Enrıgue Iglesias Turkiye Geliyor

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alicia

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Birbirinden güzel şarkıları ve sahne şovuyla özellikle genç kızların kalbini hoplatan Enrique İglesias, tüm dünyada büyük ses getiren son albümü “Insomniac”’ın dünya turnesi kapsamında konser vermek üzere Türkiye’ye geliyor….
Dünyanın en çok satan İspanyol şarkıcısı olan Enrique İglesias, MTV müzik ödülleri sonrasında K.V.K. ve Muhabbet Kart sponsorluğunda Türkiye Gençlik Kulubü Federasyonu, Purple Concerts ve EPD organizasyonuyla 3 Kasım 2007 Cumartesi günü İstanbul’da Abdi İpekçi Arena’da Türk hayranlarına hafızalardan silinmeyecek bir konser verecek

kaynak:sabah

cacar

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Bende tam albümü indirdim, dinliyodumki haberi gördüm, güzel bir albüm olmuş

warkortali

Müdavim
Reaksiyon puanı
181
Alıntı link'ini tıkladığımızda haberin kaynağına ulaşabilelim !!! ;)

alicia

Doçent
Reaksiyon puanı
2
yaw nedense herseyde bana ha kaynagı verdim www.sabah.com.tr ye gir ulasırsın oke illa yani laf soyleyip uyarı almama sebep olacaksınız saolun

warkortali

Müdavim
Reaksiyon puanı
181
alicia dedi ki:
yaw nedense herseyde bana ha kaynagı verdim www.sabah.com.tr ye gir ulasırsın oke illa yani laf soyleyip uyarı almama sebep olacaksınız saolun

alicia öncelikle mod olarak görev aldığım kategoriler dışında genelde göze batan uyarılar yapmam çünkü iki global mod arkadaşımız var. www.sabah.com.tr bu geçerli bi link değil! haberin kaynağına direk ulaşacağımız link ekleyin lütfen.. Bu forum kurallarında belirtiliyor ben uydurmuyorum teşekkür ederim..

alicia

Doçent
Reaksiyon puanı
2
ben size uydurdunuz demedim zaten bana sadece kaynak belirtmem soylendi belirtiyorumda chimera boyle bi uyarı yaparsa dikkate alırım :)

warkortali

Müdavim
Reaksiyon puanı
181
Alıntı link kaynağa direk olarak verilmediğinden ve yapılan uyarının dikkate alınmadığından dolayı konu kilitlenmiştir.

KİLİT.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...