Hangi karekter daha iyi

Bu konuyu okuyanlar

terrybogard

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 aydır knight denilen oyunu oynuyorum. 80 lwl char almayı düşünüyorum sizce hangi karekter daha iyi ?
Warrior:Oyunun tank karakteri, güçlü bir Canavar öldürüleceği zaman ihtiyaç duyulan ilk karakter. Rogue kadar olmasa da kısıtlı combo imkanına sahiptir. Sabit ve sürekli vuruş gücüne de sahiptirler.

Rogue:Hız ve yeteneğin öne çıktığı karakter. Assassin'ler combo yaparak kısa süre içerisinde çok yüksek hasar verebilirler. Okçular ise yüksek saldırı gücüne sahip olmasalar da oyundaki en uzak menzile sahip karakterlerdir

Mage:Alan büyüleri (AoE) sayesinde yaratıkları ve düşmanlarını toplu halde öldürebilen, teleport yetenekleri ile parti üyelerini yanlarına ışınlayabilen Mage'ler; oyunun en önemli sınıflarından birisini oluşturmaktadır. Çoğu kişi için en kötü sınıf olsalar
bile, Warrior kadar güçlüdürler. Düşük defans ve az can dezavantajlarını, uzun mesafe ve alan atış avantajlarıyle kapatırlar.

Priest:En çok aranan parti üyesi. Yüksek defans ve sağlığa sahip Intelligence Priest veya düşük defans ve yüksek saldırı gücüne sahip Battle Priest olabilirler.
Dipnot:yorumlarınız cok önemli benim için