Windows 7 7600 Dil sorunu

Bu konuyu okuyanlar

connery32

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar bir sorunum var.32 bit 7600 surumunu yukledim fakat cince.ingilizce dil paketini kuracagim fakat sunlar yaziyor.cevirebilecek bir arkadas var mi acaba

1: Ran Win_7_EN_MUI_32Bit.msi
2: Will pop up UAC Warning
3: Will say has insufficient permissions for a file in C:\Windows\System32\en-US\
4: Navigated to said directory, Right clicked, Edited Ownership to Administrators, checked "Inherit Permissions" checkboxes
5: Pressed okay out of dialogs. Went back into dialogs, changed Permissions to Full Control by Administrators. Pressed okay.
6: Retry button on the Install
7: Restarted when prompted
8: Control Panel>Change Display Language (2nd link)
9: Selected English from Dropdown
10: Restarted. Had to go into every dialog in that Regional settings thing and change it all to US then restart a couple times.

sere

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar bir sorunum var.32 bit 7600 surumunu yukledim fakat cince.ingilizce dil paketini kuracagim fakat sunlar yaziyor.cevirebilecek bir arkadas var mi acaba

1: Ran Win_7_EN_MUI_32Bit.msi
2: Will pop up UAC Warning
3: Will say has insufficient permissions for a file in C:\Windows\System32\en-US\
4: Navigated to said directory, Right clicked, Edited Ownership to Administrators, checked "Inherit Permissions" checkboxes
5: Pressed okay out of dialogs. Went back into dialogs, changed Permissions to Full Control by Administrators. Pressed okay.
6: Retry button on the Install
7: Restarted when prompted
8: Control Panel>Change Display Language (2nd link)
9: Selected English from Dropdown
10: Restarted. Had to go into every dialog in that Regional settings thing and change it all to US then restart a couple times.

kardeş o işlemi ben az önce yaptım ve başardım.

1. msi dosyasını çalıştır
2. uac'a evet de
3. C:\Windows\System32\en-US\ hatası verecek
4. burada boş alana sağ tıkla özelliklere gel ordan admisistrator hesabını full kontrol yani tüm işlevine izin veri tıkla.
5. msi dosyasına retry de devam bu araada yine c:\windows\speech\en-US diye hata verecektir bu dizine git boş alana sağ tıkla yine 4. işlemin aynısını uygula.
6. retry de kurulumu bitir yeniden başlatılsın mı diyecek evet de
7. yeniden başlat
8. Control Panel>Change Display Language e gel burdan altta görürüsün hangi dil paketini yüklediysen 2. link Englishdir sanırım onu seç ve oturumu yeniden başlat..

hadi kolay gelsin...

jungeman

Profesör
Reaksiyon puanı
67
32 bit 7600 sürüm çıktımı arkadaşım?

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
7600 indirmeyin bence tam RTM değil, asıl RTM geliyor yakında. Zaten çoğu çince 7600 lerin.

307kd

Asistan
Reaksiyon puanı
3
7600 64 bit kurdum tek kelime ile Vista.... performans yerlerde... Kendimi Vistaya geri dönmüş hissettim :)

darbeci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gerçek çıkış tarihinden 1,2 hafta sonra indirin tam kapsamlı garantili sistem olur aklınız kalmaz hem crack ve serialler tam oturmuş olur sorunlar kalmaz biraz sabredin ya 64 bit isteyen xp 64 bit kullansın istediği kadar ram taksın:)

uA-CetiN

Doçent
Reaksiyon puanı
55
Biraz daha bekleyelim... Hala 7100 deyim :(

yrss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ing dvdsi yayınlanmıs arkadaşlar dil sorunu yok haberiniz olsun...

307kd

Asistan
Reaksiyon puanı
3
yok kardeş o kadar da acemi değilim. Ben performans olarak söylüyorum çok yavaş. 7264 ile kıyaslayamam hız olarak...

morning

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hatalı filan yüklenmiştir belki,bende performans süper XP'den daha akıcı valla..

peace_86

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ing dvdsi yayınlanmıs arkadaşlar dil sorunu yok haberiniz olsun...

ben dvd den yükledim vistayla ayni geldi ve açılısı pc nin vistada daha hızlı açılıyor
7600 tüm sürümleri eng olarak dvd olarak yani netde mevçut surum gerçekden 7600 ben kendim yükledim ama deymez beyenmedim....

heartlessmy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba
7264 ün dil paketini 7600 için yüklemenin yolu varmı
teşekkürler