Yeni Windows Movie Maker Yayınlandı

Bu konuyu okuyanlar

Akhun Aktosun

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Microsoft'un video düzenleme yazılımı Movie Maker, yeni sürümünü Windows Live üzerinden yayınladı.

Microsoft'un video düzenleme yazılımı olan Movie Maker, yeni sürümü ile kullanıcının karşısına çıkıyor. Beta zincirlerini kırıp son sürüm olarak Live üzerinden yayınlanan yazılım, önceki sürüm olan Movie Maker 6'nın işlevselliğini bir adım daha öteye taşımayı planlıyor.

1k01epzg1250752432.jpg

Yazılım ayrıca Windows 7'nin, Live üzerinden yayınlanan ilk uygulaması olma özelliğini taşıyor. Buna karşılık Vista ile de uyumlu hazırlanmış. XP kullanıcıları ise Movie Maker'ın yeni sürümünü kullanamayacak. Yeni sürümde Microsoft'un açıklamasına göre kalite kaybı daha az yaşanarak videoları ve fotoğrafları düzenleyebilme imkanına sahip olacağız.
Movie Maker'ın yeni sürümünü Live üzerinden ücretsiz indirmek için tıklayınız.
:: Movie Maker kullanıyor musunuz? Memnun musunuz?
Yazan: Akhun Aktosun
SDN - http://shiftdelete.net

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Evet kullanıyorum wındows 7'ye yüklüycem..:)

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Ben de kullanıyorum da bu sürümü kullanamayacakmışız baksanıza. :(

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
pcde win7 kurulu :) lazım olduğunda kurarım :) şimdi boş yere hdd işgal etmeyem :)

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Salak microsoft xp vistadan daha önde haberi yok xp ye dx10 desteği getir birde win7 görünümü yap performansını win7 gibi yap bakalım piyasada kalıyor mu işletim sistemi hatta dx11 desteği getir o zaman gör.Kullanmassak kullanmayalım microsoftun salaklığı.

GKHNCKR

Profesör
Reaksiyon puanı
47
çok sevdiğim bir program değil. bir kere video kameradan görüntüleri aktarıp cdye attım, resmen içine etti. bu kadar mı çözünürlük düşürülür, bu kadar mı görüntü kaybı olur! olur iş değil. harici programlar daha iyi..

anfy

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Salak microsoft xp vistadan daha önde haberi yok xp ye dx10 desteği getir birde win7 görünümü yap performansını win7 gibi yap bakalım piyasada kalıyor mu işletim sistemi hatta dx11 desteği getir o zaman gör.Kullanmassak kullanmayalım microsoftun salaklığı.

Dediklerinin hepsi Win7 de var zaten. Yani isteğin yerine gelmiş illa adının XP olmaması mı seni kızdırıyor :)

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104

o dediğini microsoftta yapmasını biliyor :) ama öyle olursa güvenlik açıkları nasıl kapanacak + nasıl para kazanacak hep aynı sürüm üzerinden yaparsa :)

Kirk Lee

Asistan
Reaksiyon puanı
2
çok gereksiz ve kullanışsız bir yazılım... ama Win7 alırken mecburen bu programa da para ödemiş olacağız...

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
çok gereksiz ve kullanışsız bir yazılım... ama Win7 alırken mecburen bu programa da para ödemiş olacağız...

şu anki final sürümünde yok ama 22 ekimdeki çıkacak olan sürüme kakalarlar mı?? bilmiyorum :) ama entegre etmezlerse iyi olur :) çünkü kullanmayacağım :)

ARAP65

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bunun işlevini görebilecek bir program önerisi olan var mı arkadaşlar?

makaseller

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ulead var. kullanım olarak ilkin çok daha karmaşık gelecek. ama sunduğu imkânlar çok iyi.

hellboy1969

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben yükledim bu yeni sürümü ondan sonra hata vermeye başladı lütfen yardım.

annttiigs

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
24

usta o dediğin zaten windows 7 oluyor :D

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
345
yav bende harbi yeni diye girdim :D

ne umutlar doğdu içimde :D SDN okuru değil Allah'tan.