ATV'den yabancı dizi atağı...

Bu konuyu okuyanlar

ATmaCA53

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
olum_noktasi_2242_c.jpg

ATV, yaz döneminde yerli dizilerin yanı sıra bu kez yabancı bir diziyi ekrana getirecek.

Emmy ödüllü oyuncu John Leguizamo, Donnie Wahlberg ve Testere serisinin Jigsawı Tobin Bellin başrollerini paylaştığı soluksuz bir aksiyon olan Ölüm Noktası bundan böyle her perşembe ATV'de olacak.

Yönetmenliğini Steve Shill'in yaptığı dizi 2007 yapımı.

Dizi, Amerika-Irak savaşı gazileri tarafından planlanan bir merkez bankası soygunu etrafında dönüyor.

Ölüm Noktası, bu akşam 22.45'te ATV'de başlıyor.

MEDYA HAYAT

ÖLÜM NOKTASI
Bölüm 1 / Yeni Bölüm
23 Temmuz Perşembe 22:45'te

Dizi, Amerika-Irak savaşı gazileri tarafından planlanan bir merkez bankası soygunu etrafında dönüyor. Bir parababasının kızından; yasak ilişki yaşayan genç bir çifte kadar bir düzine rehinesi bulunan askerler hem banka çalışanlarının hem de diğer rehinelerin hayatını tehdit eder. Soyguncular dışarı çıkmanın planlarını yaparken, 8 saat boyunca olayı izleyenler tırmanan gerilimin en büyük şahidi olurlar. Olayı en az tahribatla atlatmaya çalışan polis departmanı, eski askerlerin hareketlerini tahmin edebilecek ve taktikleri ile rehinelerin hayatta kalmalarını sağlayacak aracılardan yardım alırlar. Zaman çok kritiktir ve oyun, her harkette karşılaşılan sürpriz düğümlerle giderek daha da büyümektedir.

Emmy ödüllü oyuncu John Leguizamo, Donnie Wahlberg ve �Testere� serisinin �Jigsaw�ı Tobin Bell�in başrollerini paylaştığı soluksuz bir aksiyon�

GKHNCKR

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
CNBC-E'nin dizileri gibi olsun, canımı yesin....

sakallıoğlu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Ben e2 nin dizilerini beğenerek izliyorum. Atv nin dizisine de izlemeden birşey diyemem.

metallica91

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ilk bölümünü izledim bugun. beni tv ekranına bağladı diyebilirim.
ancak haftada bir bölüm verilme olayı iyi olmadı. her gece yayınlansa daha iyi olurdu..

brskyk

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Kardeş iki bölüm yayınlandı ve dizi gerçekten beni ve kardeşimi ekrana bağladı reklam bile girmesini istemedik...

ATmaCA53

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
evet çok güzel dizi bunu kaçırmamalarını tafsiye ederim mutlaka vakit bulup izleyin

axxeqr

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
harbiden çok güzel dizi bende reklam girsin istemedim yani hiç:D ama haftada 2 bölüm az bence de

theformul

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bu kadar güzel diziyse nden hiçbi sitede bulamıyorum izlemek i,çin anlamadım :D yabancı adı neymiş ?

Son mesajlar