Msn ile ilgili çok acil yardim lütfen.

Bu konuyu okuyanlar

goldboy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
.wysiwyg { FONT: 10pt arial, helvetica, verdana, sans-serif; BACKGROUND: #f5f5ff; COLOR: #333333 } P { MARGIN: 0px } .inlineimg { VERTICAL-ALIGN: middle } benim sorunum msn listemi temizlemek. şöyle listem baya kabardı benim ekleyip beni kabul etmeyenler ve beni silenler ve benim sildiklerimden kurtulmak istiyorum artı davet gönderdiğim ve hala cevap bekleyen msn lerde var karşı taraf açmadığından msn sini bunlardan kurtarın beni ya pls. şimdiden sağolun.

jungeman

Müdavim
Reaksiyon puanı
67
Önce yazını düzeltmeni öneririm.Bir karışılık olmuş galiba.

Yardıma gelince.. Menü çubuğundan kişiler sekmesine gel ve kişi sil bölümüne bas.

Ardından listen gelir oradan istediğin adamı silebilirsin.

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Bunun için benim kullandığım bi yöntem var.Ne kadar doğru bilmiyorum.Msn de iken Araçlar>Seçenekler>Gizlilik sekmesine git.Orda kişi listendeki kişiler var.O kişilere sağ tıkladığında Sil yazısı aktifse karşıdaki kişi seni ya eklememiştir yada silmiştir.Ben kişi listesini böyle temizliyorum...

DecheneisK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu konuda ne gibi bir yardım beklediğin tam olarak açık değil arkadaşlar teknik olarak silme şekillerini söylemişler zaten

goldboy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
jungeman listemde 900 kişi var pek listeden tek tek silebileceğimi sanmıyorum hem beni silip silmediklerini yada kabul edip atmediklerini nasıl anlıcam

K4D!R

Asistan
Reaksiyon puanı
0
jungeman listemde 900 kişi var pek listeden tek tek silebileceğimi sanmıyorum hem beni silip silmediklerini yada kabul edip atmediklerini nasıl anlıcam

ne yaptın 900 kişi nüfüs mudurlugundemi calışiyon en iyisi yeni bi adres almak