Windows Vista home basic dil sorunu

Batista

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam arkadaslar! Benim bir Windows Vista home basic var ve ben bunu turkce ye cevirmek istiyorum. Bunu yapmak icin ne yapmam lazim ? Yardimci olursaniz cok sevinirim.. Suan ki pc dili Isvec'ce

jungeman

Profesör
Reaksiyon puanı
67
Windows Vista Home Basic'in Türkçe dil paketinin sistemine uygun olanını (32bit - 64bit) olanını indireceksin.

Denetim masasından bölge ve dil seçeneklerine geleceksin. Dil değiştirmeye basıcaksın. Dil yüklemeye basıcaksın.

Sana internetten araştırmak mı yoksa indirdiğin dosyayı kurmak istediğini soracak. İndirdiğin dosyayı göstericeksin ve kuruluma başlayacaksın.

Sistem tekrar başlatılacak. Ve sen de Türkçe bir işletim sistemine sahip olacaksın.

Düzenleme:
Biraz araştırdım. Sanırım Vista'da dil paketi yükleme işlemi sadece Ultimate sürümünde olabiliyormuş.

Tavsiyem Windows 7. Hızlı, basit, orjinal.

Batista

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Windows Vista Home Basic'in Türkçe dil paketinin sistemine uygun olanını (32bit - 64bit) olanını indireceksin.

Denetim masasından bölge ve dil seçeneklerine geleceksin. Dil değiştirmeye basıcaksın. Dil yüklemeye basıcaksın.

Sana internetten araştırmak mı yoksa indirdiğin dosyayı kurmak istediğini soracak. İndirdiğin dosyayı göstericeksin ve kuruluma başlayacaksın.

Sistem tekrar başlatılacak. Ve sen de Türkçe bir işletim sistemine sahip olacaksın.

Düzenleme:
Biraz araştırdım. Sanırım Vista'da dil paketi yükleme işlemi sadece Ultimate sürümünde olabiliyormuş.

Tavsiyem Windows 7. Hızlı, basit, orjinal.

Verdigin bilgi icin tsk ederim! Bakalim becerirsem Ultimate ye ceviririm eger pc mi cöktürtmessem.. :D