resetleyip yeni driveri kurdum işte sonuç
ImageShack Gallery
nasıl düzeltebilirim??

GKHNCKR

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Ekran kartını güncel driverları ile kurduktan sonra hala oynayamıyorsan metin2'den destek al. bu arada kartını tekrar yükledikten sonra başka oyunları oynayabilyior musun? sadece metin2'mi çalışmıyor?

lazerboy

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Benim ekran kartım da FX5500 ama şu güne kadar hiç bir sorun yaşatmadı bana :D

speedygs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
al sana cevap kardeş kartın dandik en az palit 9800GT al derim açıklama yaterlidir işallah
başka yorum aramana gerek yok

hasta14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
orada resimler var driver kurulmamış sanki emin değilim resimlerden birşey çıkaramıyormusunuz

uunnaall

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bilgisayarın driveri görmemiş bunu sen sitelerde mause topunu kullanarakda anlayabilirsin dalgalanmalar olur bir pencere sürüklerkende olur bu http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us bu siteden sistemine uygun olan drvieri yükle ve kur
gene aynı sorun olursa kartın bulunduğu slota bir bak oynamış olabilir çıkart yeniden tak

halen sorun devam ediyorsa yazarsın yardımcı olmaya çalışırım
ayrıca ekran kartı driverı silerkende program ekle kaldırdan değil nvidianın uninstallerını kullan...

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
al sana cevap kardeş kartın dandik en az palit 9800GT al derim açıklama yaterlidir işallah
başka yorum aramana gerek yok

Boş yorumlar yapmayı ne çok seviyorsunuz. Başka yorum aramasına gerek var çünkü yorumunuz tamamıyla yanlış. FX5500 ekran kartı olan adamın anakartı 9800GT desteklemez. Keşke bunları da göz önünde bulundurarak yorum yapsanız.

hasta14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bilgisayarın driveri görmemiş bunu sen sitelerde mause topunu kullanarakda anlayabilirsin dalgalanmalar olur bir pencere sürüklerkende olur bu http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us bu siteden sistemine uygun olan drvieri yükle ve kur
gene aynı sorun olursa kartın bulunduğu slota bir bak oynamış olabilir çıkart yeniden tak

halen sorun devam ediyorsa yazarsın yardımcı olmaya çalışırım
ayrıca ekran kartı driverı silerkende program ekle kaldırdan değil nvidianın uninstallerını kullan...

teşekkürler aynen öyle dalgalanma oluyor zaten benim indirdiğim driver oydu yükleyip kurdum kaç kez olmadı ekran kartının bulunduğu slotada baktım sağlam ama sorun hala devam ediyor...

rise

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
teşekkürler aynen öyle dalgalanma oluyor zaten benim indirdiğim driver oydu yükleyip kurdum kaç kez olmadı ekran kartının bulunduğu slotada baktım sağlam ama sorun hala devam ediyor...

Sorun devam ediyor mu, çözüldü mü?

rise

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
sorun devam ediyor diye yazmıştım :)

hwl28k.jpg

İlk resimden anlaşılan, sürücünüz kurulu değil.
Aygıt yöneticisinden mevcut ne varsa kaldırdıktan sonra aşağıdaki dosyayı indirip kurmanızı tavsiye ederiz.

169.21_forceware_winxp_32bit_english_whql.exe

nubahar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Boş yorumlar yapmayı ne çok seviyorsunuz. Başka yorum aramasına gerek var çünkü yorumunuz tamamıyla yanlış. FX5500 ekran kartı olan adamın anakartı 9800GT desteklemez. Keşke bunları da göz önünde bulundurarak yorum yapsanız.

aynen katılıyorum güzel insan keşke!!!!

hasta14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
forceware ile geforce aynımı bir sorun olmaz değil mi?

düzeltme:
kaldır deyince ''aygıt kaldırılamadı aygıt, bilgisayarın ön yüklemesinde gerekli olabilir.'' dedi. kaldırldımı??

PlainLogic

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
forceware ile geforce aynımı bir sorun olmaz değil mi?

düzeltme:
kaldır deyince ''aygıt kaldırılamadı aygıt, bilgisayarın ön yüklemesinde gerekli olabilir.'' dedi. kaldırldımı??

Kısadan format at. En son driverları kur o zaman sorun kalmaz ayrıca zaten sadece metin2'de sorun yaşıyorsan oyunla ilgili bir sorun vardır demektir.

hasta14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkürler rise sorunum çözüldğ verdiğin dosyayı kurdu. sorunsuz çalışıyor çok çok teşekkürler:) ilgi ve alakanıza teşekkür ederim iyi forumlar birde son olarak 169.21 kurduk /C: de NVIDIAnın içinde 3 tane oldu şimdi 175.16 175.19 169.21 sanırım 175 leri silsem bir sorun olmaz

xshaon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Riseyle Hasta14 sırf size teşekkür etmek için üye oldum rise çok sağol çok yardımın dokundu hem bak ben her siteye üye olmam sırf sana teşekkür etmek için üye oldum değerini bil:)

SmiLey

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
55
Bu oyunu ben de oynarım:

Gözlemlerime göre iki nedeni var

1)İllegal program
2)Oyunun kendisi:)

Hiç gerek yok driver yüklemeye bu sorunu çok nadir verir:)Ama bırakabiliyorsan o oyunu bırak sana önerim...

rise

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Riseyle Hasta14 sırf size teşekkür etmek için üye oldum rise çok sağol çok yardımın dokundu hem bak ben her siteye üye olmam sırf sana teşekkür etmek için üye oldum değerini bil:)
Rica ederiz, sizler sağolun..:clover:

xshaon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu oyunu ben de oynarım:

Gözlemlerime göre iki nedeni var

1)İllegal program
2)Oyunun kendisi:)

Hiç gerek yok driver yüklemeye bu sorunu çok nadir verir:)Ama bırakabiliyorsan o oyunu bırak sana önerim...
Bırakabilirim zaten...Neyse smileylerde güzelmiş ben bu forumda takılırım az:mrgreen:

Berkoo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam arkadaşlar, bende sürücüyü yüklemeye çalışırken "The NVIDIA Setup program could not locate any drivers that are compatible with your current hardware. Setup will now exit." gibi bi hata alıyorum.. Ve bunu sadece 1 sürücü setup'ında yaşamadım yaklaşık 6-7 farklı siteden indirmişimdir heralde. Bu durumda ne yapabilirim acaba yardımcı olabilirmisiniz ekran kartıyla ilgili bi sorun olabilirmi? :crying:

proleter

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeş elindeki ekran kartının kondansatörlerin kaç uf ve kaç volt olduğunu yazabilirmisin?