İşbankası internet bankacılığı ie 8 ile çalışmıyor

Bu konuyu okuyanlar

mayten

Asistan
Reaksiyon puanı
2
isbankası internet bankacılıgı ie 8 de calışmıyor isbankası uyuyor ie8 cıkalı kac ay oldu adamlardan ses yok

kullanat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende bi problem yok ,ie8 çıktı çıkalı kullanabiliyorum.

ibrapd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben de denedim. Hala aynı sorun. Allah aşkına çelişkiye komediye bakar mısınız: Lütfen Internet Explorer 5.5 veya üzeri bir tarayıcı kullanınız ! Şu an IE8 Sürüm : 8.0 kullanmaktasınız.

:) İş bank komedisi... Mecbur olmasam önünden geçmem de... Öğretmen maaşları buraya yatıyor mecburumm...

Güvenlik olayı da dandik zaten. Bi "Parola" koymuslar bi de "Şifre" koymuşlar. Bunları peşpeşe girmen lazım. Bi de her girişte değiştirmeye zorluyor seni. Kafa mı kalır adamda. Ayarlardan kapattım da rahat ettim. Keni banka hesabıma kendim girerken hırsız muamelesi görüyorum. Bi de müşteri hizmetlerini aradım 15 dakika beklettiler. Ekranı donmuş bayanın da bizi tekrar arar mısınız demez mi! Ağzıma geleni söyledim valla... Ulan Akbank'a bi bakın da gorun nasıl hizmet yapılıoyrmus bile dedim...

Akbankta her girişte cebine kod geliyor. O kodla güvenli bir şekilde giriyorsun bankana...

kullanat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
isbankası internet bankacılıgı ie 8 de calışmıyor isbankası uyuyor ie8 cıkalı kac ay oldu adamlardan ses yok

Arkadaş internet bankacılığı deyince , ben de bankacılık hizmetlerin de bi problem olmadıgını biliyordum ondan problem yok dedim.

Haklısınız insan kaynakları ile ilgili sayfada problem var .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
konu 2009 da açılmış. yıl 2013 aralık hala aynı problem. bian düşünmedim değil bizde mi var bir şey diyede bilemedim...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mevcut explorerın sağ üst köşeden ayarlarına girin uyumluluk görünümü var oraya isbankı ekleyin sorun kalmaz.

WhiteHawk

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Heyyyyyyyyyy SDN okurları Yıl:2014, İe tarayıcı sürümü 11.Hiçbir sorun yok gayet güzel çalışıyor.Hatayı kendinizde arayın,bankayada .ok atmayın.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ie 11 yada ie8 fark yok ikiside çöp yıl olmuş 2014 ama hala ie saçmalığını kullanıyorsanız... yuh size!...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Çok teşekkürler geçen başvuruyu bu yüzden kaçırmıştım.. Sağolun.