Vay Çakal Coca Cola

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

prostagma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Coca coladan Türk gelenek ve inançlarına çirkin saldırı. Meğer canımız ciğerimiz diye bildiğimiz Coca Cola o karmaşengiz yazısında sağa sola sosyal mesaj veriyormuş da bizim haberimiz yokmuş.

Yozgat'ın Hasanlar beldesinde Hüseyinler kahvesinin müdavimlerinden Ahmet amca kendisine kutu kola getiren kahve çırağından kolayı alınca üzerinde karmaşık bir şekilde Coca cola yazması dikkatini çekti. "Bu ne lan böyle doktor yazısı gibi, bu işte kesin bir gatakulli vardır" diyen Ahmet amca FBI'dan getirttiği şifre çözücülere yazıyı çözdürdü.

Yapılan incelemede yazıya tersten bakınca İslam'a hakaret ettiği, üstten bakınca Türklüğe hakaret ettiği, alttan bakınca külodunun gözüktüğü, hiç bakmayınca da darılıp gücendiği ortaya çıktı.

Olayı öğrenir öğrenmez Türkiye'yi spam maile boğan Ahmet amcaya devlet üstün hizmet madalyası takıldı.

GKHNCKR

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Aferin üyecik, yahudiler seninle gurur duyuyor olmalı. Bi madalya da onlar sana takar.

as66

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Birazdan reklamdan ceza yeyincede böyle gülersin:devil:

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Süpersin sen, nereden buluyorsun bunları. :p

panther76

Superlative Сasual Dating - Verified Ladies
Reaksiyon puanı
21
bu mandagözünün 3 ncü üyeliği sanırım. 2 defa ban yemişti reklamdan şimdi ise yeni bir isim ile tekrar gelmiş

ethem

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bu yazıyı buraya ya cahilliğinden yada kuklalığından koydun hiç komik değil

prostagma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eğer bu konu paylaşmaya değer değilse bu forumun %75i silinmelidir hemen alttaki konuya bi baksana bilmem kaç bin kişi cevap yazmış. Peki konu ne?

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Konu yanlış yerde, kaç ceza puanı ediyor? :)

prostagma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir arkadaşamın yolladığı yazıydı benim hoşuma gitti buraya da yeni üye olmuştum paylaştım ben de. Beğenmemiş olabilirsiniz. O zaman alttaki konulara cevap yazın bu konu da gözden düşmüş olur bu kadar basit.

GKHNCKR

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
tepkimizde agresif davranmış olabiliriz. kusurumuza bakma. şöyle bir gez dolaş forumu, bize benzemeye başlayacaksındır.. Hoşgeldin...

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Sitenizin reklamını bu forumda değil de başka yerlerde yapınız...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar