"Fener'e imza atıyorum!"

Bu konuyu okuyanlar

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Beşiktaş forması giyen Mehmet Topuz yine çark etti...

Türkiye'nin gündemine oturan, Kayserispor'un bonservisini Fenerbahçe'ye vermesine rağmen Kartal'ı tercih ettiğini açıklayan yıldız futbolcu dün karar değiştirdi. Mehmet Topuz, Fenerbahçe ve Kayserispor cephesi ile saatler süren telefon trafiği sonunda menajerine "Sıkıldım, Fener'e imza atıyorum" dedi. Hatta faks yoluyla sözleşmeyi imzaladığı bile iddia edildi.

Fenerbahçe ile Beşiktaş'ı birbirine düşüren Mehmet Topuz transferinde sürpriz gelişmeler yaşandı. Beşiktaş ile anlaşıp, siyah beyazlı formayı bile giyen Mehmet Topuz, dün hem Fenerbahçe hem de Kayserispor cephesiyle ayrı ayrı görüştü. Saatler süren telefon trafiği sonunda transferin rotası sarı lacivertli kulübe döndü. Günlerdir Antalya'da Beşiktaş'ın "yakın markajında" tutulan Kayserisporlu futbolcunun, kesin olarak alınmasının ardından Fenerbahçe ile imza aşamasına geldiği ileri sürüldü.

Adeta operasyona giren, sinir krizleri ve ağlama nöbetleri geçirdiği belirtilen Mehmet Topuz öğleden sonra Beşiktaş ile görüşmeleri yürüten menajeri Metin Kokrmaz'ı arayıp "Artık sıkıldım ve çok bunaldım. Fenerbahçe'ye imza atıyorum" dedi. Büyük bir şok yaşayan Kokrmaz ise "Sayın yapma. Hemen yanına geliyorum" diyerek 28 yaşındaki oyuncuyu kararından vazgeçirmeye çalıştı. Ancak Topuz'un yumuşamadığı ve kararlı tavrını koruduğu öğrenildi.

Hatta Topuz'un menajeri gelmeden önce faks yoluyla Fenerbahçe'ye imza attığı bile iddia edildi. Ancak Fenerbahçe yönetiminin, Beşiktaş formasıyla çıkan görüntüleri yüzünden taraftar tepkisinden çekinip bunu şimdilik açıklamayı düşünmediği belirtildi.

-"10 BİN KİŞİYLE KARŞILATIRIM"-

Geçen hafta "Dönüşüm yok, ben Beşiktaşlıyım" diyen Mehmet Topuz'un en büyük korkusunun Fenerbahçe camiasının kendisine göstereceği tepki olduğu bildirildi. Başkan Aziz Yıldırım, dün telefonda görüştüğü Topuz'dan bu konuda endişe duymamasını isteyip "Sen bunları hiç dert etme. Gerekirse seni 10 bin kişiye karşılatırım" diyerek kendisini rahatlatmaya çalıştı. Yıldırım'ın bu transferi "yumuşak" bir geçişle çözmek için çeşitli formüller üzerinde durduğu kaydedildi. Topuz'un, Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma ve Başkan Recep Mamur ile yaptığı görüşmelerde ise önce yaşananlardan dolayı özür dilediği, daha sonra da "Ben Kayserispor'un oyuncusuyum. Hata yapmış olabilirim, karaf sizin. Siz Fenerbahçe diyorsanız imza atacağım yer Fenerbahçe'dir" dediği ifade edildi.

Kaynak

DEATH71

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu adam fener e gitmemek için neden bu kadar çabalıyorki bi husumet mi var aralarında

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
gerçek yüzü çıktı ortaya istemiyorum bir fenerli olarak o formoyı giymeni...

bayeagle

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
topuz fenere imza atmaz bu haberler ortamı iyice sıkıyor bu haberler fenerbahçe yandaş medyasından tarafından yapılıyor bu haberleri kınıyoruz........

yenibirumut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir fenerli olarak eğer fenerde oynarsa üzülürüm ve fener için büyük hezimet olarak görüyorum mehmet topuzun bize hiç bir faydası olamaz bundan sonra bırakın gitsin gönül verdiği takıma fenere kurtarıcı olamaz biz kurtarıcı aramıyoruz zaten yazık oldu eğer imzaladıysa

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
İnşallah yedek kalır bir kere de ayağı topa değmez.

ulash

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Fenerbahçeli arkadaşların Topuz konusunda hoşgörülü olmalarını zaten beklemiyordum. Fakat herkesin peşinde koştuğu yetenekli bir futbolcuyu da daha sahaya çıkarmadan bitirmek o futbolcudan daha çok tuttuğunuz takıma zarar verir. Düşünün ki bu futbolcu daha önce sadece Kayseri'de oynamış daha yeni yeni gözde olmuş ve bundan rant sağlamaya çalışan menejerleri de adamı dolduruşa getirmiş. Bunun sonucunda aklı çelinmiş. Taraftar olarak bu duruma tepkiniz bu mudur? Başkanınız bile demiş " bir rahat bırakın bakalım çocuğu. sonunda o doğru yolu bulacaktır" diye. Başkanınız bu oyunları çıkar savaşlarını çok iyi bilen birisi ve soğuk kanlılıkla adımlarını atmış ve yaptığı girişimin arkasında durmuş. Fakat siz taraftar olarak hemen fevrî davranarak bir iyi transferi de başlamadan çöpe atmış oluyorsunuz. Biraz şans tanıyın, zaman verin adama ben takımınıza birşeyler kazandıracağına inanıyorum.

PadyScah

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mehmet Topuz'un ne denli acemice hareket ettiği, Fenerbahce ve Besiktas gibi iki guzide kulubun buyuklugunu unutarak, belki kendi fiyat ve degerini arttıracak sekilde kendi aklınca hareket etmesi, con derece buyuk bir ayıp ve ayıbın otesinde bana gore "terbiyesizlik"!! Bunun yanında, Besiktas klubunun en tepesindeki Yıldırım Demiroren denen sahsın, Kayserispor klubunu atlayarak futbolcuyla goruserek el sıkıstıgını acıklaması, acık bir skandal, Mehmet Topuz kadar Demirorende seviyesizlesmis, utbolu kuralına gore oynamamıstır. Ancak sevgili "Ulash", belirttigi konuda haksız degil. Mehmet Topuz buyuk bir oyuncu ancak boylesine çaylak hareketler ve Fenerbahceyi kucumseyici konusmalar, menejeri her kim olursa olsun, aklı yerinde olan bir oyuncunun yapmaması gereken en basit acıklamalar. Bu olaylar Fenerbahce taraftarının damarına basmıstır ve tepki gayet normaldir. Kendisini taraftara ispat etmesi gereken Topuzun kendisidir. Simdi artık profesyonel bir oyuncu olduguun gosterme fırsatı gecmistir eline. Simdi artık sacma davranıslarından dolayı kendisine gelecek tepkilere hazır olmalı ve taraftarın gonlune girebilmek icin elinden geleni varıyla yokuyla sahaya ve ozel yasantısına yansıtmalı. Belki o zaman "bir deger" kazanmıs olur(uz)...

Guzel gunler hepinize..

balcis

Doçent
Reaksiyon puanı
0
"ben doğuştan x'liyim y'liyim" bunlar hep transfer oyunu, menajer taktiği. bu adam iki sene önce de doğuştan kayserisporluyum diyordu. inanmamak lazım hangi takımlıyım derse desin.

artık bir fenerli olarak bu adamı takımımda gördüğümde her top geldiğinde yuhlayacam çaresi yok. o kadar istemiyorsa benim camiamı ben bu topuz denen herifi hiç istemiyorum. ne hali varsa görsün. aziz yıldırım 10000 kişiyle karşılatsın, inş taraftar 55000 kişiyle ıslıklayınca ne olduğunu hangi formayı giyme şerefine nail olduğunu anlar. kayseride kalsın, gitsin beşiktaşa. bize gelmesin.

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
bu saatten sonra fb liler de bjk liler de istemez TOPUZ u.Gitsin kayseride oynasın ...

Gına geldi valla ...

itsfresh

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Mehmet Topuzu un futbolunu beğenmeyen futboldan anlamıyor demektir.

Fenere imza attı gibi haberler de yalan haber.

Haber 1903 | Beşiktaş`ın Kalbi - TOPUZ`UN MENAJERİ HABER1903`E KONUŞTU..

Resimler.asp

enternasyonal

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yalan haber Fenerbahçe medya gücünü kullanarak konuyu başka yerlere taşımaya çalışıyor.