CD kopyalama

Bu konuyu okuyanlar

zeroaxa

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar almanca eğitim setim var,bunları kırılma ve çizilme riskine karşı clonecd ile kopyalayabiliyorum ama 70 adet cd yi hardiske kopyalayıp oradan çalıştırabileceğim bir perogram tavsiyesi olan varmı

NOT:cd leri kullnmadan önce kurulum cd sini takmam ve diğer cd yi isteyince onu çıkarıp çalışacağım cd yi takmam gerekiyo bunun bir yolu varmı?yardımı olan olmayan herkese şimdiden teşekkürler

Peter

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
88
Konu yazılım tavsiyeleri'ne taşınmıştır ...

Pesimistyle!

Müdavim
Reaksiyon puanı
50
Cd korumalı ise hiç bir şekilde kopyalayamazsın ayrıca ,bunları kırılma ve çizilme riskine karşı kopyalıcam diyorsun bu her şekilde korsancılığa girer.Yardımcı olurdum fakat emeğe saygı duymak lazım.Umarım anlamışsındır beni. :)

zeroaxa

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Cd korumalı ise hiç bir şekilde kopyalayamazsın ayrıca ,bunları kırılma ve çizilme riskine karşı kopyalıcam diyorsun bu her şekilde korsancılığa girer.Yardımcı olurdum fakat emeğe saygı duymak lazım.Umarım anlamışsındır beni. :)
tam anlatamadım galiba zaten başka cd lere kopyaladım ben sürekli tak çıkar olayından kurtulmak için direk bilgisayardan kullnabileceğim bir yol varmı diyorum

^^exTReme^^

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
daemon tools tam aradığın şey.
4 taneye kadar sanal sürücü açabiliyorsun

YoungClever

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
imgburn adlı küçük boyutlu çok işlevli program ile "Create image file from disc" yazan yerden cdlerinin .iso kalıplarını hdd ne kopyala.. sonra istersen cd kalıbını diske yazdırabilir yada daemon tools veya winrar ile dosya içeriklerine ulaşabilirsin.. winrar sadece arşiv olarak içini gösterir ama daemon tools ile sanki cdye yazmış da ordan okuyomuş gibi olur (hdd de olduğu için cdden daha hızlıdır..)

Son mesajlar