Kredi Yurtlar Kurumunda Başka Üniversite Görünüyor??

Bu konuyu okuyanlar

FarCRY2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler Ben Akdeniz Üniversitesi Matematik Bölümünü Kazandım Ama Kredi Yurtlar Kurumunda Başka Üniversite Yazıyor. Bunu Nasıl Düzeltebilirim. Ayrıca Üniversitesi Bölümünde Değişiklik Yapamıyorum. Lütfen Yardım Edin...

EnverYigit

Profesör
Reaksiyon puanı
11
bu durum herkeste mevcut pazartesi düzelteceklerini umuyorum. Birsürü arkadaşım bende dahil aynı sorundan sıkıntıdayız. Bilgilerini göstermen iyi olmamış mesajını editle bence.. :hammer:

FarCRY2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Neggarol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bendede Bolu'daki üniversite yazıyor.
Zaten üniversite bolumdundeki alana bilgi girisi aktif değil.

sci3

Profesör
Reaksiyon puanı
1
beyler bende arkadaşın tercihini yapıverdim doldurdum formuda nette, sadece burs seçeneği yok, karşılıksız paraya nasıl başvurucaz, kredisiz

berckai

Profesör
Reaksiyon puanı
9
arkadaşlar sorun düzeltilince güncelleme yapacağız bu kdr basit

sci3

Profesör
Reaksiyon puanı
1
beyler bende arkadaşın tercihini yapıverdim doldurdum formuda nette, sadece burs seçeneği yok, karşılıksız paraya nasıl başvurucaz, kredisiz
cevap verebilecek olan var mı? sadece burs olan bir seçenek yok, hangisini seçicez karşılıksız burs olarak

berckai

Profesör
Reaksiyon puanı
9
cevap verebilecek olan var mı? sadece burs olan bir seçenek yok, hangisini seçicez karşılıksız burs olarak

sen 1-2 gün bekle sistem düzelsin herkesin giremeyeceği gece saatlerinde gir

o zaman düzelir yoğunluk olmaz güncellemeni çatur çutur yaparsın

sci3

Profesör
Reaksiyon puanı
1
yok derdim yoğunluktan değil ;) yani çok rahat girip kayıt yapablyrm, o malum yanlışlıkta değil sorunum..
hani ne alıcağımız seçme yeri var ya.. öğrenim kredisi +burs , öğrenim kredisi , yurt, seçenekleri var ... sadece burs yok.. onu soruyorum yanlışlık orda da mı mevcut o da mı düzelcek.. yoksa şıklardan biri mi? benden geçti de arkdaşa kepaze oluyorum yapamadım da :D

berckai

Profesör
Reaksiyon puanı
9
BÜTÜN HERKESE DUYRULUR

(Üniversite,Fakülte,Bölüm,Puan ve Puan Türüne ilişkin alanlar Kurumumuzca ÖSYM 'den alınacağından bu alanlardaki bilgiler tarafınızdan doldurulmayacak ve dikkate alınmayacaktır.)

YURTKUR