DNS yapılandırma hatası!

Bu konuyu okuyanlar

adoganses

Doçent
Reaksiyon puanı
28
ya arkadaşlar bir süredir bilgisayarı ve modemi açıp İE 'ı ilk açtığımda internete bağlanamıyorum. Bağlantı sorunlarını tanıla ve onar dediğimde ise
DNS yapılandırmanızda sorun var ' uyarısı alıyorum. bazen düzeldiğide oluyo fakat modemi açıp kapamayla düzeliyo çoğunlukla. bilgisayarı her açtığımda aynı sorunu yaşamaktan sıkıldım çözüm bulamadım.

Acaba IP değiştirme programı ( ultra surf power kullandım), youtube jacker, Vtunnel vb. youtube ye girme programları kullandığım için olabilir mi? denedim: onları devre dışı bıraktım yine olmadı, tamamen kaldırdım olmadı.
aynı hatalar hep oldu
NE ÖNERİRSİNİZ ?

GKHNCKR

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
ben OpenDNS'i önermiyorum. kaç tane bilindik siteye girerken isim çözemedi. OpenDNS hata sayfası çıktı durdu. Değiştirdiğim anda sayfalar açıldı. 4-4-4-2'nin bir zararını görmedim. gayet de hızlı ve stabil. Bence youtube için kurduğun programları kaldır dns'e bunları yaz. Bir sorun yaşamayacaksındır. İnşallah..

adoganses

Doçent
Reaksiyon puanı
28
hem open dns yi hemde 4442 yi deneyeceğim bakalım olacak mı işallah olur.
ilgilendiğiniz için teşekürler arkadaşlar.
başka önerisi olan arkadaş varsa yazmalarını isterim doğrusu
:helpsmilie:

adoganses

Doçent
Reaksiyon puanı
28
:helpsmilie:
arkadaşlar bi bilgisi veya önerisi olan var sa alabilirmiyim lütfen :clover:

BaRY

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
bende de olmuştu bu sorun, msconfig ten çözmüştüm diye hatırlıyorum.

Slokr

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
4442 sağlammı ben 4441 yaptım bir kere şimdi hiç bir videoyu izleyemiyorum düzeltemedim.

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
bende dns yapılandırma hatası alıyordum sistemimde. Soketi değiştim hata aynen devam ediyordu ki antivirüsün güvenlik duvarı dns zehirlenmesi diye internete girişleri engelliyormuş. Windows güvenlik duvarı dışında açık güvenlik duvarı kalmasın :) umarım aynı sorundur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:S anlamıyorum neden giremiyorum oyunda bir sorun filan mi var yada internet cafeden girdigim için hady - cafe mi engelliyor bunu anlamış değilim !