Ekran Renk Değiştiriyor Yardım !

Bu konuyu okuyanlar

Ugur.pc

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar bugün bilgisayarıma spiderman oyununu yükledim her neyse oyunu oynarken bir anda ani kasılmalar oluyor ve en sonunda ekran kararıyor daha sonra oyunu bilgisayar otomatik kapatıp masaüstüne dönüyor dönüyor ama nasıl dönüyor normal çözünürlük 1600x800 ise 1280x400'den dönüyor daha sonra elle ayarlıyorum. Ama asıl sorun şu bir kaç dakika sonra monitör garip renklere bürünüyor bir koyu yeşil oluyor bir koyu pembe oluyor daha sonra düzeliyor. Bazende komple kapatıp açman gerekiyor öyle düzeliyor. Sorun ne arkadaşlar daha bugün oldu oyunu yükledikten sonra oyunu silmem'mi gerekiyor yani sorun oyundanm. Monitörüm 20" lcd ekran Samsung SyncMaster 2033 Plus

Not : Monitörü yeni aldım 2 hafta bile olmadı. İkincisi sistemin kaldırmıyor felan demeyin Çift çekirdek + 2 Gb ram + x1650 Pro ekran kartı var.

GKHNCKR

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
oyun ile birlikte ekran kartı ayarların ve renk şeman değişmiş olmalı. Ekran kartını kaldır güncel driverları ile yeniden kur derim..

Ugur.pc

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
oyun ile birlikte ekran kartı ayarların ve renk şeman değişmiş olmalı. Ekran kartını kaldır güncel driverları ile yeniden kur derim..
Pencere kenarları gri görmem gerekirken lila görüyorum hatta evdekileride oturtturdum pc karşısına onlarda lila dedi :crying: Kapattım komple fişide çekip bir daha takıp açtım düzeldi şimdi oyunu açmaya korkuyorum

K4D!R

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ekran kartını drıver güncelle yada kasanın ıcınde ekran kartını cıkar yenıden tak durumuna bak tozdan fılan yada tam oturmamıstır ekran kartı slota