Limitli Tarifede 12 Gb Kota

Bu konuyu okuyanlar

excelente

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Arkadaşlar bugün bana ttnet ten bi mail geldi. ve temmuz ayında 60 ytl borç olduğunu söylüyodu... bende haziran ayıda ödenmemiştir herhalde iki ayın borcu zannettim fakat adsl kotaya girdim bakktım temmuz ayında 12 gb kota kullanılmış.. ama temmuz ayı içinde girip baktığımda öyle yazmıyordu ayrıca interneti çok az kullandık ve hiçbir download yapmadım... bu nedir sizce ?? bunun ayrıntılarını nerden öğrenebilirim??

yrss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya bende şikayetçiyim bu ttnetten tüm downloadlarımı işyerinden yapıyorum sadece gece msn açıyorum win7 de önemli bir güncelleme yapmadı diğer programların otomatik güncellemeleri kapalı ama 1,5 gb kota olmus bu aydan anlamadım gitti yaa :S

sözlesme yapılalı 3 yıl olucak o yüzden bu müşteriler kaşar oldu kasın kotayımı diolar ne :D

oguzkahn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
modemin kablosuz mu eğer öyleyse misafirin olabilir.

sakiraykurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
facebook a sık giriyorsanız günlük izlediginiz videoların ortalaması 50mb atıyor 50mbx20gün:1gb en iyi en kötü ortalama arası :D

cobra11

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
20 lira fazla verecen oturduğun binadan 1 kişi daha bulacan sınırsıza geçecen en rahatı ;)

yusher

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
faceboook'u her refreshde 3 mb falan yükleniyor. günde 100 kere refresh etseniz ki eminim daha çok ediyoruz 300 mb yapıyor ki bu sadece facebook :S

excelente

Doçent
Reaksiyon puanı
17
arkadaşlar download yapsam 12 gb yi zor bulurum.. bu ne biçim iştir anlamadım.... benim internette girdiğim siteler sadece şunlar facebook , sdn , cnet , gmail ,mynet bide arada msn .. bunlarla 12 gb nin dolması imkansız.. facebookta akşama kadar video izlesemde 12 gb olmaz ...

excelente

Doçent
Reaksiyon puanı
17
bu arada modemim kablosuzda değil.. modemim usb modem..

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
En iyisi sınırsız..:)

0mrdr5

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
ya ttnet in üçkağıdı bu tatile gittik wifi kapalı 6 gb olmuş sonradan düzelttiler

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
En iyisi sınırsız..:)
Gerçekten sorunla çok alakalı bir yorummuş.

Download yapılmasa da video izleyince de bayağı kotadan gidiyor. Film filan izlediysen eğer kotayı aşmış olabilirsin.

Gerçi TTNET'in işine akıl sır ermez ya...

uA-CetiN

Doçent
Reaksiyon puanı
55

excelente

Doçent
Reaksiyon puanı
17
ya arkadaşlar film falan izlemedim internetten .. zaten 2.5 terabayt harddisk var içi film dolu .. internetten film izlememe gerek yok ve izlemiyorumda. hem ben tekim .. haziran ayında kuzenlerim vardı benle 2-3 tane akşama kadar internet açıktı hemde video falan izliyoduk 7 gb olmuştu.. temmuz ayında tek ben vardım ve interneti çok az kullandım.. facebookta biraz video izledim ama onlarda olsa olsa max 2 gb olur ..facebooktan başka cnet mynet gmail ve msn ye girdim .. başka hiçbir yere girdiğim yok ve bunlarda zaten 10 gb doldurmaz ki ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkaşlar bizim internette sınırsız maalesef ilk yaptığımızda4 GB di sonra aştım 6 yaptılar bidaha aştım 8 yaptılar en sonunda'da 12 GB yaptık ama yinede aşıyor 12 GB internet'imiz var 35 ödeyeceğimize 100 TL ödüyoruz bu nedir arkadaş ya pc de 12 saatten aşağı kullanmıyorum ben crossfire indirmek istiyorumda korkuyorum 12 gb internet var crossfire indirmek 1 GB peki mesela ben hiç facebooka hatta googleye girmesem sadece 3-4 saat crossfire oynasam etki eder mi acil cevap :( .s.s.s.