Usb diski takınca okumuyor

Bu konuyu okuyanlar

kapadokyalı

Asistan
Reaksiyon puanı
1
usb diski takınca okumuyor "lütfen çıkarılabilir f içine bir disk yerleştirin diye yazıyor. bellek toshiba 4 cb. ilk taktığımda hızlı çalıştıra tıkladım sonrada kendi sitesinden virüs programı yüklemeyi denedim ama kabul etmedi sonrada hiçbi şekilde açamıyorum ışığı felanda yanmıyor neden olmuş olabilir?

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Kardeş diski taktığında bilgisayarımda u3system die bişi çıkıyormu_? Çünkü bnm akrabada'da toshiba marka usb var..Bilgisayarımda u3systeme tıklayınca şifre soruyor.o şifreyi doğru girmedende USB yi çalıştırmıyor.Senin aldığın hatayı veriyor.

kapadokyalı

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hayırçıkmıyoo ama virüs yazılımı diye bişi indirdim toshiba stesinden o olabilirmi oda çalıştırmadı :((

outcast

Asistan
Reaksiyon puanı
1
belleğin ışığıda yanmıyorsa ya usb portun yada usb belleğin bozulmuş olabilir. belleği başka bir bilgisayarda tekrar dene oradada çalışmazsa ve garantisi devam ediyorsa servisine gönder değiştirsinler

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
Masaüstü Bir Pcde Dene Eğer Tekrar Görmüyorsa Disk Yönetiminden Format At

Disk Yönetimi : Bilgisayarıma Sağ Tıkla Açılan Pencerede"Yönete" Bas Çıkan Menüden Disk yönetimine Gel Ordan USB Belleğini bul

kapadokyalı

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Masaüstü Bir Pcde Dene Eğer Tekrar Görmüyorsa Disk Yönetiminden Format At

Disk Yönetimi : Bilgisayarıma Sağ Tıkla Açılan Pencerede"Yönete" Bas Çıkan Menüden Disk yönetimine Gel Ordan USB Belleğini bul
disk yönetiminden formatı kabul etmiyor... anlamadım gitti görüyor tanıyor ama disk yerleştir diyerek açmıyor yanmış olsa hiç görünmemesi gerekmezmi?

neyse sorunu çözemedim ve teknosaya geri götürdüm ve sağolsunlar hemen değiştirdiler.teşekürler teknosa...

webrettin

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Bu tür problemler usb kaynağının yetersiz gelmesinden de olabiliyor. diğer usb aygıtları çıkardığınızda yeni takacağınız aygıt çalışabilir.

Miroğlu_80

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Bazı çin malları böyle oluyor bende Kingston almıştım ilk taktığımda çalıştı ikinci taktığımda tanımadı korsanmış orijinalini aldım problem ortadan kalktı alırken orijinal olmasına dikkat edin...

enable

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
BAZEN BÖYLE SORUNLARLA KARŞILAŞABİLİRSİN BENDEDENE OLMUŞTU
AMA KOMUTSARI (CMD) İLE BİÇİMLENDİREBİLİRSİN.
BÖYLECE SORUNSUZ Bİ ŞEKİLDE KULLANABİLİRSİN.
BENDE TOSHIBA 2gb VARDI..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bakın Ben USB yi Takıyorum :wub: Dırıng Diye ses ÇIKIYOR :blink: bilgisayarıma giriyorum :w00t: bişi yok yine aynı :( ÖNCEDEN ÇALISIRDI :drool: SİMDİ OLMUYOR :cursing:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bakın Ben USB yi Takıyorum Dırıng Diye ses ÇIKIYOR bilgisayarıma giriyorum bişi yok yine aynı :( ÖNCEDEN ÇALISIRDI SİMDİ OLMUYOR :cursing:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim usb çalışıyo ama flaş bellekimi taktığımda çalışmıyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı şey bendede oluyor takılıyor ışığı yanıyor ama bilgisayarıma bakıyorum çıkmıyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar usb'yi takıyorum okumuyo başka bişey takıyom okuyo ama birini okumuyo usb bozuk galiba napabilirim acil

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar bilgisayarım usb girisleri calımıyor ne yapabilirim ışık vesaire yanıyor ama bilgisayarda usb gorunmuyor bilgisayar casper ayrdımcı olurmusunuz