TTNET'ten ücretsiz nakil kampanyası

Bu konuyu okuyanlar

mesajj

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ttnet-adsl.jpg

TTNET, hayata geçirdiği ‘Sen nereye internetin oraya' kampanyasıyla müşterilerine, hem kısa süreli hem de kalıcı adres değişikliklerinde ADSL bağlantısının nakli için ücret almıyor.

TTNET müşterileri, 30 Eylül 2009 tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında, ister yazlıklarına giderken ister başka bir adrese taşınırken ADSL bağlantılarını nakil ücreti ödemeden diledikleri adrese taşıyabiliyor. Müşterilerin, kampanyadan yararlanabilmeleri için herhangi bir Türk Telekom ofisine kimlikleriyle beraber başvurmaları yeterli.

2.gif

30 Eylül 2009 tarihinden önce nakil yapacaklar ellerini çabuk tutmaları gerekir. Yoksa 27 TL veya üzeri nakil ücreti ödemek zorunda kalırlar. Fırsatı kaçırmamak lazım.

ateşli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
süper bir haber bence çünkü ben bi emekli bir asker çocuğuyum taşınmanın ne demek olduğunu iyi bilirim böylece insanlar bir de evine internet aboneliği alıcam diye uğraşmaz iyi düşünmüşsün ttnet

mesajj

Asistan
Reaksiyon puanı
0
süper bir haber bence çünkü ben bi emekli bir asker çocuğuyum taşınmanın ne demek olduğunu iyi bilirim böylece insanlar bir de evine internet aboneliği alıcam diye uğraşmaz iyi düşünmüşsün ttnet

Evet, sık sık adres değişiklği yapanlar daha iyi anlar.

27 TL'yi Telekom'a vermenin hiç anlamı yok. 30 Eylül 2009'dan önce nakil değişikliği yapacaklar için güzel bir haber..

nakliyeci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende daha yeni tatile çıkacaktım. süper bi haber böylece internetimide yazlığın adresine taşıyabilirim.hakketten iyi düşünmüş ttnet. bana yaradı doğrusu.

GKHNCKR

Profesör
Reaksiyon puanı
47
Kendimi sinirli şirin gibi hissediyorum.

Ttnet görmekten nefret ediyorum...

Miroğlu_80

Profesör
Reaksiyon puanı
0
İyi ama sonradan faturaya bilmemne ücreti diye bindirmesinler dikkatli olmak lazım ttnet bu ben şahsen güvenmiyorum...

robotix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
duyduğuma göre ttnet kampanyayı 31 aralıka kadar uzatmış.kaçırdım diye millet üzülmesin. bedava ilaç baldan tatlı ne de olsa.

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
TTnet ara sıra da olsa düşünebiliyo demek ki :p

zelenga

Profesör
Reaksiyon puanı
18
nakil ücreti vereceğime ttnet'i değiştiririm.. Diğer servis sağlayıcılardan ilk bağlantıda ücret istemeyenler var..
Mümkünse gittiğim yerde kablotv olan bir yere taşınırım adsl'den tamamaen kurtulurum..olur biter..
dalga geçiyorlar insanlarla