GTA IV Açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

Reflex

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Bugün Gta 4'ü yükledim masaüstündeki simgeye tıkladım açıldı skip login'e tıkladım sonra ''Play''e tıkladığımda oyunda ilk önce şu:
5165Gta_1.JPG

Bu uyarıdan sonra ok seçeneğine tıklıyorum,tıkladıktan sonra ise şu hatayı veriyor:
6886Gta_2.JPG

Sorunun nerden kaynaklandığını anlamadım.Lütfen yardımcı olun.Şimdiden saolun.:cool:

Not:Oyun orjinal.

Slokr

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
gta ıv social cluba üye olup öyle gircen bir nevi online oyun gibi korsana karşı yapmışlar diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
oyunda bir hata meydana geldiğini tekrar yüklendiğinde sorunun geçebileceğini söylüyor.Bu ve buna benzer durumlarda crack'te bir sorun vardır.Ama seninki orjinalmiş.Bi fikrim yok.Baştan kurmayı dene..

Reflex

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
gta ıv social cluba üye olup öyle gircen bir nevi online oyun gibi korsana karşı yapmışlar diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin
oyunda bir hata meydana geldiğini tekrar yüklendiğinde sorunun geçebileceğini söylüyor.Bu ve buna benzer durumlarda crack'te bir sorun vardır.Ama seninki orjinalmiş.Bi fikrim yok.Baştan kurmayı dene..

Arkadaşlar nasıl çözebilirim bi el atın yaa:crying:

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Steam gibi birşey bu social clubda üyeliğini girip simge durumuna küçültüyon sonra oyuna giriyon.

TazzzY

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Vallaha Bende yüklüyordum 1 hafta bununla uğraştım ne kadar iğrenç bi oyun anlatamam Herşeyi yaptım bu seferde ekran sallanıyor araştırdım Cartı curtu problem bitmez... Boşa elleşme Al başka oyun tadını çıkar :D

YoungClever

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
orcinal kullanmıyuorum ve social club'a üye olmadan da girilebiliyor..

@Reflex
oyunu düzgün bir şekilde kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyebilir misin?

kaangüvenç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes: Şu anda sosyal clup içine girilmiyor gta uygulama hiçbir loger var başlatmak için çalışıyorsunuz uygulamayı başlatmak için başarısız oldu. de uygulama veya kişi yeniden lütfen: http://www.rockstargames.com/support adresine gidin

171nicker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar ben gta 4 indirdim social cluba uye oldum direct x yukledim acinca oyunu sihay bi pencere aciliyo bekliyorum ama acmiyo

--- Mesaj Güncellendi ---

lutfen yardim edin

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Sistemin oyunu kaldırabilecek düzeyde mi :wink:

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
:wink:ya arkadaşlar bende oyuna girio tmm ama işte oyunun içinde sağ alt köşede loading... yazıo ya o yüklenme hiç bitmitmio işte. yardım edin arkadaşlar ....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:cursing:ben de siyah perde açılıyor sonra oyun kendini kapatıyor

ne olur yardım edin:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bn gta 4 ü internetten indirdim oyun açılıyor fakat playe tıklayınca oyunun karakterlerinin resimleri çıkıyor ve oyun açılmıyor lütfen yardım edin acill!!!!!:crying:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende aldım ama orjinal değil 2 dvd kurdum sonra oyuna tıklıyorum playe basıyorum oyun açılmıyr hiç hatada vermiyor yardım

W1ncHesTeR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Konuyu hortlatmışsınız :D.Konuyu başlatan adam öldü mü kaldı mı belli değil :D.

trroadrunner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yeniden silip kurmayı denemeslisin olmadı bilgisyarı formatla derim çünkü oyun orijinal diyorsun buna değmez mi sence de

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar dayandım yükledim boyle yapmayın yani yok boyleymiş yok şöyleymiş olmaz dayanıcaksınız

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadsim lutfen yardım edin gta 4 hata veriyor sidisinin fıyati 4 bucuk

Not: oyun orjinal değil

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Vallaha Bende yüklüyordum 1 hafta bununla uğraştım ne kadar iğrenç bi oyun anlatamam Herşeyi yaptım bu seferde ekran sallanıyor araştırdım Cartı curtu problem bitmez... Boşa elleşme Al başka oyun tadını çıkar :D

İnternetin fişini çek ekran sallanmaz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
büyük bir ihtimalle crack bozuktur cd orjinalse aldığın yere götür değiştir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam benim bir sorunum var gta 4 girish yapiyorum oyuna girdikde shehir gorukmuyo bana yardim ede blersinizmi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
agalar ben oyunu yukledim iyi güzel oynuyodum sanra online yükledim açılmadı bende sildim ama bu sefer oyun açılmaya ne yapak ölek miölek mi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadaşlar yardım ben pcyi ilk aldığımda win7 idi gta 4ü cok rahat acıyordu
ben sonra win 8 yükledim ve gta 4 e giriyorum kısa müzik geciyo play e basıyorum uzun müzik bitio ama resimler hala gecio
(bide belgelerime baktığımda microsoft ve rockstar games yok )