UEFA Cup Galatasaray - Sion saat 21:30

Bu konuyu okuyanlar

Link

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Galatasaray, UEFA Kupası 1. tur rövanş maçında İsviçre'nin FC Sion takımını bugün Ali Sami Yen Stadı'nda konuk edecek. Saat 21.30'da başlayacak mücadele D-Smart'tan naklen yayınlakacak.

Sarı-kırmızılılar, Ali Sami Yen Stadı'nda bugün saat 21.30'da oynanacak karşılaşmada 1-0, 2-1 ya da daha farklı skorlu galibiyetlerde turu geçecek.

Galatasaray'ın normal sürede 3-2 galip gelmesi halinde uzayacak karşılaşmada, her türlü beraberlik, rakibin galibiyeti ve Galatasaray'ın tek farklı diğer galibiyetleri (4-3, 5-4 vb.) İsviçre temsilcisinin turu geçip gruplara kalmasını sağlayacak.

Karşılaşmayı Almanya Futbol Federasyonu'ndan Michael Weiner, Volker Wezel ve Tobias Welz hekem üçlüsü yönetecek. Maçta 4. hakem olarak Babak Rafati görev alacak.

http://www.ntvspor.net/Pages/15579.ASP

lb.bingol

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Hadi galatasaray.Bu arada geçen Beşiktaş-Zürih maçında da D-Smart denildi.Ama maçı BJK TV verdi.Bunda da öyle bir şey olur mu?

Link

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
16
lb.bingol dedi ki:
Hadi galatasaray.Bu arada geçen Beşiktaş-Zürih maçında da D-Smart denildi.Ama maçı BJK TV verdi.Bunda da öyle bir şey olur mu?

Bjktvde D-smart platformunda artık diye biliyorum, Türksat üzerinden şifresiz izlenebiliyormu şuan ?

lb.bingol

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Link dedi ki:
lb.bingol dedi ki:

Bjktvde D-smart platformunda artık diye biliyorum, Türksat üzerinden şifresiz izlenebiliyormu şuan ?
Kablo tv'den izlenebiliyor.

Panculli

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Bir Fenerbahçeli olarak gs ye başarılar diliyorum

turoksin0

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Bende fenerliyim ve GS. inşallah kazanır

patrick

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
19
........ D-smart ve türevleri :mad: :mad:

warkortali

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
181
[glow=yellow,2,300]Galata[/glow][glow=red,2,300]saray[/glow] [glow=blue,2,300]5 - 1[/glow] Sion Maç bitti. İşte 'sion' bu kadar sıra diğerlerinde ;)

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
tebrikler GS, D-smart kendini Digiturk sanıyor yazık ama kulüpler de destek çıkıyor paranın gözü kör olsun.

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Aslanım nasıl da parçaladı ama Sion' u (&) Dsmart' a bende ayar oluyorum nereden çıktı bu dsmart. Biz Dsmart' sız bir hayat istiyoruz. :p :)

Kazandık ya gerisi o kadar önemli değil tabii şimdilik.

wwhirlwind

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
lb.bingol dedi ki:
Link dedi ki:
lb.bingol dedi ki:

kablo tv de d-smart ve bjktv yokki !!! yoksa ben mi bilmiyorum ???

regedit

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
uzun zamandan beri bu kadar keyifli bi maç seyrettmedim ^^
hem sahada hem tribünde GALATASARAY ruhunun geri geldiğini düşünüyorum :)
!!! LİNCOLN !!! güzel hareketleriyle büyüledi, ümit formdaydı ve hakan herzamanki gibi komikti :mad:

Karl Heinz Feldkamp ve Lincoln ün takıma bambaşka bi hava verdiği kesin

Mr.Fastfinger

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Belgesel kanalları bilim kanalları için D-Smart almayı düşünüyorduk.Bu maçı D-Smart sayesinde izleyemedik.Böyle bir maçı izleyemediğimiz için kesinlikle almaktan vazgeçtik.Çok güzel bir zafer kazandık izleyemesekte.Hepimize hayırlı olsun.

lb.bingol

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
wwhirlwind dedi ki:
lb.bingol dedi ki:
Link dedi ki:
lb.bingol dedi ki:

kablo tv de d-smart ve bjktv yokki !!! yoksa ben mi bilmiyorum ???
BJK TV var.