5 Gündür İddaa'da 1 Maçtan yatıyom En son Kuponuma bakın Yaa

Bu konuyu okuyanlar

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
111pqa.jpg
Gelde Deli olma 1 haftadır nedir bu tek maçlardan yatmaa yaa :(

zeroaxa

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
kumarda böyle bir durum söz konusu nedense 10 maç oyna 9 u tutar 3 maç oyna 2 si tutar 20 maç oyna 19 u tutar:D gerçekten enteresan değilmi?

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
kumarda böyle bir durum söz konusu nedense 10 maç oyna 9 u tutar 3 maç oyna 2 si tutar 20 maç oyna 19 u tutar:D gerçekten enteresan değilmi?

İdda da Güzel paralarda Tutturdum . Ama İşte Şans Faktörü Denir buna

Tsunmys

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Hadi kumarda kaybettin umarım aşkta da kaybetmezsin :D

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
528
İddaa filan bizi bozar. :)

Abdurahman

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
boş işler bunlar :D Para kazanmak istiosan :D İddaayla uğraşcana :D Bi iş tut

Slokr

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
benim arkadaşaın abisi İddianin ilk çıktığı sene 166 milyarlık kupon yapmıştı İ.Y.-M.S. son maç Fenerbahçe Panathinakos o maçın 2. yarısından yattı :D ben de bi kersinden Real Madrid-Atletico Madrid maçından 173 Tl kaybettim :D

yusufsan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
İdda da Güzel paralarda Tutturdum . Ama İşte Şans Faktörü Denir buna

Şans mı? Şans diye bir şey yoktur bence.

Kumarı da sadece oynatanlar kazanır. Bu güne kadar ne yaptın bilmiyorum ama istersen bundan sonra hesap kitap tut, verdiğin paralar hep aldıklarından fazla olacaktır.

Eğer İslam bir şeyi yasaklamışsa muhakkak zararlıdır.

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
Şans mı? Şans diye bir şey yoktur bence.

Kumarı da sadece oynatanlar kazanır. Bu güne kadar ne yaptın bilmiyorum ama istersen bundan sonra hesap kitap tut, verdiğin paralar hep aldıklarından fazla olacaktır.

Eğer İslam bir şeyi yasaklamışsa muhakkak zararlıdır.

Siteden Geriye Dönük kazançlarıma ve Verdiklerime Baktım .! 3155 TL kardayim + Bide Notebook almistim . ! Kaybettiğim bişey yok .! Ben akıllı oynarım!! . Körü Körüne oynayanlaraysa senin lafın ben katılırım sana !

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Siteden Geriye Dönük kazançlarıma ve Verdiklerime Baktım .! 3155 TL kardayim + Bide Notebook almistim . ! Kaybettiğim bişey yok .! Ben akıllı oynarım!! . Körü Körüne oynayanlaraysa senin lafın ben katılırım sana !
dostum kupon yapınca söylesene sende :D aynı durum bizim başımıza 4 hafta geldi tek maç olayı ondan önce 3 kupon tutturmuştuk 200-185,176 liralık :D

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
dostum kupon yapınca söylesene sende :D aynı durum bizim başımıza 4 hafta geldi tek maç olayı ondan önce 3 kupon tutturmuştuk 200-185,176 liralık :D

Federasyon Kupası maçlarına Misli basabilirsin ! Japonya ve Brezilya 2 inci ligi var bu günler . Çok riskli maçlar hiç belli olmuyor .

Sadece Federasyon Kupası maçlarına Misli bas Derim.!

Serkannd

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
10
kuponları arada burda paylaşsan iyi olur :)

adoen

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Boşver canın sağolsun bu iş böyle hep tekten yatıyor genelde insan

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
Bugün biraz Risk Alarak Geniş Kupon yaptım .Belki kendi kuponunuza yazacağınız maçlar olur.!
sdasdw.jpg

*efsane*

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bizim arkadaş ve baabası iddaa hastası çocuk 345 tl lik babası 3.5 milyarlık kuponları 1 maçtan yattı :D

cn.gates

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bende tek maçtan yatıyodum hep :laugh:. Sinirlendim , bıraktım iddaayı. Artık kafam rahat :clap::clap::clap:

ATmaCA53

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
benim eniştem bir kere 1000 tl aldı ogündür bugün hiç tuturamıyor, bende bir kaç kez oynadım hiç tuturamayıncada artık bıraktım bende doğrusu 1 maçla kaybediyorum büyük takımı oynuyorsun mahlesef banko dediğimiz takımda bizi zor durumda bırakabiliyor.

ben ilk başladığımda çok oranlı ve çok maç oynamıştım ikinci kuponumda 14 maç oynadım real madrid ve valencia maçına 2 vermiştim ama valencia tam son dakkaya girdiğinde maçı 3-2 kazanıyordu bide kaza ile valencia gol yemesinmi durum 3-3 geldi ve iddaayı kaybettim 15 milyarda uçtu bir maçla yattı çok şuhursuz bir kuon oynamıştım buda şansımaydı

Phabio

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Ne yapacaksın? Bence böyle şeyleri öğrenmek iyi değil.

Bir ara bir arkadaşım bana "gel sana okey öğreteyim" diyordu. Başka işin yok mu dedim. Öğrenecek o kadar faydalı şey varken...

Arkadaşım sen insanları rahat bıraksana biraz. Nedir bu, herkese bir laf yetiştirmişsin... Tamam senin düşüncelerini anladık, söylemişsin zaten, biraz kendi kabuğuna çekil istersen. Her yerde senin bu tip mesajlarınla karşılaşıyorum.

OnurAbi

Asistan
Reaksiyon puanı
1
3 arkadas 330 liralık kupon yapmıstık belki dediğimiz maçlar tuttu kesin tutar dediğimiz maç tutmadı ne yaptıysam bi tutmadı ne kadar oynadıysam hep tek maçtan yattı bu yüzden iddaa kötü bir şey:Dbide kaybedince hep oynamak istiyo insan

Altair

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Daha hiç oynamadım oynamamda en güzel alın teri ile kazanılan para ne olursa olsun

Hocam sende şanssızmışsın.Ama kumarın özü bu. En iyisi kaybetmemek için hiç para yatırmamak bu işe