Wireless internet ve 2 bilgisayara internet dağıtma

Bu konuyu okuyanlar

crazyboys90001

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
arkadaşlar 4 mbs internetim var..biz evde ben ve kardeşim 2 laptop kullanıyoruz..aynı interneti kullanıyoruz...ben onun internetinin sınırını 1 mbs ve benim interneti 3 mbs yapma şansım var mı ?..birde wireless üzerinden kardeşimin laptopunu kontrol edebilirmiyim. ? nede olsa abiyiz yani :devil2:

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
çok şey istiyorsun :) kardeşinin laptopunun hızını sınırlayabilirsin ama geri kalan hızı kendi internetine aktarabilir misin bilmiyorum. Kontrol içinde onun yerel disklerini ağda paylaşıma açman yeter (tabi dosya kontrolü için geçerli). yok işte girdiği siteler yazıştığı arkadaşlar dersen her şeyi kayıt eden keyloglar var. İnternetten bulabilirsin ama güvenliği hakkında hiç bir bilgim yok. En basiti msn plus yükle ve plusun olduğu dosyayı paylaşıma aç msn yazışmalarını görürsün ağda :)

t-c

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence innternet için okadar bencil ve aç gözlü olmanın bir anlamı yok

t-c

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bak bu kardeşin olabilir :D :devil::lol:

not:şaka yaptım dostum sakın alınma

:biggrin::biggrin: yok kardeşi değilim yoksa burda aile faciası yaşanırdı

4 mgbt net kullanıyor kardeşinden kısıp kendi yiyecek

crazyboys90001

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
bence innternet için okadar bencil ve aç gözlü olmanın bir anlamı yok

yoksa sen benim kardeşimmisin ? :( ben seni kontrol etmeye çalışırken sen beni çoktan kontrol mü ediyorsun ? :D hehe şaka şaka...

aç gözlülük değil arkadaşım...durmadan film,müzik,ne varsa indiriyor..birşey desem babama sarılıyor...dayak atsan atılmaz..en iyisi kurnazlık yapmak..yoksa ben niye kardeşimden internet sakınayım...hergün film ,müizk indiriyor

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Netop School isimli bir program var. Okullar için üretmiş bir yazılım. Sana gerekli olmayacak kısımları çok fazla. Kendi bilgisayarına Teacher, onun bilgisayarına Student olarak kurarsın. Onun bilgisayarında görünmeden çalışması için ayarlamaları yaparsın.
İstediğin zaman ekranını görüntüleyebilirsin, ekran görüntüsünün resmini alabilirsin, tüm dosyalarına ulaşabilirsin, bilgisayarın kontrolünü eline alabilirsin. Ama dediğim gibi işine yaramayacak bir sürü kısmı da beraberinde. Mutlaka başka programlar da vardır.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mrb kardes benm internett sadece masaustundekıne baglıı ama leptopada almak ıstyrm yanlıs willes görmuyo çarpı işaretı oluyo leptopta bakınca onu nasıl hallederım