İşlemci Tam Kapasite Çalıştırmak!

Bu konuyu okuyanlar

enable

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Merhaba Arkasaşlar Sizlere bir sorum olacaktı.
Intel Core 2 Duo E8500 işlemcim Var Ben bu işlemciyi tam kapasite çalıştırmak istiyorum yani zorlamak istiyorum.:)
İnternette dolaşırken bi sitede bunun için cmd de bi sayı döngüsü kurmuşlar acaba sizin bu konu hakkında bir bilginiz varmı. bende o döngüyü kurabilirmiyim veya başka bir şey yapabilirmiyim...

Şimdiden Yardımlarınız İçin Teşekkürler...

Ugur.pc

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşım işlemcini zorlamak hatta patlatmak istiyorsan aşağıda yazan programların hepsini aynı anda çift tıklayıp çalıştırırsan işlemcinden kurtulabilirsin

Autocad 2009 , Ps , Dreamweaver , 3DMAX

Bunları aynı anda çalıştır yeterli gelir işlemcinin patlaması için :glare: Töbee töbeee işlemciyi zorlamak istiyormuş :mrgreen:

LogSgLe

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Donaltılardan iki kere hesap makinesi programını çalıştır.Görünüm den bilimsel yap.Sonra sayı kısmına kafana göre 999999999999999999 yaz ve program üzerindeki n! e bas bunu ikinci içinde uygula %100 kullancaktır.

enable

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Eyvallah arkadaşlar

Arkadaşım işlemcini zorlamak hatta patlatmak istiyorsan aşağıda yazan programların hepsini aynı anda çift tıklayıp çalıştırırsan işlemcinden kurtulabilirsin

Autocad 2009 , Ps , Dreamweaver , 3DMAX

Bunları aynı anda çalıştır yeterli gelir işlemcinin patlaması için :glare: Töbee töbeee işlemciyi zorlamak istiyormuş :mrgreen:

Kardeşim Bne test için amaçladım bunu bukadar çıkmana gerek yok ok...:D

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
Bu Programla Kararlilik Testi Yap işlemcini %100 olarak Sen iptal Diyene kadar Çalıştırıyor Ama Sıcaklıkları kontrol etmeyi unutma Yakma işlemcini sonra

yusher

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Donaltılardan iki kere hesap makinesi programını çalıştır.Görünüm den bilimsel yap.Sonra sayı kısmına kafana göre 999999999999999999 yaz ve program üzerindeki n! e bas bunu ikinci içinde uygula %100 kullancaktır.

bunun sonucunu hesaplamaz bosuna kasma :D
invalid input veya overflow hatası alırsın :D

enable

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
bu programla kararlilik testi yap işlemcini %100 olarak sen iptal diyene kadar çalıştırıyor ama sıcaklıkları kontrol etmeyi unutma yakma işlemcini sonra

bu programi biliyorum bende var.
Ama nasil kararlilik testi yapiliyo onu bilmiyorum bi zahmet anlatirsan güzel olur kardeşim..

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
bu programi biliyorum bende var.
Ama nasil kararlilik testi yapiliyo onu bilmiyorum bi zahmet anlatirsan güzel olur kardeşim..
Mesajda Verdiğim Programı indirip Kurduktan sonra Menüden Araçlara Gelip Sistem Kararlılık Testini Tıklıyorsun

78319334.jpg

Bu Pencerede İşaretli olarak Geliyor Zaten Sen Sadece "Start" Dicen Sağ Sıcaklıkları ve Aşağıda İşlemci Kullanımını Görebilirsin

40773319.jpg

Kolay Gelsin

enable

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Teşekkürler kardeşim...

YoungClever

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Prime 95'i de dene bence.. işlemci, ram, hem işlemci hem ram kasabiliyor.. böylece max sıcaklığı görebilirsin.. 1.5 saat çalıştırınca fırın kıvamına gelebilir kasan :D Orthos'u da önerebilirm..

enable

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
prime 95'i de dene bence.. Işlemci, ram, hem işlemci hem ram kasabiliyor.. Böylece max sıcaklığı görebilirsin.. 1.5 saat çalıştırınca fırın kıvamına gelebilir kasan :d orthos'u da önerebilirm..

teşekkürler kardeşim onuda bi denerim..

systemengineer

Asistan
Reaksiyon puanı
0
niye böyle birşeye ihtiyac duydun anlamadım :D 2 gün sonra arkadaslar işlemcim yandı bana tavsiye intel amd :D deme..

vs337

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
doktor ne yaptın sen, dediğini uyguladım daha işlemci kullanımı %55ken sıcaklık 94 dereceye çıktı