Onbord ekran kartı sürücüsü olur mu

Bu konuyu okuyanlar

GUVENAY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ekran kartım yandı bende onbord ekran kartını kullanıyorum ama dalgalanma oluyor bunundamı ekran kartı sürücüsünü yüklemem lazım yeni alacam şu an para yok 1 ay idare atmem lazım oyun oynamıyorum bazen mynet birde sitelerde gezerim onbordlardada sürücü yüklemesi yapmam lazımı cevap icin şimdiden teşekkür ederim

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
VGA Görünümü için Diyorsan bir Sürücüsü Yok Ama Entegre bi Ekran kartın varsa O zaman Anakart CD sinden yükleyebilirsin

YoungClever

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
chipset sürücüsü diye geçer.. anakartın cd-dvdsinde vardır..

GUVENAY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aygıt yöneticisinde vga diye geciyor önceki bozula ekran kartın sürücüsü var ondanmı tanıtıcam yoksa anakart surucusü icindenmi kusura bakmayın daha iyi anlayım diye bu satırı yazıyorum saygılar

chipset diye bir yer göremedim kusura bakma saygılar

YoungClever

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
anakartın cdsinden vga dediğni kur.. zaten büyük ihtimalle kuruludur sisteminde.. anakart çok yeni değilse çok bi performans beklememek lazım ob ekran kartından..

baaydin

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
eğer anakart cd si yoksa anakartın marka ve modeline göre web sitesinden indirebilirsin.

systemengineer

Asistan
Reaksiyon puanı
0
onboard ekran kartı içinde bir sürücüsü lazım taßiki... aygıt yöneticisinden baktıqın zaman ekran bagdastırıcısı eger sarı ünlem varsa.yüklemen gerektigini belirtiyor.motherboard anakart cd nde vardır..ya da harici de olabilir..net üzerinden de bulabilirsin

GUVENAY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cevaplar icin teşekkür ederim anakart cd icinde drıverini bulup yükledeim sorun düzeldi saygılar