Güzel Korku Filmleri

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

punisher_65

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
arkadaşlar ben geceleri film izliyorum fakat film bulmak konusunda sıkıntı yaşıyorum. dün açtım bir tane korku filmi hiç beğenmedim. en ufak korku belirmedi bende. güzel korku/gerilim filmleri arıyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Bende merak ediyorum özet olarak konularını da yazarsanız bende sevinirim.

kryyltkn

Doçent
Reaksiyon puanı
0
aynaları soruyosan ben de izleyemedim korkudan

Evde bulunan eşyalar ile ilgili korku filmlerini hiç sevmiyorum çünkü film bittikten sonra birkaç hafta onlara bakamıyorum mesela kuyu filmiydi galiba kız televizyondan çıkıyordu ya televizyonum karıncalandığında elime terlik alıyordum korkudan :D Bu Aynalar filmi de eğer aynalar ile ilgiliyse aynalara küstürtmeyin beni izlemiyim ben en iyisi o filmi.

Bu arada film tavsiyesine gelince uzakdoğu yapımı filmleri tercih edebilirsin. Adamlar mütiş bu konuda. Amerikan filmlerinde daha çok gerilim var yani bir anda çıkıyor katil vs. irkiliyorsun ama korku o değil o nedenle amerikan korku filmi adı altında yapılanlardan hoşlanmam. Garezin bir kore bir de amerikan versiyonunu izleyin ne demek istediğimi anlayacaksınız...

punisher_65

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
evet tavsiyede bulunurken birazda konudan bahsederseniz iyi olur. yani ben korku derken ani efektlerle irkilmeyi demiyorum. bazı filmler böyle ani efektlerden ibaret. başından sonuna kadar korku içinde izliyeceğim bir film olmalı. üstelik filmde çok fazla kan olmalı. kanlı sahneler gösterilmekten çekinilmemeli.

kryyltkn

Doçent
Reaksiyon puanı
0
başından sonuna kadar korku içinde izliyeceğim bir film olmalı. üstelik filmde çok fazla kan olmalı. kanlı sahneler gösterilmekten çekinilmemeli.

Kardeş o zaman geçen sozon Galatasaray-Fenerbahçe derbisini izle bu dediklerinin hepsi var. Kan,gerilim,vahşet... tatmin olursun baya :D

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
bazı arkadaşlar aynalardan bahsetmiş :D berbat bir film kendimce tavsiye etmiyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynalar hiç korkunç değil ksinlikle tavsiye etmiyorum ama kan arıyosan izleyebilirsin aynaları kesip biçiyo sürekli aynadaki yansıma :D

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
google'a ne yazıpta çıkarıyorlar "Sdn okurları" bu fosil konuları çok merak ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...