Windows 7 de AutoCad 2010

Bu konuyu okuyanlar

kromozom

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Windows 7 de Autocad 2009 Kurdum Çizim Araçları Aşırı Bi Takılmayla Hareket Ediyor

Bunun Üzerine AutoCad 2010 un Deneme Sürümünü İndirdim
Oda Açılırken Bu Hatayı Veriyor
Bunla Daha Önce Karşılaşan Varmı Yardımcı Olursanız Sevinirim

Sistem AMD Athon X2 2.2 Ghz
3 GB DDR2 800 Ram
Ati 3850 Ekran Katı
Kurmaya Çalıştığım Sürücüde 120 GB Boş Alan Var
Ve 2 GB Ram Boş

adszxwd.jpg

Sonrasında İse

Extracing File Failed İts Most Likely Caused By Low Memory (Low Disk Space For Swapping File) or Corrupted Cabined File

husoft07

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben Autocad kullanmadım ama verilen hataya göre bi öneride bulunayım. İlk olarak dosyanın ismini küçült mesela 1 olarak değiştir. Daha sonra çift tıklayarak değilde Winrar ile çıkartmayı dene. O zaman kurulum dosyaları bi klasör içerisine çıkartılacak. Dosyanın üzerine sağ tıkla ve klasöre çıkart seçeneğini işaretle. Kesinlik veremem ama denemende fayda var.

kromozom

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İso Dosyasını Winrarda Çıkarmıştım Zaten Cdye De Çektik Ama Bi Sonuç Vermedi
1 Olarak Denedim A ve 2 Olarakta Yine Bi Sonuç Çıkmadı

HypeRcoDe

Asistan
Reaksiyon puanı
4
takılmaların sebebi programların uyumsuz olması. autocad 2008 2009 da vista da yapıyordu o sıkıntıları daha sonra service pack ile çözmüşlerdi xp mode kurup onun üzerinde çalıştırabilirsin.

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
normal şekilde sağ tıklayıp uyumluluktan XP SP3 ve admin olarak çalıştır

kromozom

Asistan
Reaksiyon puanı
0
normal şekilde sağ tıklayıp uyumluluktan XP SP3 ve admin olarak çalıştır
İlk Aklıma Gelen O Oldu Benimde :)
Sp3 Vista Vista Sp1 Hepsinde Aynı Hatayı Veriyor

Şimdi Programı Başka Bi Bağlantıdan Tekrar İndiriyorum 600 mb Olması Biraz Garip Geldi
Belki Ondan da Kaynaklanıyor Olabilir Gerçi İso yu Çıkarmaz Hta Verirdi Ama Yinede Bi Deneyelim

kromozom

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tekrar İndirip Kurulunca Çözüldü Galibe Setup Dosyasında Eksiklikler Vardı

adszxqu.jpg

azen63

Profesör
Reaksiyon puanı
24
bende win 7 de autocad 2010 architecture kulanıyorum. autocad 2010 600 mb olamaz en dusuk autocad 2010 1.5 1.84 gb oması lazım. seninki normal deil bence 600 mb olması
bence sen en iyisi yeniden indir autocad 2010 u. tıkanmaya gelince cok pc de kurdum farketmedi tıkanmalr olustu. bence programdan kaynaklanıyor. 3d calısıyorsan o zaman yapabilecegin hiç biirşey yok tıkanma vs. donmalara bakmayacaksın.:))

Seng

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bende AutoCad 2009'da bir sorunla karşılaşmamıştım.
Dediğin gibi Setup dosylarından kaynaklanmıştır.

Altair

Doçent
Reaksiyon puanı
18
hata verip kapandıktan sonra önerilen ayarları kullanarak yükle diye bi seçenek gelmesi lazım onunla kurmayı denedinizmi

HapS

Profesör
Reaksiyon puanı
63
aero efekttlerini devre dışı bırak olmadi ekran karti sürücünü güncelle

kromozom

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sorun Çözüldü Setup Dosyasındaki Eksikliklerden Kaynaklanıyormuş
Şimdide Autodesk Revit Architure 2010 un 30 Gün Sonrasını Çözemiyoruz :)
1 Haftadır Arıyorum Yabancı Kaynaklarda Da Bulamadım Umarım Çözeriz

EnverYigit

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Sorun Çözüldü Setup Dosyasındaki Eksikliklerden Kaynaklanıyormuş
Şimdide Autodesk Revit Architure 2010 un 30 Gün Sonrasını Çözemiyoruz :)
1 Haftadır Arıyorum Yabancı Kaynaklarda Da Bulamadım Umarım Çözeriz

Burdada bulman zor çünkü yasak :) arkadaşın dediği gibi görselleri düşürürsen performans artar ;)

kromozom

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Burada Aramıyorum Zatende :) Dediğin Gibi Yasak Olmasada Sağlayabilecek Biri Yok
TR De Pek Tutan Bi Yazılım Değil Kendileri Türkiye Formunda 6 Tane Konu Var :)

ALMİ

Profesör
Reaksiyon puanı
60
AutoCad'in Ribbon arayüzü biraz daha değişiklik istiyor.Çünkü biraz dağınık.

cerberuss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar Autocad 2010 kurarken sözleşmeyi onaylama kısmını felan geciyorum Drect 9 kurulu kısmınıda geciyo tam autocad 2010 kurulumuna gecicek '' cd insert'' penceresi geliyor zaten dvd den yüklemey yapıyorum bunu nasıl çzöebilirim şimdiden tesekkürler..

---------- saat 03:04 eklendi ---------- önceki mesaj saat 03:03 eklenmişti ----------

arkadaşlar Autocad 2010 kurarken sözleşmeyi onaylama kısmını felan geciyorum Drect 9 kurulu kısmınıda geciyo tam autocad 2010 kurulumuna gecicek '' cd insert'' penceresi geliyor zaten dvd den yüklemey yapıyorum bunu nasıl çzöebilirim şimdiden tesekkürler..

mgazi

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Tüm dosyaları bilgisayara yükleyip öyle dene. Ayrıca yine olmazsa Autocad dwf viewer diye bir program olması lazım önce onu kur sonra autocad'i.

keyman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kırık sürüm kullanıyorsanız hata vermesi normaldir.

cnr22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben kullanıyorum sorun yok .3d mod ta olmasın senin autocad

cerberuss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
indirdigim sürüm şöle açıklaması olması için ''Autodesk AutoCAD Suite 2010 FULL Win32''

bunu iso olarak indirdim ilkönce demoontolls dan denedim aynı uyarıyı verdi ''insert cd '' diye sonra dvd ye yazdım yine aynısını yaptı,1.83 gb lik program ugrastım boşa gitmesini istemem..Mgazi senin dediklerinide yapıcam öle deneyim bide

---------- saat 14:47 eklendi ---------- önceki mesaj saat 14:39 eklenmişti ----------

işletim sistemim Windows 7 Ultimate uyumsuzlukta olabilirmi...

burhan03

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Windows 7 ve Autocad 2010 da ben de farklı bir sorun ile karşılaştım. Sorunumu Windows 7 sorun ve çözümleri başlığına yazmıştım ama buraya tekrar yazayım. Bazen çalışma sırasında mouseun scrollu ile yapılan zoomout ve zoomin takılıyor. zoomin ile yakınlaşınca bir daha geri dönemiyorum. Çalışmamı kaydedip, tekrar açtığımda bir süre daha yapmıyo. Hoş her zaman kesin karşılaştığım bir problem değil ama çizime kaptırmışken kendimi böyle bir şey yapması canımı sıkıyor. Daha önce XP de 2010 kullandığımda sorun yoktu. Ekran kartım radeon 9800, mikrosoftun update i ile gelen driverı kullandığımdan veya mouse driverından kaynaklanan birşey mi? 2010 versiyon bir programın win7 desteklememesi saçma geldi bana da :)

cerberuss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tamam arkadaşlar sorunu çözdüm masaüstüne klasör açtım içine kopyaladım öle kurdum yardımlarınız için teşekkürler..

shadow542

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben windows 7 de autocad 2010 kurmaya kalkınca .net fremawork 3.5 kurulmadı diye bir uyarı veriyor ve autocad kurulmuyor ne yapmalyım acaba???

4068.jpg

ALMİ

Profesör
Reaksiyon puanı
60
ben windows 7 de autocad 2010 kurmaya kalkınca .net fremawork 3.5 kurulmadı diye bir uyarı veriyor ve autocad kurulmuyor ne yapmalyım acaba???

4068.jpg
Büyük ihtimal Windows ISO yazdırıcısı ile yazdırdın.O böyle dosyaları hatalı yazıyor.Veya DVD-R miydi bir formatı işte:D Nero kullan bir problemin olmaz:D Yani DVD bozuk yazdırılmış Nero ile yazdırdıkrtan sonra iki DVD yi karşılaştır arkasını çevir.

shadow542

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dvd den kurmaya çalışınca diski yerleştirin uyarısı veriyor. sanal sürücüden kurmaya çalşınca net framework 3.5 istiyor.( kurulum için iso dosyasını masaüsütünde bir klasöre çıkarttım gene aynı hata.) windows 7 de zaten var bu. çözemedim autocad 2009 da aynı sorun var (net isnot installed) diyor.

ALMİ

Profesör
Reaksiyon puanı
60
dvd den kurmaya çalışınca diski yerleştirin uyarısı veriyor. sanal sürücüden kurmaya çalşınca net framework 3.5 istiyor.( kurulum için iso dosyasını masaüsütünde bir klasöre çıkarttım gene aynı hata.) windows 7 de zaten var bu. çözemedim autocad 2009 da aynı sorun var (net isnot installed) diyor.
İndirdiğin dosya problemli tekrar indir ben böyle AutoCAD i kurabilmiştim.İlk indirmemde olmadı bazı dosyalar bozulmuş olabilir.Tekrar indir bence.

shadow542

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
windows 7 için yayınlanan .net 3.5 sdk yı indirip kurdum düzgün bir şekilde kuruldu. Autocad de sorun yok (dosyanın tüm değerini kontrol ettim, sorun yoktu)

asline07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar hiçbir yerde acad 2010'un ne programına ne eğitimine ait taze link bulamadım. Elinizde olan varsa lütfen bana taze link gösterin. Teşekkürler.

bende win 7 de autocad 2010 architecture kulanıyorum. autocad 2010 600 mb olamaz en dusuk autocad 2010 1.5 1.84 gb oması lazım. seninki normal deil bence 600 mb olması
bence sen en iyisi yeniden indir autocad 2010 u. tıkanmaya gelince cok pc de kurdum farketmedi tıkanmalr olustu. bence programdan kaynaklanıyor. 3d calısıyorsan o zaman yapabilecegin hiç biirşey yok tıkanma vs. donmalara bakmayacaksın.:))

gvn

Profesör
Reaksiyon puanı
19
bi de ben kurayım bakalım hata vrecek mi sanmıyorum hata verecegini